#82Märklin 6016; 6021; 6036; 6040 & 6043Een lot van vijf verschillende zg. Digital Units. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#51Märklin TM800Een BR 80 tenderlocomotief op schaal HO. In originele doos. Jaren ‘40.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#132Een lot speeldozen uit de jaren ‘70:- “Electricité Super-labo”. Een experimentatieset.- Meccano ‘Super Spirograph”.- Puzzel 1000 stukjes ‘Groenplaats’.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 30 -
#28Revell H-520“Polaris Nuclear Submarine ‘Andrew Jackson’”. Een modelbouwpakket voor een duikboot op schaal 1:200. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#80Jouef Alpenrose 753Een elektrische locomotief van de Franse spoorwegen met een restauratiewagen en een slaapwagen en een deel rails. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#68Lima 60 0033“Stationsgebouw”. Een bouwpakket op schaal HO. In originele doos.
#62Märklin 3018.1Een GS 800 elektrische locomotief van de Zweedse spoorwegen in de kleur bruin. Schaal HO. 1957.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 150 / 200 -
#94Jouef 2710 & 2720Een lot modelbaantoebehoren, bestaande uit een overdekt perron en een set met een garage en een overdekte goederenkaai. Schaal HO. In originele dozen.
#114RivarossiEen stoomlocomotief van Baltimore & Ohio op schaal HO. Bijgevoegd vier verschillende goederenwagons.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#126Een gevarieerd lot boeken, tijdschriften en documentatie met betrekking tot modelspoorbaan.
#40Jouef 8529Een ABR type 8000 diesellocomotief van de NMBS. Spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#102Jouef 4930; 4932 & 4933Drie spooruitbreidingssets. type HO. Sets 2, 3 & 4. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50