Other lots in this auction
-
#23
Een vaas van blauw en wit porselein met een draak in het decor.
Un vase en porcelaine bleue et blanche avec un dragon dans le décor.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 41,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#233
“Mercedes Benz 300 SL Coupe”. Een vintage poster en een pop-art poster van Andy Warhol uit 1954.
"Mercedes Benz 300SL Coupé". Une affiche vintage et une affiche pop art d'Andy Warhol de 1954.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 28 cm x 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#120
Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
Lot de deux cendriers en cristal incolore taillé, le haut marqué de Sèvres et le bas du Val Saint Lambert (Légers accidents aux coins). Nous ajoutons un cendrier en verre incolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#182
Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de six figurines différentes en biscuits multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#78
Een lot bestaande uit drie glazen Chinese snuff bottles met diverse decors en een kleine globe van plastiek met een pagode.
Lot composé de trois tabatières chinoises en verre à décors divers et d'un petit globe en plastique avec une pagode.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 8 - 9 cmEstimate: € 35 / 50 -
#231Milota
“Compositie in zwart”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.
"Composition en noir". Deux dessins à l'aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 52 cm x 71 cmEstimate: € 50 / 80 -
#248
“Foederatum Belgium nec non Ducatus Bremensis, ac etiam fluminis Albis” Een Amsterdamse gravure door Carolu Allard. Mogelijk XIXe eeuwse herdruk naar de XVIIe eeuw.
“Foederatum Belgium nec non Ducatus Bremensis, ac etiam fluminis Albis” Une gravure d'Amsterdam par Carolu Allard. Peut-être une réimpression du 19e siècle d’après le 17e siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#202Kaiser
“Herring Gull”. Gepolychromeerd biscuit. Gemerkt en genummerd. Limited Edition. Klein letsel aan de bek, opnieuw gelijmde sokkel.
Goéland. Biscuit polychrome. Marqué et numéroté. Édition limitée. Petite blessure à la bouche, socle recollé.No longer availableOnline onlyDim. L. 50 cmEstimate: € 15 / 25 -
#291Fez.
“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 40 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#207Jos Martin
“Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 40 x 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#164
Een gevarieerd lot Afrikaanse houten voorwerpen bestaande uit onder andere enkele maskers, een pijp, sculpturen van hoofden en twee eierdopjes.
Lot varié d'objets africains en bois comprenant des masques, une pipe, des sculptures de têtes et deux coquetiers.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 5 - 21 cmEstimate: € 40 / 45