#186Bell & HowellEen vintage 8 mm camera, model 134, gemerkt Bell & Howell. In lederen tas met extra lens.
#37Een meerkleurig glazen mandjes vaas in stretch art.
#93Een oud lederen valiesje met 12-delig toiletensemble. Het valiesje draagt een monogram J.F..
An old leather suitcase with a 12-piece toilet set. The suitcase features a monogram J.F..No longer availableOnline onlyDim. 12 x 36 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#80Een gemberpot in Chinees porselein met gelukstekens op een florale achtergrond.
A ginger jar in Chinese porcelain adorned with lucky symbols on a floral background.No longer availableOnline onlyDim. h 30 x Ø 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#292Limoges France AuthentiqueEen lot van 2 porseleinen sierborden met vergulde details.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 24,5 & Ø 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#116Een groen porseleinen mandje met bloemendecor.
#243Een kleurloos kristal geslepen trompetvaas.
A colorless crystal cut trumpet vase.No longer availableOnline onlyDim. 30,5 x Ø 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#6Een rechthoekige juwelendoos van verzilverd metaal met groene fluwelen binnenbekleding.
A rectangular jewelry box of silver-plated metal with green velvet interior lining.No longer availableOnline onlyDim. 4,5 x 12 x 9,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#207Een lot van 4 porseleinen melkkannetjes.
#3Een set van 2 Delftse molenvazen.
#31Een meerkleurig vintage aardewerken vaas met muzikant in het decor. Onderaan gemerkt made in Italy.
A multicolored vintage earthenware vase with a musician in the decoration. Marked made in Italy at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 31 cmEstimate: € 60 / 90