Similar lots by type
-
#604Meissen
Een paar porseleinen borden met een meerkleurig handgeschilderd decor en vergulde details. Achteraan gemerkt. XIXde eeuw.
Paire d’assiettes en porcelaine à décor polychrome peint à la main aux détails dorés. Marque aux epées au verso. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#710Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
Een meisjesbuste van gepatineerd aardewerk op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en faïence patinée sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#166
Een Hollandse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder een brede lade en bovenaan versierd met een rocaille. Schuine hoeken, eveneens beglaasd. Begin XIXe eeuw.
Vitrine hollandaise en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines et à un large tiroir en ceinture, le dessus à deux portes vitrées et orné d’une rocaille, pans coupés vitrés. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 450 / 650 -
#745
Een kolenbak met beslag van gedreven geel koper, gedecoreerd met genretaferelen. XIXe eeuw.
Bac à charbon en cuivre repoussé décoré de scènes de genre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#396
Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.
Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80 / 100 -
#204
Een Christus van gesculpteerd lindehout. XIXe eeuw.
Christ en tilleul sculpté. XIX siècle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#460
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde zit en rug. Omstreeks 1900.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XVI aux siège et dossier cannés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#705
Een koperen lantaarnklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Pendule murale dite lantaarnklok en laiton. Avec poids et balancier. XIXe Siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#589Capodimonte
“Dame met kruik”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
“Femme à la cruche”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#646
Een vitrinekast van gefineerd hout, versierd met een gemarketteerde urnevormige vaas met bloemen en een vlinder aan de zijkanten. Tijdperk Louis-Philippe.
Vitrine en bois de placage décoré de un vasque aux fleurs et un papillon marquetés. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 200 / 300 -
#206
Een credenza van rijkelijk gesculpteerd eikenhout in barokke stijl, gedragen door twee mannenfiguren. Het voorste paneel versierd met een mythologische voorstelling in reliëf, de zijpanelen met afbeeldingen van twee saters. Omstreeks 1900.
Crédence en chêne richement sculpté de style baroque, la partie coffre portée par deux sculptures masculines. Le fronton représentant une scène mythologique en relief, les côtés représentant des satyres. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 500 / 800 -
#334
Een oude Duitse sabel. Solingen. Zonder schede.
Ancien sabre allemand. Solingen. Sans gaine.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 60 / 100 -
#126
Een eikenhouten kast met twee gemoulureerde paneeldeuren. Begin XIXde eeuw.
Armoire à deux portes moulurées en chêne. début du XIXe siècle.No longer availableDim. H 230 cmEstimate: € 200 / 300 -
#650
“Linkebeek”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1892.
“Linkebeek”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1892.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#216
Een vitrinekast van gesculpteerd eikenhout in Luikse stijl. Bovenaan twee gevitreerde deuren, twee laden in de gordel en onderaan twee paneeldeuren. XIXe eeuw op XVIIIe eeuwse basis.
Vitrine en chêne sculpté de style liégeois. Le dessus à deux portes vitrées, deux tiroirs en ceinture. Le bas à deux portes pleines. XIXe siècle sur une base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 300 / 500 -
#490
Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.
Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#550Victor AnthonisPeriod: 1862-1942
“Het gebed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#79
“Bloemenmeisje”. Een beeld van terracotta. Onleesbaar gesigneerd.
“Fille fleurs”. Statuette en terre cuite. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#530
Twee glazen karaffen met een gegraveerd decor. We voegen er twee gelijkaardige glazen aan toe. Allen XIXe eeuw.
Deux carafes en verre aux décors gravés. Nous ajoutons deux verres semblables. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#741
Een gemberpot van polychroom Chinees porselein met een decor van personages en een houten deksel. Op houten sokkel.
Pot à gingembre en porcelaine polychrome de Chine à décor de personnages et à couvercle en bois. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#666
Een getorste zuil van gesculpteerd eikenhout met een Korinthisch kapiteel. XIXe eeuw.
Colonne torsadée en chêne sculpté au chapiteau corinthien. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180 / 220 -
#748
Een jardinière op sokkel van meerkleurig aardewerk. Italiaans.
Jardinière sur socle en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. H 109 cmEstimate: € 200 / 300 -
#16
Een speeltafeltje van mahoniehoutfineer met een klapblad. Tijdperk Louis-Philippe.
Table à jeux en acajou avec tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#136
Een secretaire van gesculpteerd eikenhout in Luikse stijl. XIXe eeuw.
Secrétaire en chêne sculpté de style liégeois. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#146Hoseinabad
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 328 X 215 cmEstimate: € 100 / 180 -
#452
Een kristallen art deco likeurstel, bestaande uit een karaf met 950 ‰ zilveren montuur en vijf borreltjes.
Garniture à liqueur art déco en cristal comprenant une carafe à monture en argent 950‰ et cinq goûtes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#228
Een koffie-en theestel van verzilverd metaal in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkannetje en een suikerpot.
Garniture à café et à thé en métal argenté de style Louis XV comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait en un sucrier.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#7
Een poesje en een sierstukje, gedecoreerd met zwaluwen in reliëf. Meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Petit chat et pièce décorative aux hirondelles en relief. Porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#135Omega Seamaster Deville
Een automatisch herenhorloge van roestvrij staal met lederen armband. In originele doos.
Montre homme automatique en acier inoxydable et à bracelet en cuir. Dans la boite d’origine.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#762
Een regulateur met gebeeldhouwd houten kast, bovenaan getooid met een steigerend paardje.
Régulateur en bois sculpté surmonté d’un cheval caracolant.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 30 / 50 -
#372Jozef VinckPeriod: 1900-1979
“Zicht te Mortsel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue à Mortsel”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#187
Een paar bronzen siervazen, versierd met vrouwenfiguren in de tuit en spelende putti in een fries op de buik. XIXe eeuw.
Paire de vases en bronze décorés de personnages féminins sur le bec et de putti jouant dans une frise sur la panse. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#568
Twee vaasjes van cloisonné op rood koper. Japans werk. Meijiperiode.
Deux petits vases en cloisonné sur cuivre rouge. Travail japonais période Meiji.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 260 / 300 -
#494Vic Van Berckelaer
“Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#696
Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 280 x 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#454
“Het lot”. Ets. Gesigneerd en genummerd 2/25 & “Compositie”. Lithografie.
“Le destin”. Eau-forte. Signée et numérotée 2/25 et “Composition”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 20 / 24