#11Lego C363“Hospitaal met ambulance en personages”. Een bouwset in originele doos. Met boekje. 1975.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 60 -
#89MärklinEen lot modelbouwaccesoires, bestaande uit transformators, nummerschildjes, lantaarnpalen, spoorseinen, controlepaneeltjes, enz. Grotendeels in originele dozen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#28Revell H-520“Polaris Nuclear Submarine ‘Andrew Jackson’”. Een modelbouwpakket voor een duikboot op schaal 1:200. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#102Jouef 4930; 4932 & 4933Drie spooruitbreidingssets. type HO. Sets 2, 3 & 4. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#129Brick Box 1; 2; 4; 32; 121; 82 HO; ...Een lot bouwdozen voor het maken van stenen gebouwen, alsook 23 uitbreidingssetjes met specifieke steentjes en twee bokalen cement. Grotendeels in ongeopende verpakkingen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#16Lego System 644 & 645“Tankwagen” & “Vrachtwagen met gasflessen”. Twee bouwkits in originele doosjes. Met boekjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#67MärklinEen slaapwagon en een restauratiewagon van de ‘Compagnie Internationale des wagons-lits et des grands express Europeens’ op schaal HO. Met binnnenverlichting. In goede staat, maar zonder verpakkingen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#7Lego D394”Harley-Davidson Politiemotor”. Een bouwkit in originele doos. Met boekje. 1976.
#38Lima 20 8024LEen 1200 serie elektrische locomotief van de Nederlandse spoorwegen voor spoortype HO. In originele doos.
#111Märklin 4000; 4008 & 4040Een bagagewagon en drie passagierswagons van de Duitse spoorwegen. Op één na in originele dozen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#2Lego System Legoland 352“Molen met vrachtwagen”. Een bouwkit in originele doos. Met boekje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#43Jouef 5790; 5791 & 5792Een eersteklasserijtuig, twee tweedeklasserijtuigen en een bagagewagon van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO. In originele dozen. Nieuwstaat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40