Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een divers lot blauw en wit aardewerk met o.a. een koe, een tabakspot, enz.

Een divers lot blauw en wit aardewerk met o.a. een koe, een tabakspot, enz.

Lot de faïences bleues et blanches dont une vache, un pot à tabac etc.
SKU: 2710150301.
Category: Aardewerk.
Auction day: 27 October 2015 19:00
Catalogue #301
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #490

    Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.

    Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #217

    Twee Delftse tegels met Blauw en witte afbeeldingen. XVIIde eeuw.

    Deux carreaux en faïence bleue et blanche de Delft. XVIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #663
    R. Velpi

    “Twee kinderen met een hondje”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.

    “Deux enfants et leur petit chien”. Groupe en terre cuite. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #621

    Een groep meerkleurig Japans aardewerk in de vorm van een Satsuma vaas op een Fô-hond.

    Groupe en faïence polychrome de Japon en forme de vase de Satsuma flanqué d’un chien de Pho.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #227

    Vier Delftse tegels met blauw en witte voorstellingen met mangaankleurige rand. XIXe eeuw.

    Quatre carreaux en Delft bleu et blanc aux bordures manganèses. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 65
  • #1

    Een papegaai van meerkleurig aardewerk. China.

    Perroquet en faïence polychrome. Chine.
    No longer available
    Dim. H 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #373

    Een divers lot aardewerken borden, waaronder een XVIIIe eeuws meerkleurig Delfts (Gemerkt De Klauw), twee van Straatsburg, enz. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Lot d’assiettes diverses en faïence dont une assiette polychrome de Delft (marque De Clauw), deux de Strasbourg etc. XVIIIe et XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #193

    Een paar platte aardewerken vazen, versierd met lichtblauwe arabesken op een bruin gevlekte fond. Jaren 60.

    Paire de vases aplatis en faïence décorés d’arabesques bleus clairs sur fond brun moucheté. Années 60.
    No longer available
    Dim. H 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #577

    “Kind met schelp”. Een beeld van zwart keramiek. Jaren ‘70.

    “Enfant à la coquille”. Sculpture en céramique noir. Années 70.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #710
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    Een meisjesbuste van gepatineerd aardewerk op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Buste de jeune fille en faïence patinée sur socle en marbre noir. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #278

    Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit twee dekselvaasjes, een hoornvaasje en twee borden. De eerste twee XIXe eeuws.

    Lot de faïences de Delft comprenant deux vases couverts, un vase cornet et deux assiettes. Les deux premiers du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #284

    “Moeder met kind”. Een beeld van pijpaarde naar een werk van Harry Elstrøm.

    “Mère et enfant”. Sculpture en terre de pipe d’après Harry Elstrøm.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #208

    Een vaas met blauw en zwart glazuur. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence noire et bleue. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #589
    Capodimonte

    “Dame met kruik”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.

    “Femme à la cruche”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79

    “Bloemenmeisje”. Een beeld van terracotta. Onleesbaar gesigneerd.

    “Fille fleurs”. Statuette en terre cuite. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. H 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #293

    Een schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee cassolettes met een blauw bloemendecor. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée en faïence polychrome comprenant une pendule et deux cassolettes à décor de fleurs en bleu. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #741

    Een gemberpot van polychroom Chinees porselein met een decor van personages en een houten deksel. Op houten sokkel.

    Pot à gingembre en porcelaine polychrome de Chine à décor de personnages et à couvercle en bois. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #288

    Drie kruiken en twee boterpotten van bruinkleurig steengoed. Beschadigingen.

    Trois cruches et deux beurriers en grès brun. Dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #223

    Een Delftse tegel met een blauw en witte afbeelding van een twee pijprokers. XVIIde eeuw.

    Carreau en faïence bleue et blanche de Delft représentant deux fumeurs de pipe. XVIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #588

    “De lijdende Christus”. Een hoogreliëf van pijpaarde achter glas.

    “Le Christ souffrant”. Relief en terre de pipe sous verre.
    No longer available
  • #448

    Een vierhoekige vaas van roodgeglazuurd aardewerk, versierd met geometrische patronen. Jaren ‘60.

    Vase carré en faïence rouge décoré de formes géométriques. Années 60.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #561

    Een koffieserviesje van roodgeglazuurd aardewerk voor zes personen, bestaande uit kopjes en kommetjes met onderbordjes, twee grote kommen, een melk- en suikerpotje.

    Petit service à café en faïence rouge pour six personnes. Comprenant des tasses, des bols et des soucoupes, deux grandes coupes, un pot à lait et un sucrier.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #277
    Royal Boch

    Twee ronde vazen van wit aardewerk. Gemerkt. Ontwerp van Charles Catteau.

    Deux vases rondes en faïence blanche. Marque sous la base. Dessin par Charles Catteau.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #748

    Een jardinière op sokkel van meerkleurig aardewerk. Italiaans.

    Jardinière sur socle en faïence polychrome. Travail italien.
    No longer available
    Dim. H 109 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #700

    “St. Georgios en twee andere heiligen”. Griekse icoon. XIXde eeuw.

    “Saint Georgios et deux autres saints”. Icône grecque. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #388
    Capodimonte

    Twee dekselvazen in Sèvres-stijl versierd met een gedrukt decor in een cartouche op de buik. Gemerkt.

    Deux vases couverts de style Sèvres avec décor imprimé en cartouche. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #105

    Een 18 karaats geel gouden geweven armband.

    Bracelet en or jaune tissé 18 ct.
    No longer available
    Dim. 28,12 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #56

    Een lot van drie handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes, waaronder een Mori Jomud.

    Lot de trois carpettes d’Orient en laine dont un Mori Yomud. Noués main.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #268
    Edouard Drouot

    “De steenhouwer”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Le tailleur de pierre”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #68
    Lalique

    Een hartvormig doosje van roodkleurig gesatineerd glas in art nouveau-stijl. Gemerkt.

    Boîte couverte en verre rouge satiné de style Art Nouveau. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #138

    Een gevarieerd lot pennen, vulpennen, balpennen, vulpotloden en potloodhoudertjes van verguld en verzilverd metaal, cloisonné, ivoor (o.m. Parker en Hua-Long).

    Lot varié de plumes, de stylos, de stylos à bille, de porte-mines en métal argenté et doré, cloisonné, ivoire (marques e.a. Parker et Hua-Long).
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #614

    “Voorstelling met personages en kalligrafische tekens”. Een meerkleurige houtsnede op papier. Toegeschreven aan Harutaka (1870-?). Gedrukt op 30 juli 1901 en uitgegeven op 30 augustus 1901.

    “Représentation de personnages et de calligraphie”. Gravure sur bois polychrome sur papier. Attribuée à Harutaka, imprimée en 1901 et éditée le 30 août 1901.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #33

    Een oude, met leer beklede theaterkijker in etui.

    Lunettes de théâtre anciennes recouvertes de cuir et dans l’étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #142

    Vijf aquarellen met afbeeldingen van Vlaamse volksfiguren. Met opschrift op verso en gedateerd 1879. Gesigneerd.

    Cinq aquarelles représentant des personnages populaires flamands. Texte et date 1879 au verso. Signées.
    No longer available
    Dim. 15 x 10 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #759
    L. Cuvelier

    “Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.

    “Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.
    No longer available
    Dim. 69 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #492
    Jef Vaes

    “Survey of the landscape”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.

    “Survey of the landscape”. Fusain sur papier. Signée et daté 1963.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More