Other lots in this auction
-
#273Een ronde plaquette van veelkleurig porselein meet voorstelling van een Spaanse soldaat. In een ruime omlijsting van gedreven koper.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30 cmEstimate: € 20 / 40 -
#260Een donker gebeitste beukenhouten staande lamp met getorste en gedraaide delen, zonder kap.
A dark stained beech wood floor lamp with twisted and turned parts, without shade.No longer availableOnline onlyDim. h 175 cmEstimate: € 30 / 50 -
#235Een Boheems kristallen vaas met blauw in de massa.
A Bohemian crystal vase with blue in the glass.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#270Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
No longer availableOnline onlyDim. 42 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#106BrevetEen lot van 7 dessert -coupes met verzilverde voet. Onderaan gemerkt.
A lot of 7 dessert coupe glasses with silver-plated base. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#91Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, rood in de massa. Getekend onderaan.
A cut crystal vase, red in color. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#95Een gebeeldhouwd zachthouten handspiegeltje in rococostijl. Kleine letsels aan de rand.
A carved softwood hand mirror in rococo style. Minor damage to the edge.No longer availableOnline onlyDim. L. 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#215Een set van twee porseleinen beelden in de stijl van Capodimonte, vrouw met maïs en rokende man met appelmand. Made in Japan.
A set of two porcelain figures in the style of Capodimonte, woman with corn and smoking man with apple basket. Made in Japan.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 80 -
#32Een gevarieerd lot etnisch materiaal bestaande uit een houten kippen masker, een Afrikaans masker in hout en een polychroom Afrikaans beeldje in aluminium.
A varied lot of ethnic items consisting of a wooden chicken mask, an African wooden mask, and a polychrome African figurine in aluminum.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 10 / 20 -
#271Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#216Een paar verzilverde fotokaders.
A pair of silver-plated photo frames.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 27 cmEstimate: € 20 / 40


