#26Siera
Een oude radio in houten kast. Eind jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 39 cmEstimate: € 100/120 -
#50Philips
Een kunststof radio. Model Nicolette, 1961.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 10 cm -
#35Philips
Een super- inductie ontvanger. Type 634A. Bouwjaar 1933.
No longer availableOnline onlyActive bid: 72.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 120/180 -
#211Philips
Een radio in bakelieten kast. Type 2511. Omstreeks 1930.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. b: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#199Philips
Een zevenhoekige bakelieten luidspreker. Type 2019. Bouwjaar 1930.
No longer availableOnline onlyActive bid: 95.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 100/120 -
#1SABA
Een oude radio in bakelieten kast. Type 311WL. Duitsland, 1930.
No longer availableOnline onlyActive bid: 105.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 60/80 -
#136Märklin
Een lot van acht verschillende personenwagons van de Duitse spoorwegen, waarbij een restauratiewagen en een bagagewagon in originele doos. Gebruikssporen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 € -
#60Arco
Een bakelieten radio. Model ‘Jicky 50’. 1949.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 16 x 22 cm -
#142Hornby Scalextric C2367 & C2482
“MG Lola Knighthawk No. 30” & “MG Lola Intersport racing No. 37”. Twee schaalmodellen voor een ‘Sport digital’ racebaan. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 50/75 -
#6Ekco
Een oude radio in bakelieten kast. Type A22. Bouwjaar 1945.
No longer availableOnline onlyActive bid: 363.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 250/350 -
#117Lima
Een lot van negen verschillende goederenwagons op schaal HO, bestaande uit een open wagon met buizen, een open wagon met steenkool, een lege autowagon en een gesloten wagon van Fiat van de Italiaanse spoorwegen, een containerwagon, een gesloten wagon en een open wagon met steenkool van de Franse spoorwegen, een containerwagon van de Duitse spoorwegen en een gesloten goederenwagon van Coca cola.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 € -
#76SMG
Een kleine draagbare radio. Model ‘Lovely II”.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 14 x 15 cmEstimate: € 40/60