#245Een schouwpendule van zwart marmer.
#201Een tafelklok met datum achteraan gemerkt W. Jackson, met 3 bellen, rijkelijk versierd.
#273Een houten kolompendule met vergulde delen en met koper ingelegd, emaille wijzerplaat.
#57Een kolompendule met marquetterie en emaille wijzerplaat, achteraan gemerkt Halu A Paris.
A column clock with marquetry and enamel dial, marked Halu A Paris on the back.No longer availableDim. 48 x 24 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#292Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.
A white marble mantel clock. Pendulum and key missing.No longer availableDim. 32 x 40 x 11 cmEstimate: € 40 / 60
#97Val Saint LambertEen lot van 4 kristal Val Saint Lambert schalen met vergulde randen en delen, onderaan gemerkt.
#1Alfred DubucandPeriod: 1828 - 1894Een bronzen beeld van een fazant. Gesigneerd.
A bronze statue of a pheasant. Signed.No longer availableDim. 17 x 29 cmEstimate: € 70 / 100 -
#348Playboy MagazineEen lot van 8 vintage Playboy magazines, jaargang 1981.
Lot of 8 vintage Playboy Magazines. Year 1981.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#87Niezoldi & KrämerPeriod: 1951Een Duitse filmcamera van Niezoldi&Krämer, model NIZO Heliomatic 8 S2R uit 1951. Bifocaal 8 mm. In lederen tas met toebehoren.
Lens: Rodenstock 37.5mm f2.8 Euron, Rodenstock 12.5mm f1.5 Heligon
Shutter: 8, 16, 32 and 64 fps
Size: 60 x 125 x 165
Weight: 1500g
A German film camera by Niezoldi&Krämer, model NIZO Heliomatic 8 S2R from 1951. Bifocal 8 mm. In leather bag with accessories. Lens: Rodenstock 37.5mm f2.8 Euron, Rodenstock 12.5mm f1.5 Heligon Shutter: 8, 16, 32 and 64 fps Size: 60 x 125 x 165 Weight: 1500gNo longer availableDim. 16,5 x 12,5 x 6cmEstimate: € 150 / 200 -
#49Jef Louis Van Leemputten‘Herderin met schapen’, olie op paneel gesigneerd J. L. Van Leemputten met afgeschilferde verf.
'Shepherds with sheep', oil on panel signed JL Van Leemputten with flaked paint.No longer availableDim. h 37 x b 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#170Een 18 karaats witgouden ring bezet met één diamant van +- 0,20 ct.
An 18 carat white gold ring set with one diamond of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 400 / 500 -
#19J.F. Leizelt‘Vue de la Tour de Jean Roon à Amsterdam de Cote du Cingle’, een ingekleurde gravure door J.F. Leizelt.
#271Christofle, ParisEen set tafellakens en servetten in doos, gemerkt “Christofle”.
A set of tablecloths and napkins in a box, marked "Christofle".No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#410Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct., een amethist cabochon van ± 12,50 ct en kleine saffieren.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of ± 0.20 ct, an amethyst cabochon of ± 12.50 ct and small sapphires.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#434julio Ojea“Transmigrazione.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Transmigration." Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120