#296Een vintage rotan krantenbakje.
#122Etienne Maes‘Vissersloepen op het strand’, een impressionistisch aquarel. Getekend; E. Maes, ‘07.
#49Een bijzetmeubeltje, messing en glas.
A small side table, brass and glass.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 44 x 34 cmEstimate: € 20 / 30 -
#67Een goudkleurig gepatineerd houten bijzetstoeltje met een geborduurde zitting.
A golden patinated wooden side chair with an embroidered seat.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 84 cmEstimate: € 20 / 30 -
#126Een spiegel in zwart gelakte lijst met florale decoratie.
A mirror in a black lacquered frame with floral decoration.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#297Een vintage bijzettafeltje, Pierre Vandel Paris, gelakt staal en glas.
#212Een houten gesculpteerde hoekstoel met gevlochten rieten zitting, gedraaide poten en wapenschild als rugleuning, regio Costa Brava.
#50Een klein gemetaliseerd kastje met floraal decor.
A small metalized cabinet with floral decoration.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 45 x 33 cmEstimate: € 25 / 35 -
#40Jaeger LeCoultreEen set van 2 boeken, Jaeger Lecoultre, Edition 2008 en Le livre de la manufacture.
A set of 2 books, Jaeger Lecoultre, Edition 2008 and The book of the manufacture.No longer availableOnline onlyDim. 21.5x 19.5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#68Een rond bijzettafeltje in barokke stijl, met een roodmarmeren blad.
A round side table in Baroque style, with a red marble top.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 42, Ø 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#202Een antieke stoel van geëboniseerd hout, met geborduurde zit.
An antique chair of ebonized wood, with embroidered seat.No longer availableOnline onlyDim. H 89, B 49, D 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#107Een Engelse commode/tv-meubel met twee klapdeuren.
An English commode/TV cabinet with two folding doors.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#187Een houten koffertje beschilderd met bloemen.
#8Een sobere eikenhouten scribaan met aan de zijkant een smalle lade voor schrijfstokken.
A simple oak writing desk with a narrow side drawer for writing tools.No longer availableOnline onlyDim. H 14, B 39, D 33 cmEstimate: € 40 / 60
#249Keppens‘Landschap bij zonsondergang’, olieverf op doek. Getekend Keppens.
#95Een paar engeltjes van verguld plaaster. De beeldjes zijn meermaals hersteld en verschillende delen zijn manco.
A pair of gilded plaster angels. The figures have been restored multiple times and have some missing parts.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133Een kraagvaas van Chinees porselein, beschilderd met pioenen. Niet gemerkt.
A collar vase of Chinese porcelain, painted with peonies. Not marked.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#158Een paar bronzen beeldjes van een vioolspelende vrouw en een fluitspeler. Niet getekend.
A pair of bronze sculptures of a woman playing the violin and a flute player. Not signed.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 24 cmEstimate: € 35 / 50 -
#135Een klein stenen hoofd gemonteerd op een houten voetje. Aziatisch.
A small stone head mounted on a wooden base. Asian.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 13 cmEstimate: € 30 / 50 -
#130Roger Hebbelinck‘Stadszicht’, een kleurenlitho. Getekend R. Hebbelinck.
‘Cityscape’, a color lithograph. Signed; R. Hebbelinck.No longer availableOnline onlyDim. 34/27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#1WedgewoodEen lot van 19 borden gemerkt Wedgewood bestaande uit 11 diepe borden en 8 platte borden. Enkele met kleine randschade.
A lot of 19 Wedgewood plates, consisting of 11 deep plates and 8 flat plates. Some with minor edge damage.No longer availableOnline onlyDim. Ø 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13Een paar marmeren, urnevormige tafellampjes met messing elementen. Beetje schade aan de kappen.
A pair of marble, urn-shaped table lamps with brass elements. Some damage to the shades.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#23Een gehamerd koperen doofpot op leeuwenpootjes.
A hammered copper incense burner on lion feet.No longer availableOnline onlyDim. h 45 x Ø 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#166WMFEen klein verzilverd metalen soliflore vaasje, eind 19e eeuw, gemerkt WMF.
A small silver-plated metal single flower vase, late 19th century, marked WMF.No longer availableOnline onlyDim. h 18.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#155“Theory and practice of the confectioner”, een kookboek door J.M. Erich Weber, 1929. Toegevoegd het culinaire erfgoed van Villa Lorraine.
"Theory and Practice of the Confectioner", a cookbook by J.M. Erich Weber, 1929. Also includes the culinary heritage of Villa Lorraine.No longer availableOnline onlyDim. 4 x 24 x 30 cmEstimate: € 20 / 30