#638Een opaalglazen olielamp met handgeschilderd decor.
#680Twee verschillende opaalglazen olielampen.
#675Een lot van tien apothekerspotten van amberkleurig glas.
#548Een paar kraagvazen van meerkleurig Italiaans glas.
#367Een bolle amberkleurig glazen lampenvoet.
#650Een handgemaakte vaas van Italiaans groen glas.
#477Een vaas van rood Muranoglas met een meerkleurig milefioridecor.
#253Een verchroomde gebakstaander met spiegel en met geribde glazen stolp.
#553Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 50 / 70
#235Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 4,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,25 ct. et de rubis d'un poids combiné de +- 4,50 ct.No longer availableDim. 7,06 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#396Een handgeknoopte Perzische wollen loper. Lichte slijtage.
#81Een gesneden eikenhouten Corpus Christi.
Un Corpus Christi en chêne sculpté.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#492BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#123Een uit vier kruiken opgebouwde vaas van meerkleurig majolica en versierd met engeltjes. Gemerkt. Een randschilfer.
Un vase composé de quatre pichets de majolique multicolore et décoré d'anges. Marqué. Un éclat sur le bord.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#152“De bewening van Christus”. Olieverf op doek. Mogelijk XVIIIe eeuw. Herdoekt.
La Lamentation du Christ. Huile sur toile. Peut-être XVIIIe siècle. Retoilée.No longer availableDim. 29 x 53 cmEstimate: € 350 / 550 -
#66Een notenhouten schommelstoel.
Une chaise berçante en noyer.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#89L. Duquenne“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#356Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 132 x 83 cm & 62 x 43 cmEstimate: € 25 / 35