Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Madonna en twee hoornvaasjes van Brussels porselein onder glazen stolp. Bijgevoegd nog twee stolpen met telkens een hoornvaasje.
Alfa, Italy

Een Madonna en twee hoornvaasjes van Brussels porselein onder glazen stolp. Bijgevoegd nog twee stolpen met telkens een hoornvaasje.

Une Ste Vierge et deux vases en corne en porcelaine de Bruxelles sous une cloche en verre. Deux cloches sont attachées, chacune avec un vase en corne.
Dim. h: 50 & 42 cm
SKU: 0202210241.
Category: Porselein.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #241
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #542

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #673
    Goebel, Germany

    “Jonge accordeonist”. Een lampje van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt.

    Jeune accordéoniste . Une lampe en porcelaine multicolore dessinée par M.I. Hummel. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #347

    Een glazen fruitschaal met plaasteren trompe l’oeil fruit.

    Un bol à fruits en verre avec de faux fruits en plâtre.
    No longer available
    Dim. Ø 37 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #281
    Limoges, France

    Een lot van twee paar porseleinen flessen, versierd met handgeschilderde decors van bloemen en barokke motieven met putti, waarbij één paar in rood en één paar in blauw. Stoppen beschadigd. Onderaan gemerkt.

    Lot de deux paires de bouteilles en porcelaine, décorées de décors de fleurs peints à la main et de motifs baroques avec putti, une paire en rouge et une paire en bleu. Bouchons abîmés. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #552

    Een vaas van monochroom wit porselein met hertenkoppen als handvatten.

    Un vase monochrome en porcelaine blanche avec des têtes de cerf comme poignées.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #583

    Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met een decor van bloesems en vogels.

    Un vase hexagonal en porcelaine chinoise décoré de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #569

    Een buikvaas van Celadonporselein.

    Un vase pansu en porcelaine céladon.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #541

    Een Aziatische tegel van blauw en wit porselein met een decor van herten.

    Un carreau de porcelaine asiatique bleu et blanc décoré de cerfs.
    No longer available
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #573

    Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #549

    Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes.

    Une paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor de gamins bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #554

    Een Chinees porseleinen gemberpot met een blauw op wit decor van pioenen.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc de pivoines.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #357

    Een lot Imariporselein, bestaande uit een kraagvaasje en twee sierbordjes.

    Lot de porcelaine Imari, composé d'un vase à col et de deux assiettes décoratives.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #551

    Een vaas van monochroom wit porselein met hertenkoppen als handvatten.

    Un vase monochrome en porcelaine blanche avec des têtes de cerf comme poignées.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #539

    Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.

    Une paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor floral bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #659

    Een cilindervormige penseelvaas van Chinees porselein met een decor van zotjes.

    Un vase cylindrique en porcelaine de Chine décoré de gamins.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #654

    Een porseleinen frenologiebuste.

    Un buste de phrénologie en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #603

    Een paar dekseldoosjes van blauw en wit Chinees porselein in de vorm van ganzen.

    Une paire de boîtes à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche en forme d'oies.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #9

    Een beeldje van een meisje met mand en een groepje van twee putti van meerkleurig Spaans porselein. We voegen er een groep van een bejaard koppel van meerkleurig biscuit van Capodimonte aan toe. Allen gemerkt onderaan.

    Une figurine d'une jeune fille avec un panier et un groupe de deux putti en porcelaine espagnole multicolore. Nous ajoutons un groupe d'un couple âgé de biscuit Capodimonte multicolore. Tous marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #358

    Een ijsbeer van meerkleurig Duits porselein. Onderaan gemerkt.

    Un ours polaire en porcelaine allemande multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #678

    Een Madonna van deels verguld Brussels porselein onder stolp.

    Une Vierge en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #624

    Een paar beeldjes van Chinees porselein in de vorm van figuren met dierenhoofden.

    Une paire de figurines en porcelaine chinoise sous la forme de personnages à têtes d'animaux.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #558

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #364

    Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.

    Trois assiettes en porcelaine de Chine bleu et blanc Wanli.
    No longer available
    Dim. Ø: 20,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #309
    Goebel, Germany

    “De kus”. Een porseleinen plaquette met reproductie van een werk van Gustav Klimt. Achteraan gemerkt. Uitgegeven op 2000 exemplaren.

    Le baiser . Une plaque de porcelaine reproduisant une œuvre de Gustav Klimt. Marquée au dos. Sortie à 2000 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 37 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #156

    Een rijkelijk uitgewerkte, wit- en goudgepatineerde eetkamer in Italiaanse Rococostijl, bestaande uit een breed buffet met bar, een grote wandspiegel, een vitrinekast, een tafel met zes stoelen en een staande lamp. Het decor gesigneerd C. Pellizzoni.

    Une salle à manger de style rococo richement élaborée, patinée blanche et or, composée d'un large buffet avec bar, d'un grand miroir mural, d'une vitrine, d'une table avec six chaises et d'un lampadaire.
    No longer available
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #21

    Een uitschuifbare messingen scheepskijker met lederen bekleding. (Leder beschadigd).

    Un télescope marin extensible en laiton avec garniture en cuir. (Cuir endommagé).
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #227

    Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

    Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #318
    Val St. Lambert

    Twee verschillende vaasjes en een asbak van geslepen roze en kleurloos kristal. Gemerkt met etiket, maar niet gegraveerd onderaan.

    Deux vases différents et un cendrier en cristal rose taillé et incolore. Marqués avec une étiquette, mais pas gravés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 4, 17 & 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #329

    Een pique-fleur van geslepen kleurloos kristal. Bijgevoegd een kleine bonbonnière van groen glas. Beide vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.

    Une pique-fleur de cristal incolore taillé. Comprend une petite bonbonnière de verre vert. Les deux vraisemblablement Val St. Lambert, mais non marqués.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 8,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #132
    Jos Martin

    “Kempens landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage de Campine . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #96

    Klein schrijfcabinet met klapblad en drie kleine laden. Renaissancestijl.

    Petit cabinet d'écriture avec abattant et trois petits tiroirs. Style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 134 x 72 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #543

    Twee bronzen beelden met telkens drie personages. Oost- Afrika.

    Deux statues en bronze de trois personnages chacune. Afrique de l'Est.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #275

    Een witgouden ring 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,34 ct.
    No longer available
    Dim. 5,50 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #174

    Een grote schoorsteenspiegel van verguld en deels witgepatineerd hout met bladermotieven in de omlijsting en de kroon versierd met een siervaas, geflankeerd door draken.

    Grand trumeau en bois doré partiellement patiné blanc avec motifs de feuilles et coiffé d’une vasque flanquée de dragons.
    No longer available
    Dim. 180 x 84 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #69
    Mathilde du Monceau de Bergendael
    Period: 1875 - 1952

    “Bosdreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Allée dans le bois . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #20

    Een paar wit en geel gouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,16 ct.
    No longer available
    Dim. 2,32 g
    Estimate: € 350 / 450
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More