Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.
Koyo

Een draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.

Une radio portable à transistors, modèle 604 deluxe. Vers 1964.
Online only
Dim. b: 15 cm
SKU: 2806210139.
Auction day: 28 June 2021 22:00
Catalogue #139
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #173

    Lot boeken over het leven van John F. Kennedy als president. Verschillende portretten in Hardcover. We voegen een cassette met “the wit of Kennedy” toe.

    Lot de livres sur lavie de John F. Kennedy dans son rôle de président. Divers portraits en hardcover. Nous ajoutons une cassette “the wit of Kennedy”.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #37

    Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.

    Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 & 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #104

    Een reproductie van het XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen van Vrients.

    Une reproduction d’une vue du XVIIe siècle de la rade anversoise par Vrients.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 119 cm (met kader)
    Estimate: € 25 / 35
  • #1

    Een antiek glazen flesje in de vorm van een druiventros met een tinnen druivenblad op de kurk.

    Une bouteille en verre antique en forme de grappe de raisin avec une feuille de vigne en étain sur le bouchon.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #164

    Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.

    Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #53

    Een beddenpan van smeedijzer en messing.

    Un bassin de lit en fer forgé et laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #48

    “La Belgique Illustrée”. Drie delen. Ed. Bruylant - Christophe & Co. Brussel.

    La Belgique Illustrée. Trois parties. Ed. Bruylant - Christophe & Co. Bruxelles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #138

    Een Japans porseleinen theeservies met meerkleurig decor van een reiger aan de waterkant. 12 kopjes en ondertasjes, een serveerschotel, 12 gebakbordjes (3 beschadigd), theepot (deksel manco), suikerpot, kommetje en melkkannetje.

    Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #222

    Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)

    Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)
    No longer available
    Online only
    Dim. 64 x 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #195

    “Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.

    “Composition”. Pastel et collage. Monogrammé CB et daté 1993.
    No longer available
    Online only
    Dim. 97 x 69 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #245
    Frank-Ivo Van Damme

    “Onberekenbare sprong”. Ets. Gesigneerd en genummerd 6/80 buiten de plaat.

    Saut incalculable. Eau-forte. Signée et numérotée 6/80 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 29,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #94

    Een carnavalskostuum: Olifant.

    Un costume de carnaval: éléphant.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2021

Op Maandag 28 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday June 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 June 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More