#122
Drie beeldjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 25 & 26 cm -
#154
Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
#166
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cm -
#20W. Farynhor
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 26 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#28Zupo
“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 13 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#178
Een lot gebundelde uitgaven van “La dernière guerre” in acht delen. Jaren ‘70.Bijgevoegd “Une épopée de la resistance” in drie delen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#156
Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.
#91
Twee verschillende vazen met Imaridecors, waarbij één van Japans porselein en één van Maastrichts aardewerk. De eerste met restauratie aan de kraag.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 & 45 cm -
#54Camiel De Cock
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 60 x 85 cmEstimate: € 20/40 -
#179
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 € -
#145A. Fabre
Een beeld van een XIXe eeuwse soldaat van bruingepatineerd wit terracotta. Gesigneerd. Geweer beschadigd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 38 cm -
#95Fiolinesi
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 54 x 38 cmEstimate: € 40/60