Other lots in this auction
-
#241Nestlé“De wonderen der wereld”. Drie chromo-albums.
Les merveilles du monde . Trois albums chromo.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#100Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée ‘55.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 91 cmEstimate: € 120 / 200 -
#299“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x 28,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#257Een Afrikaans houten schild. Op metalen staander.
Un bouclier africain en bois. Sur support en métal.No longer availableOnline onlyDim. h: 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#213Een groengepatineerd gipsen meisjesbuste. Enkele lichte beschadigingen.
Buste de jeune fille en plâtre patiné vert. Quelques dégâts légers.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#118Val Saint LambertEen kratervaas met zeshoekig voetstuk van kleurloos geslepen kristal, met vergulde metalen randversiering met parelfries. Gemerkt met etiket en “Val” gegraveerd. Voetstuk gelijmd aan de buik.
Vase cratère à base hexagonale en cristal taillé clair, à décor de bordure en métal doré à frise de perles. Marqué d’une étiquette et “Val” gravé. Piédestal collé sur la panse.No longer availableOnline onlyDim. H. 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#253Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).
Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#79Société Française de Fabrication de Bébés et JouetsPop, gemerkt en genummerd 390. Biscuit sockethoofd, grijze slaapogen, open mond met boventanden, haar. Composieten lijf en ledematen.
Poupée, marquée et numérotée 390. Tête socket en biscuit, yeux gris endormis, bouche ouverte avec dents du haut, cheveux. Corps et membres composites.No longer availableOnline onlyDim. L. 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#247Een paar gepolychromeerde figuren in de geest van de Javaanse Wajangpoppen.
Une paire de figurines polychromes dans l'esprit des poupées javanaises Wayang.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 & 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#250Van Bavels (?)“Boompje op de oever van een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Arbre au bord d'un lac. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#199Jan De BondtPeriod: °1937“De kus”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1999.
Le baiser. Huile sur toile. Signée et datée 1999 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 120 x 100 cmEstimate: € 180 / 240

