#123Een bronzen beeldje van een ridder.
#116W.“Meisje in groen gewaad bij de kachel”, een tekening, wasco op papier, gemonogrammeerd W en gedateerd 1903. Grote scheur onderaan.
"Girl in a green gown by the stove," a drawing, wax crayon on paper, monogrammed W and dated 1903. Large tear at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#143Een houten handboog, Noord-Amerikaanse origine.
A wooden bow of North American origin.No longer availableOnline onlyDim. l 135 cmEstimate: € 15 / 25 -
#184Frutarex INCA“Frutarex”. Een vintage kers-en pruimontpitter. Gemerkt INCA, in originele doos.
#100Een tableau met 25 locomotiefconstructieplaatjes.
#211Een lot van 5 varia sierborden en schaal.
#26Een Chinees porseleinen gemberpot, niet gemerkt.
#50Een gepatineerd houten spiegelkistje met marqueterie versierd.
A patinated wooden mirror case decorated with marquetry.No longer availableOnline onlyDim. 8 x 34 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#177Een grote glazen vaas.
#168Een gegoten rookglazen beeld van een meeuw.
A cast glass sculpture of a seagull.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 32 cmEstimate: € 35 / 45