Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een designlampenvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
Carrelli

Een design lampenvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.

Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.
Online only
Dim. h: 25 cm
SKU: 2104200200.
Categories: Aardewerk, Verlichting.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #200
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #170

    Een paar borden van meerkleurig Straatsburgs aardewerk,versierd met decors van rozen. Beide met haarscheur in de vleugel.

    Deux assiettes en faïence de Strasbourg polychromes, décorations de roses.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #278
    N. Pinter

    “De rechter.” Houtsculptuur. Gesigneerd.

    ”Le juge”. Une sculpture en bois. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 46,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #287

    Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.

    Un petit chien en faïence à glaçure beige.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #185

    Een driedelig schouwstel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee vazen, gedecoreerd met een Hollands gezin.

    Une garniture de cheminée en faïence polychrome, comprenant une pendule et deux vases, décoration d’une famille hollandaise.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #228

    Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.

    Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 36 & 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #337

    Een paar appliques in barokke stijl.

    Une paire d’appliques style Baroque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #343

    Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.

    Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #300

    Twee kommen van Europees aardewerk met een meerkleurig Chinees decor. Gemerkt onderaan. Maastricht.

    Deux bols en faïence européenne à décor chinois polychrome. Maastricht.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19,5 & 20,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #328

    Een sierterrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend.

    Une terrine en faïence polychrome sous forme d’un canard.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #390

    Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.

    Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #175

    Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.

    Une garniture de cheminée en trois pièces, comprenant une pendule et deux petits vases, décoration de personnages du XVIIIème siècle en haut-relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    “Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.

    “Berger et cornemuse” et “Femme avec une cruche”. Deux statuettes en terre cuite polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #280

    Een paar tabakspotten van steengoed, versierd met reliëfdecors. Eén deksel met schilfer, de andere met herstelde dekselknop.

    Une paire de pots à tabac en faïence, décor en relief. Un couvercle avec un éclat, l’autre avec le fretel réparé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #8

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.

    Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #288

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met voet, monturen en deksel van gedreven koper. Mogelijk Perzisch.

    Un vase à couvercle en faïence polychrome sur pied au montures et couvercle en cuivre repoussé. Probablement Perse.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #261

    Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.

    Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #6

    Een paar vol messingen appliques met telkens twee lichtarmen in de vorm van zwanen.

    Paire d’appliques en laiton massif avec chaque fois deux bras de lumière en forme de cygnes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #277

    Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.

    Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #263

    Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Randschade aan het deksel.

    Une salière en faÏence de France à trois récipients. Dégats au couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #260

    Een sierjardinière van meerkleurig aardewerk van Rouen.

    Une jardinière en faïence de Rouen.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 48 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #338

    Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.

    Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #257

    Een paar bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten

    Paire d’appliques en bronze de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #108
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #340

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.

    Vase en faïence polychrome belge.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #66
    Bent Lauridsen
    Period: °1926

    “Voorlezende grootvader met kleinkinderen”. Olieverf op doek, gemonogrammerd : B.L.

    ”Grand-père, lecture aux petits enfants”. Huile sur toile. Monogramme: B.L.
    No longer available
    Online only
    Dim. 83 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #362
    Joseph Verner
    Period: 1923-1991

    “Feestmaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Repas de fête”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #274
    Volkers

    “Stilleven met hortensia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux hortensias”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #59
    Armand

    “Compositie met viool en kwasten.” Zeefdruk. Gesigneerd binnen de plaat. Genummerd 11/150.

    ”Composition de violons et de brosses”. Une sérigraphie. Signée dans la planche. Numérotée 11/150.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211

    Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.

    Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #152
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 88 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #33

    Een beeldengroep van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout met drie personages. Omstreeks 1800.

    Groupe de trois personnages en bois sculpté et polychromé. Vers 1800.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #7

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #80

    Een kraagvaasje van meerkleurig Japans porselein met een decor van personages in cartouches en pauwen in een landschap rondom. Onderaan gemerkt. Barst en schilfer aan de kraag. Imari, XIXe eeuw.

    Vase à large col en porcelaine du Japon polychrome à décor de personnages dans des cartouches entourées de paons dans des paysages. Marque sous la base. Cheveu et éclat vers le haut. Imari, XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #187

    Twee wijnkruikjes van eikenhout en verzilverd metaal, porseleinen binnenwerk. Waarvan één met een dekselknop in de vorm van een uil. Onderaan gemerkt Thomas Harwood & Son (1864 - 1896), Birmingham en H.S. & H. Sheffield.

    Deux pichets à vin en chêne et métal argenté, intérieur en porcelaine blanche. Dont un à fretel en forme d’une chouette. Marque sous la base Thomas Harwood & Son (1864 - 1896), Birmingham en H.S. & H., Sheffield.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 29 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #180

    Een Imarischotel op voet met gekartelde rand. Omstreeks 1900. Schilfer aan de rand.

    Un plat en porcelaine Imari sur pied à rebord dentelé. Un écla aux superieur.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #104
    Henri Seghers
    Period: 1823 - 1905

    “Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.

    ”Fermette auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 80
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More