Een Delfts klokstel in 3 delen, gemerkt B en NP. Met drakenornament boven op de klok.

A 3-piece Delft clock set, marked B and NP. Featuring dragon ornament on top of the clock.
Dim. h 50 cm
SKU: 1612250238.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #238
Estimate: € 80 / 120

  • #267

    Een antieke schrijfmachine van het merk Royal.

    An antique typewriter by the brand Royal.
    Dim. 25 x 39 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #150

    Een 18 kt witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en een grijze parel.

    An 18 kt white gold necklace set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct. and a gray pearl.
    Dim. 26 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #217
    Frans Van Immerseel

    “De Olewagen Sage”. Een set van vijf ingekaderde houtsneden, genummerd 216/250, gesigneerd buiten de plaat, ter illustratie van een verhaal van Hans Grimm.

    "The Olewagen Sage." A set of five framed woodcuts, numbered 216/250, signed outside the plate, illustrating a story by Hans Grimm.
    Dim. 33/25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #138
    Boulanger

    Een vintage luchter in messing, Gaetano Sciolari voor Boulanger. Circa 1970.

    A vintage brass chandelier, Gaetano Sciolari for Boulanger. Circa 1970.
    Dim. 81 x 66 x 66 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #2
    Jan Bosschaert

    ‘Vrouwe Justitia’, een offset litho gemaakt in opdracht van Kluwer rechtswetenschappen. Getekend J. Bosschaert en genummerd 22/45. Niet ingekaderd.

    ‘Lady Justice’, an offset lithograph commissioned by Kluwer Legal Publishers. Signed by J. Bosschaert and numbered 22/45. Not framed.
    Dim. 20/19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #106

    Een gemarquetteerde ronde tafel in Victoriaanse stijl op centrale voet.

    A marquetry round table in Victorian style on a central pedestal.
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #115

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met 3 saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 t en 4 kleine diamantjes oude slijp.

    An 18 kt yellow gold ring set with 3 sapphires with a total weight of approximately 0.40 ct and 4 small old cut diamonds.
    Dim. 2,56 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #266

    Dim. 102 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #41
    Frigid

    Een vintage ventilator, Frigid, werkend maar te herkabelen.

    A vintage fan, Frigid brand, in working condition but needs rewiring.
    Dim. h 41 x Ø 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #97
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    'Portrait of a Fisherman', oil on canvas. Signed Alb. Is. Devos.
    Dim. 40/32 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #161

    Een Duits/Pruisische Mauser bajonet, M1871. Gemerkt Alex Coppel Solingen. Met regimentsstempel 12 R. D. 5. Met schede.

    A German/Prussian Mauser bayonet, M1871. Marked Alex Coppel Solingen. With regiment stamp 12 R. D. 5. With scabbard.
    Dim. Lengte 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #139
    Frida Janssens

    Bloemenvaas. Aquarel, getekend, Frida Janssens.

    Flower vase. Watercolor, signed, Frida Janssens.
    Dim. 59/42 cm
    Estimate: € 20 / 30

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00