Other lots by Céline Paris
Similar lots by type
-
#736
Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.Estimate: € 80/100 -
#315
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.
Collier en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 7,09 gEstimate: € 180/250 -
#300Bulgari
Een roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).
Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.Estimate: € 2000/3000 -
#738
Een paar gedraaide messingen kandelaars.
Paire de candélabres en laiton tourné.Dim. H. 48 cmEstimate: € 40/50 -
#393
Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.
Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.Dim. H. 74 cmEstimate: € 30/40 -
#748
“Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.
“Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.Dim. h: 40 cmEstimate: € 320/400 -
#752
Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.
Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.Estimate: € 50/80 -
#751Salvador DaliPeriod: 1904-1989
“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 1000/1250 -
#55
Een halssnoer en oorbellen van citrine.
Collier et boucles d’oreilles en citrine.Estimate: € 150/250 -
#19
Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.Estimate: € 120/200 -
#310
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 6,05 gEstimate: € 180/250 -
#741Henri Gauquier
“Fac et spera.” Een bronzen beeld.
“Fac et spera”. Sculpture en bronze.Estimate: € 450/500 -
#368Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002
“Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#348
Mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.
Armoire à deux corps en acajou. Le dessus à un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.Dim. H. 158 cmEstimate: € 80/120 -
#714
Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.
Masque allongée en bois. Travail africain.Dim. h: 132 cmEstimate: € 80/120 -
#536
Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200/300 -
#388
Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.Dim. H. 92 cmEstimate: € 30/40 -
#8
Een halllantaarn van verguld brons.
Lanterne de vestibule en bronze doré.Dim. h: 57 cmEstimate: € 60/100 -
#756
Eikenhouten gatelegtafel met gedraaide poten. XIXde eeuw.
Table gateleg en chêne à pieds tournés. XIXe siècle.Estimate: € 200/300 -
#135
Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.
Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.Estimate: € 300/400 -
#9
Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.
Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.Dim. H.34 cmEstimate: € 20/25 -
#405
Een halllamp van koper en kristal.
Lampe de vestibule en cuivre et cristal.Estimate: € 80/100 -
#726
Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.
Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.Dim. H. 162 cmEstimate: € 100/140 -
#17
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.Estimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#607
Een paar beursvormige vazen met een veelkleurig decor op groen fond. Canton, XIXde eeuw. Een randschilfer.
Paire de vases boursiformes à décor polychrome sur fond vert. Canton, XIXe siècle. Petit éclat.Dim. H.34 cmEstimate: € 300/400 -
#597
Een krijger van gesculpteerd ebbenhout. Afrikaans werk. Wapens ontbreken.
Guerrier en ébène sculpté. Travail africain. Armes manquent.Dim. h: 77 cmEstimate: € 60/120 -
#494W. Burns
“Sint-Nicolaaskerk en Prins Hendrikkade te Amsterdam”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Eerste kwart XXste eeuw.
“Eglise Saint-Nicolas et Quai Prince Henri à Amsterdam”. Huile sur toile. Signée. Première quart du XXe siècle.Dim. 50 x 71 cmEstimate: € 200/240 -
#461
Een groep bestaande uit acht Chinese personages van meerkleurig aardewerk.
Groupe comprenant huit personnages chinois en faïence polychrome.Dim. h: 37 cmEstimate: € 150/200 -
#512
Een voorstelling met honderd vogels. Chinees borduurwerk op zijde in frame.
Représentation de cent oiseaux. Broderie chinoise sur soie. Encadrée.Dim. 45 x 78 cmEstimate: € 50/80 -
#485
Een ivoren beeldje van een visser met een net. Onderaan gemerkt. Japans werk, omstreeks 1900.
Sculpture en ivoire représentant un pêcheur au filet. Marque sous la base. Travail japonais, vers 1900.Dim. H. 7 cmEstimate: € 200/240 -
#533Melody in motion
Een schouwklokje van meerkleurig biscuit in de vorm van een schommelende pijproker naast een staande klok. Achteraan gemerkt.
Pendule en biscuit polychrome formée par un fumeur de pipe sur un balançoire à côté d’une horloge de vestibule. Marque au verso.Dim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#56
Een serie van vijf fruithouten stoelen met rieten zitten. XIXde eeuw.
Suite de cinq chaises en bois fruitier aux sièges cannées. XIXe siècle.Estimate: € 30/40 -
#397
Een paar geparketteerde dienbladen, handgemaakt ter gelegenheid van het huwelijk van M.V. met F.F. in 1915. Op een van beide: de kostprijsberekening voor hout en lijm t.b.v. 2,47 frank.
Paire de plateaux parquetés, faits à la main à l’occasion du mariage de M.V. et F.F. en 1915. Sur l’un des deux l’addition des frais pour colle et bois s’élevant à 2,47 francs.Dim. 28 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#213Karel SchuermansPeriod: 1869-1962
Een engelenprofiel van gesculpteerd marmer op een marmeren sokkel.
Profil d’ange en marbre sculpté sur socle en marbre.Dim. h: 38 cmEstimate: € 500/600 -
#363Bachtiar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen met een dambordmotief.
Tapis persan en laine sur coton à motif d’échiquier.Dim. 320 x 217 cmEstimate: € 200/300 -
#114Félix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
“Herenportret”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd “FT”.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Monogrammé FT.Dim. 16 x 12,5 cmEstimate: € 80/120