#147“Schommelende vrouw.” Beeld van zamak naar Moreau.
#6Een miniatuur Bretoense kast met 2 schuifdeurtjes.
#428Een gipsen voet.
A plaster foot.No longer availableDim. L. 28 cmEstimate: € 25 / 30 -
#216Een antieke chaise-longue in hout en ecru stof bekleed.
An antique chaise longue in wood upholstered with ecru fabric.No longer availableDim. 54 x 190 x 74 cmEstimate: € 100 / 150 -
#22“Mozart”, een beeld in zamak op houten sokkel, naar het werk van Leon Grégoire.
"Mozart", a sculpture in zamak on a wooden base, inspired by the work of Leon Grégoire.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#277Een vintage Daisy model BB-gun loodjesgeweer.
A vintage Daisy model BB gun pellet rifle.No longer availableDim. L 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#111Een girandole met kristallen pendeloques en 6 armen.
A girandole with crystal pendeloques and 6 arms.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 120 / 140 -
#541Abstract houtsculptuur van twee versmolten vrouwenfiguren.
Abstract wooden sculpture of two merged female figures.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#555Een lachende Buddha in meerkleurig Chinees porselein, onderaan gemerkt.
#122“Edeldame met kamermeid”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, 19e eeuws, niet gesigneerd.
#523Waldorp (Philips)Een vintage buizenradio, Waldorp 48Z Melodiosa, Nederland 1948, verlichting en kattenoog werken, speelt mits het gebruik van een antenne.
A vintage tube radio, Waldorp 48Z Melodiosa, Netherlands 1948, lights and magic eye work, plays with the use of an antenna.No longer availableDim. 42 x 65 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#104Dominique Van den Bergh“De droomvangers ‘88.” & “De brief ‘86” Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd.
"The dreamcatchers '88." & "The letter '86." Pastel on paper. Signed and dated.No longer availableDim. 112,5 x 82 cmEstimate: € 80 / 120