#108Een zamakken klok, gedragen door een Geisha met paraplu. Toegevoegd een messing kandelaar.
A bronze clock carried by a Geisha with an umbrella. Includes a brass candlestick.No longer availableOnline onlyDim. h 57 cmEstimate: € 30 / 40 -
#238Een persglazen kandelaar met een vis in frostglass. De losse coupe bovenaan heeft schilfers.
#30Een meerkleurig vintage aarderwerken vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#39Een meerkleurig glazen vaasje.
A multicolored glass vase.No longer availableOnline onlyDim. 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#119Val Saint LambertEen kristallen vaas, rose in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored pink in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#131Een antiek, geaderd zwart marmeren inkstel met 2 potjes.
An antique, veined black marble inkwell with 2 pots.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 33 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229“La Danse”. Een bruin gepatineerd zamak beeldje.
"The Dance". A brown patinated zamak statue.No longer availableOnline onlyDim. 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#14Een groep in porselein voorstellend twee engeltjes, gemerkt Ludwigsburg.
A group in porcelain depicting two cherubs, marked Ludwigsburg.No longer availableOnline onlyDim. h 22.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#198Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
#58Een set van 2 bronzen engeltjes, onderdeel van vermoedelijk een luchter.
#1Een zwarte ronde metalen gepekte maatbeker. 1/2 dekaliter, gemerkt J.J. Hardeman.
A black round metal pecked measuring cup. 1/2 decaliter, marked J.J. Hardeman.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm Ø 19 cmEstimate: € 10 / 20 -
#247Een set van 2 Japanse Satsuma vazen.
A set of 2 Japanese Satsuma vases.No longer availableOnline onlyDim. h 50 cmEstimate: € 10 / 20