#3Schuco Teleco 3003 & 3004
Twee op afstand bedienbare opwindbare speelgoedbootjes. In originele doosjes. Eén sleuteltje manco.
No longer availableOnline onlyActive bid: 86.00 € -
#91Boch Frères Keramis
Een kannetje en een vaasje van bruin en grijs aardewerk, versierd met reliëfdecors en zilverver. Het kannetje onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 & 11 cm -
#9Märklin 2920 & 5191
Een startersset en een itbreidingsset met tenderlocomotief en twee passagierswagons.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 € -
#42
Een luciferhouder van pijpaarde, versier met een liggende vrouw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 12 cm -
#134
De Heilige Familie met een lam. Polychroom en verguld groepje van Brussels porselein. XIXde eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. H. 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#106
Een coktailmixer en een ijsemmer van verzilverd metaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 & 19 cm -
#102
Twee oude mechanische rekenmachines.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. b: 32 cm -
#1
Lot van vijf diverse miniatuurauto’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 100 / 120 -
#94
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee koffiekannen, een theepot, drie melkkannetjes, drie suikerpotten (één zonder deksel) en een bordverwarmer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 € -
#124
Een lotje van vier verschillende vaasjes van Thulin-aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 6 - 13 cm -
#14
Een elektrische locomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Bijgevoegd zes verschillende goederenwagons, bestaande uit een tankwagen van Shell, een dieplader, een silowagen, een wagon met wijnvaten, een koelwagen en een bananenwagen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 € -
#126
Een lot van acht oude camera’s, waaronder zes Kodak Brownies.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Estimate: € 80 / 120