#243Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#121“Romeins centurion”. Een bronzen beeld naar een werk van A. Carrier.
"Roman centurion". A bronze sculpture inspired by a work by A. Carrier.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 600 / 800 -
#510Een 18 kt witgouden ketting met hanger met centrale briljant en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,36 ct. FVVS1.
An 18 kt white gold necklace with pendant featuring a central brilliant-cut diamond and adorned with diamonds weighing approximately 1.36 ct in total. FVVS1.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#227Geslepen spiegel in verguld houten lijst met afgeronde hoeken aan de bovenkant.
Cut mirror in gilt wooden frame with rounded corners at the top.No longer availableDim. 140/90 cmEstimate: € 150 / 180 -
#76Een Italiaans gepolychromeerd Empire bed, circa 1800, ideaal als Daybed.
An Italian polychromed Empire bed, circa 1800, perfect as a daybed.No longer availableDim. 95 x 210 x 95 cmEstimate: € 140 / 180 -
#541Chinese vierkante vaas, famille rose. Onderaan gemerkt.
Chinese square vase, famille rose. Marked at the bottom.No longer availableDim. Hoogte 46Estimate: € 30 / 40 -
#245Gietijzeren beeldje, miniatuur dodenmasker.
#545Märklin digital HOMärklin digital HO. Een diesellocomotief, set 39579, BR103. Als nieuw in zijn originele doos.
Märklin digital HO. A diesel locomotive, set 39579, BR103. As new in its original box.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#174“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd, naar Eyckermans.
"Flower still life", a painting, oil on canvas, signed illegibly, after Eyckermans.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#544Celadon vaasje met 4 oren. Onderaan gestempeld. Eén oor gelijmd.
Celadon vase with 4 ears. Stamped at the bottom. One ear glued.No longer availableDim. Hoogte 21.5, Ø 13 cmEstimate: € 50 / 70 -
#444“Mahakala”. Een tangka op doek en zijde.
"Mahakala." A thangka on canvas and silk.No longer availableDim. 81/61 cmEstimate: € 80 / 120