#129
Een oude sigarenplank met 16 oude sigaren.
#59
Een geglazuurd terracotta waterkom.
Bol à eau en terre cuite vernissée.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. Ø: 34 cmEstimate: € 15/20 -
#247Vetters
Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.
#219
#201Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142/1 & 141/1. Het eerste met beschadiging.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquées en bas et resp. numérotées 142/1 & 141/1. La première avec dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#45Woldershof, Bavaria
Tête à tête en porcelaine argentée avec théière, sucrier et pot à lait. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25/35 -
#162
“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
#214
Een eikenhouten schouwspiegel.
#152
Een verzilverd metalen champagne-emmer.
#157La Contea, Bassano
Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
#51
“Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.
" Anvers ". Une reproduction d'une carte du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 28 x 38 cmEstimate: € 20/25 -
#154
Chez les Trappistes. Une lithographie d'après Félicien Rops. Imp. le Ph. Ham, Bruxelles.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 38 x 31 cmEstimate: € 40/50