Other lots in this auction
-
#279
Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#23Boch La Louvière
Een aardewerken melkkannetje en een suikerpotje. Onderaan gemerkt. We voegen er een theepotje met een Immortelle-de-Saxedecor aan toe.
Un pot à lait en faïence et un sucrier. Marqués en bas. On y ajoute une théière au décor d'Immortelle-de-Saxe.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 12 & 20 cmEstimate: € 15/25 -
#71
“Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté. Eén met lichte vochtschade onderaan.
“Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 15/25 -
#110A. de Seck
“Winters landschap” & “Waterlandschap met burcht”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Paysage d'hiver & Paysage d'eau avec château. Deux peintures, huile sur toile. Les deux signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 102 x 80 cmEstimate: € 240/360 -
#87
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 230 x 168 cmEstimate: € 20/30 -
#24
“Sint Pieter”. Een gesculpteerd en gepolychromeerd houten beeld.
"Saint Pierre". Une statue en bois sculpté et polychromé.No longer availableOnline onlyActive bid: 105.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 40/60 -
#84
Een kristallen souvenir van Sint Petersburg met gelaserd decor.
Un souvenir en cristal de Saint-Pétersbourg au décor gravé au laser.No longer availableOnline onlyDim. 5 x 5 x 5 cmEstimate: € 25/30 -
#183
“Les modes parisiennes”. Twee XIXe eeuwse modeprenten met handgemaakte jurkjes. Achter glas.
Les modes parisiennes. Deux gravures de mode du XIXème siècle avec des robes faites à la main. Derrière le verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 27 x 18 cmEstimate: € 30/40 -
#216
Prent in reliëf naar Anton Pieck.
Impression en relief d'après Anton Pieck.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 22 x 32 cmEstimate: € 25/35 -
Coty, New York
Een verguld vintage poederdoosje, versierd met zes belletjes, alsook een klein zilveren avondtasje met glazen kraaltjes en bovenaan versierd met email. Jaren ‘20.
No longer availableOnline only -
#55
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel.
“Nature morte florale”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 30/50 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35