#214Een glazen stolp met houten voet.
#78Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.
A Chinese flowerpot on a stand with floral decoration. The stand bears a mark reading 'Made in China'.No longer availableOnline onlyDim. h 25 x Ø 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#286WedgewoodEen lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 10 / 20 -
#213Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
#285Een kleine oude verrekijker met lederen etui. Begin XXste eeuw. Gebruikssporen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#115Een set van 2 19e eeuwse kandelaars in messing.
A set of 2 19th-century brass candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 10 / 20 -
#186Bell & HowellEen vintage 8 mm camera, model 134, gemerkt Bell & Howell. In lederen tas met extra lens.
#6Een rechthoekige juwelendoos van verzilverd metaal met groene fluwelen binnenbekleding.
A rectangular jewelry box of silver-plated metal with green velvet interior lining.No longer availableOnline onlyDim. 4,5 x 12 x 9,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#143Een vintage Murano glaspasta schaal in groen en amber.
A vintage Murano glass paste bowl in green and amber.No longer availableOnline onlyDim. 7 x 24 x 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#169Een lot van 3 oude grés schenkkannen waarvan de grootste beschadigd/gelijmd.
A lot of 3 old stoneware pitchers, with the largest one being damaged/repaired.No longer availableOnline onlyDim. h 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#16Een roodpaarse art deco vaas met vergulde fries met personages in reliëf..
A red purplish art deco vase with a gilt band and relief scene.No longer availableOnline onlyDim. H. 24 x Ø12cmEstimate: € 15 / 30