Other lots by Philips
Other lots in this auction
-
#280Gefineerde kaptafel met twee laden en klapbladen, centraal een spiegel. Transitionele stijl. Slijtage.
Coiffeuse en placage avec deux tiroirs et abattants, un miroir au centre. Style transitionnel. Usure.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 84 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#40Een pijl en kortspeer uit Congo circa 1957.
Une flèche et un javelot du Congo vers 1957.No longer availableOnline onlyDim. +/- 100cmEstimate: € 25 / 30 -
#286Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.
Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#180“Imaginair landschap met een Hindoe god die een boom uitrukt en diverse dieren”. Gouache op zijde. XIXde eeuw.
Paysage imaginaire avec une divinité hindoue arrachant un arbre et avec des animaux divers. Gouache sur soie. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 53 cmEstimate: € 500 / 600 -
#23Alfred Van Neste“Gevels”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 170/350 buiten de plaat.
“Façades”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 170/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 47 cmEstimate: € 30 / 50 -
#38Een beertje, een marionet en een pierrot.
Un ours, une marionnette et un pierrot.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 20 / 40 -
#254Nast à ParisEen porseleinen servies met meerkleurig bloemendecor, bestaande uit dertien grote borden, elf grote platte borden met ronde rand, twee kleine platte borden en een kopje. Gemerkt. Omstreeks 1900.
Un service en porcelaine à décor floral multicolore, composé de treize grandes assiettes, onze grandes assiettes plates à bord rond, deux petites assiettes plates et une tasse. Marquée. Vers 1900.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#117“Drinker”. Een houten beeldje. Spaans werk.
Buveur. Une figurine en bois. Travail espagnol.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#229Jan Hendrickx“Naakten”. Litho. Gesigneerd en genummerd 3/12 en 1/12 buiten de plaat.
“Nus”. Lithographie. Signée et numérotée 3/12 et 1/12 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 21,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#43Twee vergulde fotokadertjes, waarbij één van hout en plaaster en één van messing en glas. (Glasschilfer achteraan)
Deux cadres photo dorés, l'un en bois et plâtre et l'autre en laiton et verre. (éclat de verre à l'arrière).No longer availableOnline onlyDim. 21 x 14 & 36 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#262Een sober meubel in Louis-Philippestijl met twee panelen en een lade.
Un meuble sobre de style Louis-Philippe à deux panneaux et un tiroir.No longer availableOnline onlyDim. 132 x 107 x 43 cmEstimate: € 20 / 40 -
#248Marthe Fassiaux“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Vase fleuri”. Huile sur carton. Signé et daté 1954.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 29 cmEstimate: € 80 / 120

