Similar lots by type
-
#470
Een kom van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.
Bol en porcelaine de Chine décoré en bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 29,5 cmEstimate: € 90/100 -
#728
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/80 -
#135Omega Seamaster Deville
Een automatisch herenhorloge van roestvrij staal met lederen armband. In originele doos.
Montre homme automatique en acier inoxydable et à bracelet en cuir. Dans la boite d’origine.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#738
Coupe van Saksisch porselein, gedragen door putti. Onderaan gemerkt Von Schierholz.
Coupe en porcelaine de Saxe portée par quatre putti dansant. Marque sous la base: Von Schierholz.No longer availableDim. Ø 26,5 cmEstimate: € 50/80 -
#402
Een schotel van celadonkleurig porselein met een reliëfdecor op de vleugel.
Plat en porcelaine céladon à décor en relief sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120/140 -
#548
Een balustervaas van meerkleurig porselein naar het famille rose porselein met personages in het decor.
Vase balustre en porcelaine polychrome d’après la famille rose décoré de personnages.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 100/150 -
#438
Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.
Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#183
Een siervaas van blauw en verguld porselein in de geest van Sèvres met een gedeeltelijk handgeschilderd decor van een landschap en een romantisch tafereel naar Boucher.
Vase décoratif en porcelaine bleue et blanche dans le goût de Sèvres. Décor d’un paysage et d’une scène romantique d’après Boucher partiellement peint à la main.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/300 -
#765
Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met een floraal decor.
Plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 130/150 -
#747
Een cachepot van blauw en wit Chinees porselein op een houten sokkel.
Cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche. Sur socle en bois.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 1500/1600 -
#82
Een koffieserviesje van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, suikerpot, een schaal en zes kopjes met onderschoteltjes. Kleine haarscheurtjes en één restauratie. Tijdperk Louis-Philippe.
Petit service à café en porcelaine polychrome et doré comprenant une cafetière, un pot à lait, une théière, un sucrier, un plat et six tasses et soucoupes. Petits cheveux et une restauration. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#343
“Boerinnetje met eend” & “Meisje met hondje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Het eerste gemerkt Lladro, het tweede gerestaureerd, gemerkt Zephir en in originele doos.
“Paysanne au canard” et “Fille au chien”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. La première de la marque Lladro, la deuxième de Zephir, dans la boîte d’origine mais réparée.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#213
Een serie van dertien porseleinen kruiden- en specerijenpotten. Onderaan gemerkt. Frans werk. Met houten muurrekje.
Suite de treize pots aux herbes et épices. Marque française sous la base. Avec étagère en bois.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#508
Een theeservies van Chinees porselein met personages in het decor. XXste eeuw.
Service à thé en porcelaine de Chine décoré de personnages. XXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#731
Lot bestaande uit twee borden van blauw en wit porselein, het ene versierd met een bloeiende struik en bamboe, het andere met bloementuilen. Beide met een barst in het plat. Verder een grote, hielloze blauw en witte schotel met een landschapsdecor, zwaar beschadigd. Alles China, tijdperk Qinglong.
Lot comprenant deux assiettes en porcelaine bleue et blanche, l’une décorée d’arbustes fleuries et de bambou, l’autre aux bouquets de fleurs. Les deux avec cheveu dans le creux. Ainsi qu’un plat en porcelaine bleue et blanche sans talon, très abîmé. Les trois Chine, époque Qinglong.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#720
Een Chinese halsvaas van celadonporselein, gemonteerd als lamp en versierd met een een hagedis op de buik.
Vase à long col en porcelaine céladon de Chine monté en lampe et décoré d’un lézard sur la panse.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#727
Kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van bloemen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt.
Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#210Omega Seamaster Quartz
Een herenhorloge van roestvrij staal.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#496
Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.
Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 2000/2200 -
#697
Een vierkante cachepot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor op gele fond.
Cache-pot carré en porcelaine de Chine décoré de fleurs polychromes sur fond jaune.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30/50 -
#351
Een pique-fleurs van bruinkleurig glas met verzilverd montuur en een porseleinen vaasje met een gestileerd bloemendecor. Beide periode art deco.
Pique-fleurs en verre brun à monture argenté et un vase en porcelaine à décor de fleurs stylisées. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 15 & 22 cmEstimate: € 32/40 -
#604Meissen
Een paar porseleinen borden met een meerkleurig handgeschilderd decor en vergulde details. Achteraan gemerkt. XIXde eeuw.
Paire d’assiettes en porcelaine à décor polychrome peint à la main aux détails dorés. Marque aux epées au verso. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#388Capodimonte
Twee dekselvazen in Sèvres-stijl versierd met een gedrukt decor in een cartouche op de buik. Gemerkt.
Deux vases couverts de style Sèvres avec décor imprimé en cartouche. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#715
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 130/150
Other lots in this auction
-
#624Achiel Lombaerts
Stilleven met mimosa in een Delftse vaas. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux mimosa dans un vase de Delft”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#536
Een Oosters wollen loper met een Mir-decor. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine à décor mir. Noué à la main.No longer availableDim. 328 x 79 cmEstimate: € 80/120 -
#182Cotthema
“Polderlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage des polders”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#85
Een 18 karaats wit en geel gouden hanger en of broche in de vorm van een boot.
Pendentif en or blanc et jaune 18 ct en forme de bateau. Peut être porté comme broche.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 150/200 -
#636
Een neogotische zitbank van gesculpteerd hout, versierd met druivenranken. XIXde eeuw.
Banc de style gothique en bois sculpté décoré de vignes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 150/200 -
#76
Een handgeknoopt wollen tapijt. Pakistan.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Pakistan.No longer availableDim. 189 x 128 cmEstimate: € 30/50 -
#100
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met munt van 1855. Napoleon III. 20 Francs. Gravure Albert-Désiré Barre.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de 20 francs. Napoléon III, 1855. Gravure Albert-Désiré Barre.No longer availableDim. 15,90 gEstimate: € 380/450 -
#439G. Van Neste
“Abstracte compositie”. Gemengde techniek.
“Composition abstraite”. Technique mixte.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#405
Spiegel met vergulde lijst in Lodewijk XV-stijl en een dito spiegel in Georgian stijl.
Petit miroir à cadre doré de style Louis XV, ainsi qu’un autre de style Georgian.No longer availableDim. H. 64 -Estimate: € 40/50 -
#273
Een verzameling tropische vlinders in drie lijstjes met gebombeerd glas.
Collection de papillons des tropiques dans trois cadres aux verres bombés.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#180
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 37,58 gEstimate: € 800/1000 -
#490
Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.
Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180/240