Similar lots by type
-
#81Een beeldje van steen op een marmeren sokkel.
Une statue en pierre sur un socle en marbre.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#39“Personages”. Een paar geglazuurd aardewerken kunstwerkjes.
"Personnages". Une paire d’oeuvres d'art en faïence vernissée.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#76Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.
Un pichet en cristal incolore avec une monture en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#84SwarovskiEen bloemetje van geslepen en deels gekleurd kristal. Gemerkt en in originele doos.
Une fleur de cristal taillé et partiellement coloré. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#80Wiskemann, BruxellesEen driedelig verzilverd metalen theestelletje. Gemerkt. We voegen er een warmhoudertje met theelichtje aan toe.
Service à thé trois pièces en métal argenté. marqué. Nous ajoutons un support chaud avec une bougie chauffe-plat.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#40Een antieke kruik van rood geglazuurd steengoed.
Ancienne verseuse en grès émaillé rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#61Een Mascotte en een Boeing schaalmodel van air India.
Une Mascotte et une maquette Boeing d'air India.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#174Louis de PoortereEen mechanisch geknoopt wollen karpetje.
Un tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyDim. 190 x 90 cmEstimate: € 20 / 25 -
#71Een gedreven koperen plaat met voorstellingen uit het leven van Boeddha. Jaren ‘80. Patan, Nepal.
Une plaque de cuivre chassée avec des scènes de la vie de Bouddha. Les années 80. Patan, Népal.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#73Een vaasje van blauw en kleurloos glas.
Un vase de verre bleu et incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 35 -
#72Twee stuks Japans aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en een jardinière messingen pootjes en draakvormige handvatten.
Deux pièces de poterie japonaise, composées d'un vase avec couvercle et d'une jardinière, pieds en laiton et anses en forme de dragon.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#74Een vaas van kleurloos kristal met handgeschilderde vergulde motieven.
Vase en cristal incolore avec motifs dorés peints à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 25,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#48Een dekselpot van meerkleurig Chinees porselein met bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine multicolore à décor de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#64Een meerkleurig Chinees porseleinen gemberpot. Schilfer aan het deksel.
Un pot à gingembre multicolore en porcelaine de Chine. Eclat sur le couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#260Een reeks van zes eikenhouten stoelen. Bekleding te vervangen.
Une série de six chaises en chêne. Couvertures à remplacer.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#65Een gepolychromeerde houten eend.
Un canard en bois polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#78Een lot bestaande uit drie glazen Chinese snuff bottles met diverse decors en een kleine globe van plastiek met een pagode.
Lot composé de trois tabatières chinoises en verre à décors divers et d'un petit globe en plastique avec une pagode.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 9 cmEstimate: € 35 / 50 -
#77Val Saint LambertEen geslepen kleurloos kristallen schenkkan. Gemerkt onderaan en met label.
Un pichet en cristal incolore taillé. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#98Een vaasje van cloisonné op geel koper.
Un vase cloisonné sur laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#144Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages.No longer availableOnline onlyDim. h: 37,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#69Een antiek glazen schenkkannetje met handgeschilderd decor.
Une cruche en verre antique avec un décor peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#135Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloeiende struiken, vogels en vlinders. Onderaan gemerkt.
Assiette en porcelaine de Chine à décor multicolore d'arbustes fleuris, d'oiseaux et de papillons. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#49Een houten lunchbox, versierd met ingelegd parelmoer decor van bloemen en vogels.
Une boîte à lunch en bois, ornée d'un décor incrusté de nacre de fleurs et d'oiseaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#70“Geisha’s”. Twee schilderijtjes op board.
"Geishas". Deux tableaux sur carton.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 20 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#54Jos Bogaerts“Zicht op kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
"Vue de l'église". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableOnline onlyDim. 15,5 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#164Een gevarieerd lot Afrikaanse houten voorwerpen bestaande uit onder andere enkele maskers, een pijp, sculpturen van hoofden en twee eierdopjes.
Lot varié d'objets africains en bois comprenant des masques, une pipe, des sculptures de têtes et deux coquetiers.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 21 cmEstimate: € 40 / 45 -
#89Twee fijn gesculpteerde Afrikaanse houten pijpen.
Deux pipes africaines en bois finement sculptées.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 35 -
#233“Mercedes Benz 300 SL Coupe”. Een vintage poster en een pop-art poster van Andy Warhol uit 1954.
"Mercedes Benz 300SL Coupé". Une affiche vintage et une affiche pop art d'Andy Warhol de 1954.No longer availableOnline onlyDim. 28 cm x 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#224Een lot porseleinen vogels waaronder een uiltje, een paar eenden en een vogel op een tak van Capodimonte.
Lot d'oiseaux en porcelaine dont un hibou, un couple de canards et un oiseau sur une branche de Capodimonte.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#226Een glazen limonadekan met schenktuit van verzilverd metaal en een ijskoker.
Pichet à limonade en verre avec bec verseur en métal argenté et réservoir à glaçons.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#201Een gesneden eikenhouten Corpus Christi.
Un Corpus Christi en chêne sculpté.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#235Lescrauwaet“Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.
Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd messing op dienblad.
Un service à café et thé en laiton plaqué argent quatre pièces sur un plateau.No longer availableOnline onlyDim. h: 10- 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#38Een koffiepot, een melkpot en een suikerpot van Limogesporselein.
Une cafetière, un pot à lait et un sucrier en porcelaine de Limoges.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 15 / 20 -
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#300Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20 / 30

