Other lots in this auction
-
#68WMFEen lot verzilverd bestek, bestaande uit 12 dessertvorken en lepels. 2105, 2104, 0060. Bijgevoegd een 24kt vergulde ‘Cromargan’ taartschep (tevens WMF)
A lot of silver-plated cutlery, consisting of 12 dessert forks and spoons. Included is a 24kt gold-plated 'Cromargan' cake server (also WMF).No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#273Een ronde plaquette van veelkleurig porselein meet voorstelling van een Spaanse soldaat. In een ruime omlijsting van gedreven koper.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30 cmEstimate: € 20 / 40 -
#128Een oud Afrikaanse houten doos met draaideksel.
An old African wooden box with a twist lid.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 27 x 21 cmEstimate: € 15 / 25 -
#191“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
"The Pietà." A statue in zamak on a black marble base.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#277Vijf diverse miniatuurauto’. Een Trabant, een Зил, een oldtimer (Russobalt), een Porsche, een vrachtwagen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#107Een lot varia internationale luciferdoosjes.
A lot of various international matchboxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#215Een set van twee porseleinen beelden in de stijl van Capodimonte, vrouw met maïs en rokende man met appelmand. Made in Japan.
A set of two porcelain figures in the style of Capodimonte, woman with corn and smoking man with apple basket. Made in Japan.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 80 -
#9Een 19e eeuws porseleinen beeldje/solifleur voorstellend een meisje met hond.
A 19th-century porcelain figurine/solifleur depicting a girl with a dog.No longer availableOnline onlyDim. h 14.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#74JunghansEen vintage porseleinen wandklokje. Gemerkt Junghans, verso genummerd.
A vintage porcelain wall clock. Marked Junghans, numbered on the back.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#76NankingEen paar Chinees porseleinen dekselvaasjes, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
A pair of Chinese porcelain lidded vases, Nanking, with battle scene decoration.No longer availableOnline onlyDim. 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#21Een art-deco inktpot met pennenhouder in verzilverd metaal, made in France.
An art-deco inkwell with pen holder in silver-plated metal, made in France.No longer availableOnline onlyDim. l 23 cmEstimate: € 15 / 25


