#60Märklin SE 800 3
Een BR E-44 elektrische locomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Zonder doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Estimate: € 80 / 120 -
#34Fleischmann 6398
Een starttersset op schaal HO, met een diesellocomotief van de Duitse spoorwegen met drie goederenwagons, een groot deel rails met overweg en vier autootjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 44.00 €Estimate: € 50 / 60 -
Een lot bouwdozen voor het maken van stenen gebouwen, alsook 23 uitbreidingssetjes met specifieke steentjes en twee bokalen cement. Grotendeels in ongeopende verpakkingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 35 / 50 -
#9Lego D369
“Thatcher Perkins”. Een bouwset voor een stoomlocomotief. In Originele doos. Inclusief boekje. 1976.
No longer availableOnline onlyActive bid: 46.00 €Estimate: € 60 / 80 -
#84
Een lot plastic modelautootjes van modellen van begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#128Brick Box 55; 56; 84 & 204
Vier bouwdozen voor stenen gebouwen, twee reeds afgewerkte huisjes en een deel losse onderdelen. De eerste vier in ongeopende verpakkingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#48Fleischmann 1416 & 1418
Een tweedeklasserijtuig en een restauratiewagen van de Zwitserse spoorwegen voor spoortype HO. In originele etuis.
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 15 / 25 -
#93Jouef 2710 & 2720
Een lot modelbaantoebehoren, bestaande uit een overdekt perron en een set met een garage en een overdekte goederenkaai. Schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 25 / 40 -
#57Märklin SE 800 4
Een BR E-44 elektrische locomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Zonder doos. 1954.
No longer availableOnline onlyActive bid: 81.00 €Estimate: € 80 / 120 -
#110Märkliin 3000
Een BR-89 tenderlocomotief voor spoortype HO. In originele doos. Bijgevoegd een getrokken tender.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#140
Een kindernaaimachine in originele doos. Sovjetunie.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 15 / 20 -
#10Lego D390
“1913 Cadillac”. Een bouwkit in originele doos. Met boekje. 1975.
No longer availableOnline onlyActive bid: 39.00 €Estimate: € 55 / 65