#194Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
A polychrome plastic sculpture of an angel with a violin.No longer availableOnline onlyDim. h 55 cmEstimate: € 30 / 50 -
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
#8Twee sets vazen in Vlaams aardewerk, van elke set is één van de vazen bovenaan gebarsten.
Two sets of vases in Flemish earthenware, one vase in each set has a crack at the top.No longer availableOnline onlyDim. h 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#111Een Westerwald Bartmann kruik.
#43Delft BochEen blauw-wit porseleinen sierbord met rivier en molenlandschap. Verso gemerkt.
#162Een tafellampje gemonteerd op een afgeslepen oud Chinees vaasje.
A table lamp mounted on a cut old Chinese vase.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#280Een paar replica middeleeuwse pantserhandschoenen als wanddeco.
No longer availableOnline onlyDim. 39 cmEstimate: € 15 / 30 -
#158Een paar tinnen wijnfleshouders met bronzen voet. Onderaan gemerkt WMF. Geislingen, 19e eeuw.
#33“Liggend naakt”. Een hout gesculpteerd beeldje, modern figuratief.
“Lying Nude.” A wood carved figurative modern sculpture.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#26VazoliniEen Italiaans majolica klokje, gemerkt.
#290Een mahoniehouten scheerkistje met spiegel en lade.
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 32 x 26 cmEstimate: € 40 / 60