Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een donker gepatineerd bronzen beeld van een liggende beer, op marmeren plaat. Naar het werk van Antoine-Louis Barye.
Een donker gepatineerd bronzen beeld van een liggende beer, op marmeren plaat. Naar het werk van Antoine-Louis Barye.

Een donker gepatineerd bronzen beeld van een liggende beer, op marmeren plaat. Naar het werk van Antoine-Louis Barye.

A dark patinated bronze sculpture of a reclining bear, on a marble base. In the style of Antoine-Louis Barye.
Dim. 16,5 x 21,5 cm
SKU: 2708240641.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #641
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #576

    Een brons bijzettafeltje met geaderd marmeren blad in klavervorm.

    A bronze side table with veined clover-shaped marble top.
    No longer available
    Dim. 51 x 45,5 x 45 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #225

    Een grote verguld bronzen kroonluchter, rijkelijk versierd met verschillende kristallen bellen, 15 lichtpunten.

    A large gilt bronze chandelier, richly decorated with various crystal drops, 15 lights.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 86 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #494

    Een beeld van een koppel op het veld in aardewerk. Onderaan genummerd.

    A figurine of a couple in the field in pottery. Numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #563

    Een groot staand verguld houten Boeddha beeld.

    A large standing gilded wooden Buddha statue.
    No longer available
    Dim. 167 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #575

    Een brons bijzettafeltje met geaderd marmeren blad in klavervorm.

    A bronze side table with veined marble clover-shaped top.
    No longer available
    Dim. 51 x 45,5 x 45 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #268

    Een gipsen beeld van een naakt vrouwentorso.

    A plaster statue of a nude female torso.
    No longer available
    Dim. 99 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #626

    Een vergulde muurconsole in kunststof met spiegelblad en houten poten.

    A gilded wall console in plastic with mirrored top and wooden legs.
    No longer available
    Dim. 82 x 120 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #238
    Mathurin Moreau

    “Glorification Du Travail”. Een zamakken buste naar Louis Moreaux. Enkele vingers zijn afgebroken.

    "Glorification Du Travail". A zamak bust after Louis Moreaux. Some fingers are broken off.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #242

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    "Stallion." A sculpture made of zamak with brown patina on a black marble pedestal. Inspired by the work of P. J. Mène. Pedestal damaged.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #597

    Bronzen verguld beeldje van een Afrikaanse man met trommel.

    Bronze gilt figurine of an African man with drum.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #253

    Een set van 2 gietijzeren beelden; een geklede rat en konijn met een roestige patina.

    A pair of 2 cast iron sculptures; a clothed rat and rabbit with a rusty patina.
    No longer available
    Dim. 45,5 & 42,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #257
    Jef Jacobs
    Period: 1905-1979

    “Christus”. Een plaasteren buste met gestileerd gelaat.

    "Christ". A plaster bust with a stylized face.
    No longer available
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #603

    ‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.

    'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #611

    “Geisha”. Een meerkleurig Satsuma porseleinen beeldje met verguld decor.

    "Geisha". A multicolored Satsuma porcelain figurine with gilded decoration.
    No longer available
    Dim. 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #644

    Een oude wassen zwarte Madonna met kind in een presentatievitrine. Het aangezicht van Maria is deels gesmolten.

    An old wax black Madonna with child in a display case. The face of Mary is partially melted.
    No longer available
    Dim. h 48 x b 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #577

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #239

    Een spiegel in barokke lijst van verguld brons met vogels en floraal decor.

    A mirror in a baroque frame of gilded bronze with birds and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 100 x 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #261
    Nicolas Cadaix
    Period: 1840 - 1895

    “Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #634

    Een vintage geglazuurd aardewerken beeld van een windhond, vermoedelijk Italiaans werk. Minieme schade (bijgekleurd) aan een teennagel.

    A vintage glazed terracotta sculpture of a greyhound, presumably Italian work. Minor damage (retouched) to one toenail.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #263

    Een groot groengepatineerd metalen beeld van een Canadese kraanvogel.

    A large green-patinated metal sculpture of a Canadian crane.
    No longer available
    Dim. h 149 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #232

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #196

    “Naakt in jarretels”. Een bronzen beeld in de geest van de jaren ‘20. Draagt monogram M”.

    "Nude in garters". A bronze sculpture in the spirit of the 1920s. Bearing the monogram "M".
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #633

    Een set van 2 bronzen fazanten. Een mannetje en een vrouwtje.

    A set of 2 bronze pheasants. One male and one female.
    No longer available
    Dim. h 18 x l 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #459
    A. Van Gijsch

    “Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd ‘Van Gijsch A.’.

    "Boszicht", a painting, oil on canvas, signed 'Van Gijsch A.'
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #254

    Een polychroom houten Corpus Christi, armen manco, 18e-19e eeuw.

    A polychrome wooden Corpus Christi, arms missing, 18th-19th century.
    No longer available
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #142
    Frans Vantongerloo
    Period: 1882 - 1965

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1949. In houten kader.

    "Kalmthoutse Heide." A painting, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated 1949. In wooden frame.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #145

    Een zeldzame antieke Nyishi gevlochten helmhoed, Assam. Versierd met vederen, neushoornvogel bek, plantenvezels. Indië, eind 19e, begin 20e eeuw.

    A rare antique Nyishi woven helmet mask, Assam. Decorated with feathers, hornbill beak, plant fibers. India, late 19th to early 20th century.
    No longer available
    Dim. 16 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #470

    Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds weighing approximately 0.30 ct in total.
    No longer available
    Dim. 3,80 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #553

    Een groot Art-Nouveau schouwgarnituur bestaande uit een klok en twee kandelaars voor vijf kaarsen elk. Een decorvan bloemen en bladeren op een groene achtergrond.

    A large Art Nouveau fireplace set consisting of a clock and two candle holders for five candles each. Decorated with flowers and leaves on a green background.
    No longer available
    Dim. h 90 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #566

    Een grote ovale eettafel met keramisch blad en metalen voet.

    A large oval dining table with a ceramic top and metal base.
    No longer available
    Dim. 75 x 240 x 135 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #192
    Hendrick Vader
    Period: 1928 - 1997

    “Vissersboten aan het strand”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Hendrick Vader.

    "Fishing Boats on the Beach", a painting, oil on canvas, signed by Hendrick Vader.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #171
    Daniel Boucherie

    “Fairey Fox Mk IIIc”, airbrush op schilderspaneel, gesigneerd ‘Daniel Boucherie’.

    "Fairey Fox Mk IIIc", airbrush on painter's panel, signed 'Daniel Boucherie'.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #150

    Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    An 18 kt yellow gold bracelet set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.
    No longer available
    Dim. 8,87 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #705
    Val Saint Lambert

    Een vintage kristalglazen coupe met label.

    A vintage crystal glass coupe with label.
    No longer available
    Dim. 10,5 x Ø 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More