#139Een lot van vier poppen van kunststof met slaapoogjes. (Eén met losse benen). Bijgevoegd een grote partij poppenkleertjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#98LegoEen trein, een 12V transformator en een groot aantal sporen, waarbij vijf ongeopende doosjes. Enkele wagons niet compleet. Jaren ‘70.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#118Een lot modelbaanaccesoires, bestaande uit een Duitse Biergartenn een tankstation met wegcafé, twee brugkranen voor containers, twee spoorwegbruggen en een bezandingstoren.
#136Een lot van vijf poppen met slaapoogjes, waarbij één gemerkt van Unica.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50 -
#51Märklin TM800Een BR 80 tenderlocomotief op schaal HO. In originele doos. Jaren ‘40.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#138Een lot van acht kleine poppen, waarbij zes met slaapoogjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#134MattelEen lot van vijf actiefiguren uit de jaren ‘70 uit de reeks “Big Jim”, bestaande uit twee ‘Big Jims’ met verschillende outfits, ‘Big Jack’, ‘Big Josh’ en ‘Dr. Steel’. Met opblaasbare luchtballon.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#100Een lot geassembleerde gebouwen voor diorama’s op schaal HO, bestaande uit een kerk, een brug, stationsgebouw ‘Langenthal’, twee overdekte perrons en een stationstoilet. Overwegend Kibri.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 30 -
#64Märklin 3031Een BR 81 tenderlocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Zonder verpakking.
#29Märklin 2941Een startersset met een tenderlocomotief met twee passagierswagons, een deel sporen en een transformator. Transformator in slechte staat. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#141Dinky Toys 704“AVRO York airliner”. Een speelgoedvliegtuigje in originele doos. Bijgevoegd een houten model van een Stuka duikbommenwerper.
#48Fleischmann 1416 & 1418Een tweedeklasserijtuig en een restauratiewagen van de Zwitserse spoorwegen voor spoortype HO. In originele etuis.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25