Similar lots by type
-
#251
Een wandplaquette van tweekleurig biscuit in art-nouveaustijl met een afbeelding van een engel en een jong meisje in hoog reliëf. Enkele ontbrekende vingertjes.
Plaquette murale en biscuit bicolore de style art nouveau représentant un ange et une jeune fille en relief. Quelques doigts manquent.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#307
Een lot porselein, bestaande uit drie groepjes, een kleine coupe, een hoornvaasje en een miniatuur boerenkoppeltje. We voegen er drie beeldjes van biscuit aan toe.
Lot de porcelaines comprenant trois groupes, une petite coupe, un cornet et un couple de paysans miniature. Nous ajoutons trois statuettes en biscuit.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#72
Een lot van zeven verschillende groepjes van meerkleurig biscuit.
Lot de sept groupes différents en biscuit polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#263
Een miniatuur koffertje van zwartgelakt hout met bronsbeslag en op het deksel een ivoren plaquette met een afbeelding van een gekroond hoofd. Met sleutel. XIXde eeuw.
Petit coffre tirelire en bois laqué noir. Montures en bronze, sur le couvercle une pastille en ivoire représentant une tête couronnée. Avec clé. XIXe siècle.No longer availableDim. L 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#514Soku-Ldi
“Compositie” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2011.
“Composition”. Huile sur toile. Signée et datée 2011.No longer availableDim. 63 x 39 cmEstimate: € 100 / 160 -
#545
Een panter van donkergepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘C. B. Paris’.
Panthère en bronze à patine foncée. Porte une monogramme C.B. Paris.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 360 / 400 -
#512Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Jongensportret”. Potlood en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Portrait de garçon”. Crayon et aquarelle sur papier. Signé et daté 1940.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#599
Een schemerlamp op een massief ivoren voet.
Lampadaire sur piétement en ivoire.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#454
“Het lot”. Ets. Gesigneerd en genummerd 2/25 & “Compositie”. Lithografie.
“Le destin”. Eau-forte. Signée et numérotée 2/25 et “Composition”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 20 / 24 -
#176
Een eikenhouten buffetkast met drie glas-in-looddeuren bovenaan en drie gesculpteerde paneeldeurtjes onderaan.
Buffet en chêne ouvrant à trois portes aux vitraux en dessus de trois portes pleines sculptées.No longer availableDim. H 215 cmEstimate: € 200 / 240 -
#393
Hert van zamak. Art deco.
Cerf en régule. Art Déco.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#320
Een lot 18 karaats wit en geel goud waaronder twee ringen en één oorbel.
Lot d’or jaune et blanc 18 ct dont deux bagues et une boucle d’oreille.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 150 / 200 -
#742Charles Verlat
“Paard op hol”. Oost-Indische inkt en potlood op papier. Gesigneerd.
“Cheval emballé”. Encre de Chine et crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#255
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
#745
Een kolenbak met beslag van gedreven geel koper, gedecoreerd met genretaferelen. XIXe eeuw.
Bac à charbon en cuivre repoussé décoré de scènes de genre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 60 / 80