Similar lots by type
-
#252
Een lot zilver, bestaande uit twaalf ijslepels van het tweede gehalte in etui, vijf Sterlingzilveren lepeltjes, Een zilveren suikerpotmontuur, een servetring en schaaltje van Wolfers.
Lot d’argent comprenant douze cuillères à glace au deuxième titre, dans leur étui, cinq cuillères en argent sterling, une monture de sucrier en argent, un anneau à serviette et un petit plat par Wolfers.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#342
“Sir Baden Powell”. Zeefdruk naar een schilderij van Georges Blommaert (1920-2008) gedateerd 1953. Gesigneerd buiten de plaat in 2005 en authentificatie door Gerechtsdeurwaarder Jan Vindelinckx.
“Sir Baden Powell”. Sérigraphie d’après un tableau par Georges Blommaert (1920-2008) daté 1953. Signée hors planche en 2005 et authentifiée par Huissier de Justice Jan Vindelinckx.No longer availableDim. SteinbachEstimate: € 20/30 -
#503
Een kaarsenpan van gedreven zilver met snuiter. 800‰. XIXe eeuw.
Candélabre en argent repoussé. Poinçon de 800‰. XIXe siècle.No longer availableDim. 153 gEstimate: € 100/150 -
#102Val St. Lambert
Een kristallen vaas op voet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase sur piédouche en cristal. Coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50/80 -
#428
Een coupe van Canton porselein. Onderaan gemerkt. Hedendaags Chinees werk.
Coupe en porcelaine du Canton. Marque sous la base. Travail chinois contemporain.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 30/50 -
#53
Twee drageoirs van kleurloos geslepen kristal.
Deux drageoirs en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#178Val St. Lambert
Een lot van drie verschillende vazen van geslepen kristal, roze gekleurd in de massa. De grootste gemerkt met sticker.
Lot de trois vases différents en cristal taillé colorés rose dans la masse. Le plus grand avec étiquette.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#4
Een mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een étagère. Gedraaide zuiltjes op de stijlen. Einde XIXde eeuw.
Meuble à deux portes en acajou, le haut formant étagère. Colonnettes tournées sur les montants. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. L. 101 cmEstimate: € 200/300 -
#766Daum, France
Een coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Marquée.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#608Wolfers
Twee terrines van 800‰ zilver. Gemerkt. +/-1544 g.
Deux terrines en argent au poinçons de 800‰. ± 1544 g.No longer availableEstimate: € 500/800 -
#149Val St-Lambert e.a.
Een lot van 10 stuks geslepen kristal met asbak, drageoir, diverse vazen, een tafelbel enz. Overwegend gemerkt. Een aantal schilfers en beschadigingen.
Lot de 10 pièces en cristal taillé dont un cendrier, un drageoir, des vases divers, une sonnette etc. La plupart avec marque. Quelques éclats et dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#452
Een kristallen art deco likeurstel, bestaande uit een karaf met 950 ‰ zilveren montuur en vijf borreltjes.
Garniture à liqueur art déco en cristal comprenant une carafe à monture en argent 950‰ et cinq goûtes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#377
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit dertien borrelglaasjes, elf witte wijnglazen, vier rode wijnglazen en een champagnefluit. Met bijhorende karaf.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant une carafe, treize goûtes, onze verres à vin blanc, quatre à vin rouge et une flûte à champagne.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#540Val St. Lambert
Een vaas van gerookt en zwart kristal. Tijdperk art deco. Kleine randschade. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal noir et fumé. Epoque art déco. Petit éclat à la base. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100/150 -
#718
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit twee asbakjes, een bonbonnière, een belletje (gebarsten) en een aansteker. De eerste vier gemerkt van Val St. Lambert, het laatste Swarovski.
Lot de cristaux incolores comprenant deux cendriers, une bonbonnière, une sonnette (fissure) et un allumeur. Les quatre premiers à la marque de Val St-Lambert. Le dernier de Swarovski.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#27
Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen, likeurglaasjes en een koelemmer. Compleet voor twaalf personen. XIXe eeuw.
Service de verres en cristal taillé et gravé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge, à vin blanc, des goûtes et un seau à glace. Complet pour douze personnes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#337
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee schalen, een kandelaar, een serveerbestek, tien messen, een beker en een tulpenvaasje. We voegen er vier messen met zilveren handvat aan toe.
