#2Een religieus kadertje met een geschilderd miniatuurtje omringd door bomen en dieren. 19e eeuws huisvlijt.
A religious frame with a painted miniature surrounded by trees and animals. 19th-century handicraft.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 28.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#42Een boek over goud door Johann Willsberger.
#140Een luchter in koper en kristal met vijf lichtpunten.
A chandelier in copper and crystal with five light points.No longer availableOnline onlyDim. h 66 x Ø 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#60Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
A lot of 2 earthenware figurines in pre-Columbian style.No longer availableOnline onlyDim. h 31.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#201Een decoratieve set in koper bestaande uit een dienblad met karaf en 6 glazen.
A decorative set in copper consisting of a tray with a decanter and 6 glasses.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 15 / 25 -
#214Een glazen stolp met houten voet.
#50Een gepatineerd verguld houten gesculpteerd Boeddha hoofd.
A patinated gilded wooden sculpted Buddha head.No longer availableOnline onlyDim. 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#272Een ronde coupe met hoge rand van veelkleurig Japans porselein versierd met diverse voorstellingen in uitsparingen. Oude restauraties en beschadigingen. Gemerkt Kutani.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 18 cmEstimate: € 20 / 40 -
A Chinese earthenware vase decorated with yin yang symbols, butterflies, plants, and figures.No longer availableOnline onlyDim. h 59 cmEstimate: € 20 / 30