Similar lots by type
-
#248
Een driedelig klokstel van verguld en verzilverd zamak onder stolp in Louis-Philippestijl. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vier lichtpunten. Eén stolp gebarsten. XIXde eeuw en recent opnieuw gepatineerd.
Garniture de cheminée trois pièces dorées et argentées sous globes. Style Louis-Philippe. Comprenant une pendule et deux candélabres à quatre lumières. Dégât à l’un des globes. XIXe siècle, patine récente.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 240/300 -
#591
Eeen driedelig klokstel van verguld koper in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars op onyxen sokkels.
Garniture de cheminée comprenant une pendule et deux candélabres en cuivre doré sur socles en onyx. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#30
Een kleine zakhorloge van zilver en rood koper. Omstreeks 1920. In werkende staat.
Petite montre de poche en argent et cuivre rouge. Vers 1920. En état de marche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#183
Een siervaas van blauw en verguld porselein in de geest van Sèvres met een gedeeltelijk handgeschilderd decor van een landschap en een romantisch tafereel naar Boucher.
Vase décoratif en porcelaine bleue et blanche dans le goût de Sèvres. Décor d’un paysage et d’une scène romantique d’après Boucher partiellement peint à la main.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/300 -
#748
Een jardinière op sokkel van meerkleurig aardewerk. Italiaans.
Jardinière sur socle en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. H 109 cmEstimate: € 200/300 -
#759L. Cuvelier
“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 69 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#274A De Cock
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 120 cmEstimate: € 50/80 -
#320
Een lot 18 karaats wit en geel goud waaronder twee ringen en één oorbel.
Lot d’or jaune et blanc 18 ct dont deux bagues et une boucle d’oreille.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 150/200 -
#518
Een vaas van celadonkleurig porselein met een plantendecor in reliëf versierd. Naar de Yuan-dynastie.
Vase en porcelaine céladon à décor de plantes en relief. D’après les exemples Yuan.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 420/480 -
#347
Een damesprofiel van verguld brons op een houten sokkel. Tijdperk Art deco.
Profil de femme en bronze sur socle en bois. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30/40 -
#235
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableEstimate: € 1200/1500 -
#514Soku-Ldi
“Compositie” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2011.
“Composition”. Huile sur toile. Signée et datée 2011.No longer availableDim. 63 x 39 cmEstimate: € 100/160 -
#434
“Draak”. Een kalligrafische tekening op rijstpapier.
“Dragon”. Dessin calligraphique sur papier de riz.No longer availableDim. 39 x 33 cmEstimate: € 15/20 -
#232Gustave Carlier
“Beekje met vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Bétail près d’un ruisseau”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 30/50