Lot de métal argenté comprenant deux plats, un candélabre, un couvert de service, dix couteaux, une chope et un tulipier. Nous ajoutons quatre couteaux aux manches en argent.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#18
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.
Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#381
Een lot van zeven verschillende kristallen karaffen. We voegen er twee longdrinkglazen van De Coene aan toe.
Lot de sept carafes diverses en cristal taillé. Nous ajoutons deux verres de long drink à la marque de De Coene.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#348Val St. Lambert
Een karaf van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Carafe en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#124
Een peper en zoutvaatje van blauw glas in een zilveren houder, bovenaan versierd met een engeltje. Met twee zilveren lepeltjes
Poivrier et salière en verre bleu et argent, le dessus décoré d’un angelot. Avec deux petites cuillère également en argent.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#338
Een lot zilver, bestaande uit drie peper-en zoutstelletjes, een servetring, een rammelaar en twee geldbeursjes met maliën.
Lot d’argent comprenant trois garnitures au poivre et sel, un anneau à serviette, un hochet, deux porte-monnaie aux maillons.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#757
Een witgelakte fauteuil in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil de style Louis XV laqué blanc.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#201Cartier
Een karaf van kleurloos kristal met sterling zilveren montuur. Gemerkt. Met certificaat en in originele doos.
Carafe en cristal incolore à monture en argent sterling. Avec marque et avec certificat et boîte d’origine.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#618
Een wandelstok voor dames van mirte in art-nouveaustijl met zilveren handvat in de vorm van een vrouwengelaat in een lelie.
Canne de dame en myrte de style art nouveau. Pommeau en argent en forme de visage de femme dans une fleur de lys. Vers 1880.No longer availableDim. L 95 cmEstimate: € 80/100 -
#227
Vier Delftse tegels met blauw en witte voorstellingen met mangaankleurige rand. XIXe eeuw.
Quatre carreaux en Delft bleu et blanc aux bordures manganèses. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 45/65 -
#19
Een klok van messing en smeedijzer. De wijzerplaat wit geëmailleerd en met Romeinse cijfers. Bovenaan een haan en twee duiven in koper. Met gewichten (kleine wijzer te herstellen). Vroeg XIXde eeuw.
Pendule en laiton et fer forgé. Cadran émaillé blanc aux chiffres romaines. Surmontée d’un coq et deux pigeons en cuivre. Avec poids (aiguille des heures à réparer). Première partie du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#430Eugène Laermans
“Les Pauvres Gens”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.
“Les Pauvres Gens”. Litho. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 50/100 -
#321
Een sierstuk van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl, versierd met een bloemendecor in reliëf.
Pièce décorative en faïence polychrome de style art nouveau. Décor de fleurs en relief.No longer availableDim. b: 45 cmEstimate: € 55/60 -
#564Ch. Mayer
“Johannes de Doper”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en gedateerd 1972 buiten de plaat.
“Jean Baptiste”. Eau forte en couleurs. Signée et datée 1972 hors planche.No longer availableDim. 29 x 23,5 cmEstimate: € 60/80 -
#117
Een theeserviesje voor zes personen van meerkleurig en verguld porselein met een romantisch decor op de buik.
Petit service à thé pour six personnes en porcelaine polychrome et doré à décor romantique sur la panse.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#254
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 25/50 -
#268Edouard Drouot
“De steenhouwer”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le tailleur de pierre”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 550/600 -
#401Steiff
Een speelgoed gordeldier. Gemerkt en genummerd 2074/3500.
Un tatou en peluche. Marque et numéro 2074/3000.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 40/60 -
#34Henri QuittelierPeriod: 1884-1980
“De Hoef”. Ets. Gesigneerd en genummerd 35/75 buiten de plaat.
“De Hoef”. Eau-forte. Signée et numérotée 35/75 hors planche.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#640
Een achthoekig tafeltje van gefineerd palissanderhout met tussenblad en versierd met bloemenmarketterie. Engels werk.
Petite table octogonale en placage de palissandre à entretoise et décorée de fleurs marquetées. Travail anglais.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160/200