Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een divers lot aardewerk, XIXe en XXe eeuw. Beschadigingen. 10 stuks.

Een divers lot aardewerk, XIXe en XXe eeuw. Beschadigingen. 10 stuks.

Un lot diversifié de poteries, XIXème et XXème siècle. Dégâts. 10 pièces.
Online only
Dim. Ø: 13 - 19 cm
SKU: 3001230070.
Categories: Aardewerk, Online Only, XIXe eeuw.
Auction day: 30 January 2023 22:00
Catalogue #70
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #164

    Twee ruitvormige Chinees porseleinen schaaltjes met meerkleurige bloemendecors. Het kleinste met kleine randschade.

    Deux plats en porcelaine de Chine de forme losange à décors floraux multicolores. Le plus petit avec des dommages mineurs aux bords.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 19 & 18 x 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #249
    Goebel, Germany

    “Flamingo’s” & “Konijntje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.

    "Flamants roses" & "Lapin". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6 - 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #236
    Capodimonte

    “Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt met de gekroonde N. Italiaans werk. Vingertje afgebroken.

    « Dame élégante aux fleurs ». Groupe de biscuits colorés. Marqué en bas du N couronné. Travail italien. Doigt cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #64

    Vier kleine en een grote schaal van magenta gekleurd glas.

    Quatre petits et un grand bol en verre de couleur magenta.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 9 - 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #267

    Een paar antieke schoteltjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt. Randschade.

    Une paire de soucoupes antiques en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons sur fond céladon. Marquées en bas. Bords endommagés.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #282

    Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.

    Une assiette antique en porcelaine vietnamienne (?) multicolore à décor de fleurs et de papillons. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #246
    Goebel, Germany

    “Kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 165-14.

    "Grue". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 165-14.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #96

    Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.

    Lot de 2 cache-pot en faïence en forme de cochons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h17cm x 23cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #86

    2 vaasjes jaren ‘70 in faience, h16cm x Ø15cm en h11cm x Ø11,5cm

    2 vases des années 1970 en faïence, h16cm x Ø15cm et h11cm x Ø11,5cm
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #253
    Goebel, Germany

    “Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.

    "Ich mag nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Première édition 1997. Marquée en bas. no. 630.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #243
    Goebel, Germany

    Vier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.

    Quatre figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Tous avec dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10,5 - 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #167
    Esther Guillén

    “Figuur”. Een geglazuurd terracotta kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘82.

    "Figure". Une œuvre d'art en terre cuite vernissée. Signée et datée '82.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #252
    Goebel, West-Germany

    “Band leader” & “Soloist”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 129 4/0 & 135 4/0.

    "Chef de groupe" & "Soliste". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquées en bas. no. 129 4/0 et 135 4/0.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #206

    Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.

    Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #247
    Goebel, Germany

    Een meerkleurig kerstbordje uit de reeks van M.I. Hummel. No. 693. Uitgave 1995. Inoriginele doos.

    Une assiette de Noël multicolore de la série M.I. Hummel. no. 693. Edition 1995. Boîte d'origine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #286

    Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.

    Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #228

    “Een meerkleurig porseleinen Madonnabeeld. Vermoedelijk Italiaans werk. Gaaf.

    « Une statuette de Madone en porcelaine multicolore. Travail vraisemblablement italien. Intacte.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #161

    Een grote ijzeren kandelaar.

    Un grand chandelier en fer.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #188

    Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.

    Un vase en faïence émaillée blanche à côtes torsadées. Monté en pied de lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm (vaas)
    Estimate: € 60 / 100
  • #85

    Vaas ‘60s, handbeschilderd, markering onderaan 1104/26.

    Vase années 60, peint à la main, marquage en bas 1104/26.
    No longer available
    Online only
    Dim. h26cm x Ø18cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #182

    Een zeshoekig dekselvaasje van meerkleurig Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels en het deksel getooid met een leeuwtje. Omstreeks 1800. Bijgevoegd een XVIIIe eeuws achthoekig bordje van blauw en wit aardewerk met beschadiging.

    Vase à couvercle hexagonal en faïence de Delft multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux et le couvercle orné d'un lion. Vers 1800. Attaché est une assiette octogonale du XVIIIe siècle en faïence bleue et blanche endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26,5 & Ø: 22,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #242

    Een paar kleine klokjes van Limogesporselein met handgeschilderde decors. Japanse quartzwerkjes op batterij.

    Paire de petites pendules en porcelaine de Limoges aux décors peints à la main. Fonctionnent à quartz japonais à piles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #244
    Carl Scheidig

    “Jagersvrouw”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt onderaan.

    "La femme du chasseur". Une figurine de porcelaine allemande multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #272

    Lot 2 vazen, keramiek, bloem en bladeren patroon.

    Lot 2 vases, céramique, motif fleurs et feuilles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h43cm x b25cm
    Estimate: € 30 / 35

Other lots in this auction

  • #231

    Een bladvormige schaal van kleurloos Frans kristal. Onderaan gemerkt.

    Un bol en forme de feuille de cristal français incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #45
    Woldershof, Bavaria

    Een tête à tête van verzilverd porselein met theepot, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt.

    Tête à tête en porcelaine argentée avec théière, sucrier et pot à lait. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #30

    Een decoratieve bauw glazen vaas met witte lijnen.

    Un vase décoratif en verre bleu avec des lignes blanches.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #127

    Schaaltje Boheems, glas en blauw.

    Bol Bohème, verre et bleu.
    No longer available
    Online only
    Dim. h11cm x b23cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #229

    Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.

    Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #300

    Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

    Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #69

    Een lot porselein met borden van Meissen, van Satsuma, van Straatsburg, van Duitsland en één gemerkt Watteau, kopjes, schoteltjes, een chocoladekan, vaasjes enz. Kleine letsels.

    Lot de porcelaine avec des assiettes de Meissen, de Satsuma, de Strasbourg, d'Allemagne et une marquée Watteau, des tasses, des soucoupes, une verseuse à chocolat, des vases, etc. Petits accidents.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #234

    “Dansende engeltjes”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Hoofdje hersteld.

    "Anges dansants". Un groupe en porcelaine multicolore. Tête restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #118

    Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 20 & 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #195

    Een houten Garuda. Schade aan één neus.

    Un Garuda en bois. Dommages à un nez.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 35,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #158

    Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.

    Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #139

    Een kleine balustervaas van Chinees porselein met blauw-wit decor van personages.

    Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h : 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online-Only Varia - Januari 2023

Op Maandag 30 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 30th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

30 January 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More