Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een doofpot van ijzer en messing.

Een doofpot van ijzer en messing.

Un étouffoir en fer et laiton.
Online only
Dim. h : 45 cm
SKU: 2211210263.
Auction day: 22 November 2021 22:00
Catalogue #263
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #166

    “Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.

    “Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 36,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #94

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Beschadiging onderaan.

    Un vase en cristal incolore taillé. Non marqué. Dommage au fond.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #47
    Al. De Dobbelaer

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 24/06/81. Klein gaatje links bovenaan.

    “Paysage boisé”. Huile sur toile. Signée et datée 24/6/81. Petit trou vers le haut.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #238

    Een Engelse mahoniehouten armstoel.

    Un fauteuil anglais en acajou.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #28

    Een goudweegschaaltje in houten kistje.

    Une balance en or dans une boîte en bois.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #31
    Liebig Chromo

    Twee Chromo-albums met een partij losse prentjes.

    Deux albums Chromo avec un lot d'images détachées.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #215

    Een paar porseleinen vazen met een meerkleurig decor van druiventrossen op blauwe achtergrond.

    Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de grappes de raisins sur fond bleu.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #144
    Emile Van Damme - Sylva
    Period: 1853 - 1935

    “Portret van Mevrouw Van Damme”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. en gedateerd 1908.

    “Portrait de Mme Van Damme”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #54

    Tien diverse teddyberen van verschillende afmetingen.

    Dix ours en peluche divers de différentes tailles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 100
  • #291

    “Flandria Septentrionalis”. Een landkaart van West-Vlaanderen en Zeeuws Vlaanderen. Een deels gekleurde XVIIe eeuwse kopergravure.

    Flandria Septentrionalis . Une carte de la Flandre occidentale et de Zeeuws Vlaanderen. Une gravure sur cuivre du 17ème siècle partiellement colorée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 1! x 24,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #129
    Y. Hiero

    Een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Une nature morte florale. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #37

    Een lot mineralen, bestaande uit een fossiel, twee jaden kommetjes (één gerestaureerd), een juwelendoosje, ingelegd met parelmoer en een gesculpteerde vide-poche (gerestaureerd) in de vorm van een blad en bloemen.

    Un ensemble de minéraux, composé d'un fossile, de deux bols en jade (dont un restauré), d'un coffret à bijoux incrusté de nacre et d'un vide-poche sculpté (restauré) en forme de une feuille et des fleurs.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Online Only verkoop van 22 November 2021

Op Maandag 22 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday November 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

22 November 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 November 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More