Other lots in this auction
-
#60“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#272Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twaalf kleine kommetjes en twaalf schoteltjes, een groter kommetje en een grote schaal.
Lot de verrerie incolore, composé de douze petits bols et de douze soucoupes, d'un plus grand bol et d'un grand plat.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12 - 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#188Loëwe OptaEen stereo radio, type 42830. Schade aan het glas. 1963.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#86“Een vissersboot”. Aquarel op papier.
"Un bateau de pêche". Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 14 cm x 17 cmEstimate: € 20 / 40 -
#170Een lampenvoet van metaal en kunststof.
Un pied de lampe en métal et plastique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#183Een grote rechthoekige wandspiegel met zilvergepatineerde lijst.
Un grand miroir mural rectangulaire avec un cadre patiné argent.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 120 cmEstimate: € 60 / 80 -
#220Kaiser PorzellanEen porseleinen sierschotel met meerkleurig decor ‘Taiwan’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39 cmEstimate: € 30 / 40 -
#125Een lot bestaande uit een paraplubak en zes wandelstokken met diverse handvatten waaronder buste van athena in kunststof, twee drakenkoppen, enz. Een met een restauratie aan het handvat.
Une œuvre d'art moderne malienne, technique mixte. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 88 x 35 cmEstimate: € 140 / 240 -
#25E. De Lathauwer“Schaapherder in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
« Berger dans les bois ». Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#79“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd ‘Willem’.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#39DelftEen dekselvaas en een schaal van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt Delft.
Un vase avec couvercle et un plat en porcelaine bleue et blanche, marqué Delft en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cm Ø 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#199Een lot modelbaantoebehoren, bestaande uit een 3000Q 2500 startersset, een 50545 doos met baanstukken, 51554 steunpeilers en een catalogus 1971 - 1972
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 62 x 89 cmEstimate: € 35 / 50

