Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een designvaasje van groen kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.
Val Saint Lambert

Een designvaasje van groen kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.

Online only
Dim. 18 cm
SKU: 3009200107.
Categories: Kristal, Online Only.
Auction day: 30 September 2020 22:00
Catalogue #107
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #165

    Een ovale schotel met een meerkleurig dedor van bloemen, pauwen en vlinders.

    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 36 cm
  • #164

    Een tinnen bord uit de XIXde eeuw. En een lot tin en koper w.o. een snotneus.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #172

    Een lot van zestien Franstalige boeken met betrekking tot de belgische monarchie.

    No longer available
    Online only
  • #178

    Een lot gebundelde uitgaven van “La dernière guerre” in acht delen. Jaren ‘70. Bijgevoegd “Une épopée de la resistance” in drie delen.

    No longer available
    Online only
  • #182

    Een lot van vier Franstalige boeken: - “Le Palais de Bruxelles, huit siècles d’art et d’histoire”. - “Laeken. un chateau de l’Europe des Lumières”. - “Les Serres Royales de Laeken”. - “Bruxelles, cinq siècles de cartographie”.

    No longer available
    Online only
  • #173

    Een lot van veeriten Nederlandstalige boeken met betrekking tot oorlog en het leger. Bijgevoegd een grote partij toeristische gidsen e.d.

    No longer available
    Online only
  • #183

    Een grote schaal van geslepen kleurloos kristal met een messingen montuur.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 36 cm
  • #106

    Een witmetalen hoorn op staander.

    Corne en métal blanc sur support.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #171

    Een lot van 25 uitgaven met betrekking tot de Belgische forten. Nederlands- en Franstalig.

    No longer available
    Online only
  • #156

    Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.

    Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 12
  • #176

    Een lot van 35 Franstalige boeken met betrekking tot de Tweede Wereldoorlog.

    No longer available
    Online only
  • #170

    Een lot van drie Franstalige boeken: - “Encyvlopédie des blindés”. Ed. Elsevier Séquoia. - “Histoire Militaire. De la hache de pierre à la guerre électronique”. Ed. Gründ. - “A bord d’ un vaisseau de guerre”. Ed. Gallimard.

    No longer available
    Online only
  • #179

    Een lot van achttien Franstalige boeken met betrekking tot de Eerste Wereldoorlog en andere historische veldslagen.

    No longer available
    Online only
  • #184

    Twee antieke paardenbitten, waarbij één van de Belgische artillerie.

    No longer available
    Online only
  • #185

    Een met gedreven metaal bekleedjuwelenkistje in Indische stijl.

    No longer available
    Online only
  • #167

    Een lot tin, bestaande uit zes maatbekers, twee sierschotels en twee klepkannen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6 - 27 cm
  • #163

    Een lot tin, bestaande uit een ovale schotel, drie verschillende schaaltjes, een kommetje, twee designkannen, een klepkan, een beker, een terrine en vier kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.

    No longer available
    Online only
  • #168

    Zeven Franstalige strips van Asterix: - Le Papyrus de César - Asterix et la Transitalique - La fille de Vercingétorix - Asterix chez les Pictes - Le ciel lui tombe sur la tête - Le fils d’Asterix - Asterix chez Rahazade

    No longer available
    Online only
  • #155

    Een klein messingen halluchtertje, versierd met porseleinen bloempjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
  • #181

    Een lot van veertien Franstalige boeken met betrekking tot België en zijn geschiedenis.

    No longer available
    Online only
  • #154

    Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 116 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #169

    “Historischer Schul-Atlas”. F. W. Dukgers. Ed. Velhagen & Klasing. Bielefeld & Leipzig, 1939.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #153

    Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.

    Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #174

    Een lot militaire tijdschriften: - Gebundelde uitgaven van ‘Le Carnet de la fourragère’, delen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14 & 15 en twaalf losse uitgaven. 1924 - 1965. - Gebundelde uitgaven van het Belgisch tijdschrift voor militaire geschiedenis” (tweetalig) delen 16 tem 19 en losse uitgaven. 1965 - 1990. - Veertioen uitgaven van “La Vie Militaire” 1913 & 1914.

    No longer available
    Online only

Other lots in this auction

  • #78

    Een lot van drie reproducties en één schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd: ‘ J. Baudrenghien, 1949’

    No longer available
    Online only
    Dim. 68,5 x 93; 63 x 75,5; 62 x 79; 71 x 60 ( kaders)
    Estimate: € 30 / 50
  • #60
    Albert Saverys
    Period: 1912 - 1987

    “Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.

    “La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #30
    Mirao

    “Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.

    “Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #72
    Henri Jozef Pauwels

    “Hoevezicht met bloesems.” Olieverf op doek, gemaroufleerd. Gesigneerd.

    ”Vue sur fermette et floraisons”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59 x 79 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #112

    “Schommelende engeltjes”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Italiaans werk.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
  • #42

    “Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd

    “Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143

    Een oude reiskoffer.

    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 44 x 24 cm
  • #27
    Jean Bouvery

    “Rue Gericault, Rouen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Rue Gericault, Rouen”. Eau-forte.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39,65 x 26,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #121

    Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit twee sierbordjes, een vaasje, een pique-fleurs en twee dekselvazen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 41 cm
  • #161

    Lot boeken. Kochav, “Israel, de betovering van het Heilige Land”, Ed. Zuid Boekprodukties 1995. Van Remoortere, “Felix Timmermans, Mens, Schrijver, Schilder, Tekenaar”, Masereelfonds 1972 (in huls). Claessens/Rousseau, “Onze Bruegel”. Masereelfonds 2e druk 1975. Evans, “Geboorte der Westerse Beschaving: de glorie der Middeleeuwen”, 2 delen, Ed. Gaade, Den Haag (in huls). Van Roosbroeck, “Willem De Zwijger, graaf van Nassau, prins van Oranje”, Masereelfonds 1974 (met huls). “Het Book of Kells”. E(..)

    Lot de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 280 / 340
  • #149

    Drie kleine handgekoopte wollen Saroukkarpetjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. 63 x 42 & 81 x 68 cm
  • #74
    L. Cuvelier

    “Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.

    “Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Online-Only Verkoop 30 September 2020

Op 30 September wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Septembre 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

30 September 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More