#29Een lot vintage glas en kristal bestaande uit een kannetje met beschildering, een Murano mandje en een kristallen schaal op driepoot.
A lot of vintage glass and crystal including a painted jug, a Murano basket, and a crystal bowl on tripod.No longer availableOnline onlyDim. h 18 x Ø 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#209Een paar gesculpteerd Afrikaanse, zwart gelakt, houten bustes.
#38Jacky RolandEen vintage aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt.
#39Een meerkleurig glazen vaasje.
A multicolored glass vase.No longer availableOnline onlyDim. 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#135JunghansEen antieke tafelklok met houten gesculpteerde omkasting. Gemerkt in de emaille wijzerplaat, dewelke gecraqueleerd.
#126Een houten gesculpteerde, Thaise zittende Boeddha.
#33“Liggend naakt”. Een hout gesculpteerd beeldje, modern figuratief.
“Lying Nude.” A wood carved figurative modern sculpture.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#211Een massief eikenhouten gesculpteerde buste van een Romein.
#153Giuseppe Armani CapodimonteEen vintage kunststoffen beeldje van 2 duiven op bloementak. Gemerkt.
A vintage plastic sculpture of 2 doves on a flower branch. Marked.No longer availableOnline onlyDim. 36,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#263Een houten muurconsole, samengesteld werk.
#201Een decoratieve set in koper bestaande uit een dienblad met karaf en 6 glazen.
A decorative set in copper consisting of a tray with a decanter and 6 glasses.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 15 / 25