Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een drageoir en een designkandelaar van kleurloos kristal. De tweede met kleine beschadiging aan de basis. We voegen er een glazen bonbonnière aan toe.

Een drageoir en een designkandelaar van kleurloos kristal. De tweede met kleine beschadiging aan de basis. We voegen er een glazen bonbonnière aan toe.

Un drageoir et un bougeoir design en cristal incolore. Le second avec des dégâts mineurs à la base. Nous ajoutons une bonbonnière en verre.
Online only
Dim. h: 31 & 26 cm
SKU: 2211210017.
Auction day: 22 November 2021 22:00
Catalogue #17
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #101

    Een lot van vijf stuks divers koperwerk. Twee kannen, een jardinière, een olieselpotje en een vaas.

    Un lot de cinq pièces de cuivres divers. Deux cruches, une jardinière, une jarre à huile et un vase.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #163

    “Schaapherder in een romantisch rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Modern atelierwerk.

    “Berger dans un paysage rupestre romantique”. Huile sur panneau. Travail récent.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #153

    Een paar meisjesportretten, potlood op papier. In verzilverd koperen kadertjes, versierd met strikken.

    Une paire de portraits de jeunes filles, crayon sur papier. Dans des cadres en cuivre argenté, décorés de nœuds.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 9 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #2
    Reader’s Digest

    Een wereldbol.

    Un globe.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 5 / 35
  • #145
    Savery

    “Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Lion dans la jungle”. Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #266

    Een oud weegtoestel.

    Une vieille balance.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #156

    Rita Lejeune & Jacques Stiennon. “La Légende de Roland dans l’Art du Moyen Age”. Ed. Arcade 1966. 2 delen.

    Rita Lejeune & Jacques Stiennon.”La Légende de Roland dans l’Art du Moyen Age”. Ed. Arcade 1966. En deux volumes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #239
    Hans De Jong
    Period: °1960

    “Alpenlandschap”. Zeefdruk. Gesigneerd.

    Paysage alpin. Sérigraphie. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #247

    Een lot chromo-albums e.d., waarbij uitgaves van Kwatta, De Beukelaer, Toffee Trefin, Gebr. Veen, Ri-Ri Demaret, Meurisse, enz. Vele uitgaven niet compleet gevuld.

    Lot d'albums chromo et autres, dans lesquels des éditions de Kwatta, De Beukelaer, Toffee Trefin, Gebr. Veen, Ri-Ri Demaret, Meurisse, etc. La majorité des éditions ne sont pas complètement remplies.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 180
  • #104
    Gard Van Mechelen

    “Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.

    “Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #144
    Emile Van Damme - Sylva
    Period: 1853 - 1935

    “Portret van Mevrouw Van Damme”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. en gedateerd 1908.

    “Portrait de Mme Van Damme”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #269
    Paul Szternfeld
    Period: °1939

    “Borinage 1985”. Een foto. Gesigneerd.

    Borinage 1985 . Une photo. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 42 x 60 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Online Only verkoop van 22 November 2021

Op Maandag 22 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday November 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

22 November 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 November 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More