#313Delfts blauw
Een achthoekige bolle dekselvaas van gepolychromeerd Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt AK.
#328
“Boerenkoppel”, een set van 2 beeldjes in Vlaams aardewerk.
#293
“Staand naakt”. Een polychroom, verguld aardewerken beeld.
#441Kostka
#61
Een lot van 14 divers, meerkleurige Dymkovo, Russische volkskunst, figuratieve kleibeeldjes. 19e-20e eeuw. Enkele met barst en herstelschade.
#67Manufacture impérial et royale de Nimy
Een meerkleurige vaas met floraal decor. Manufacture impérial et royale de Nimy. Onderaan gemerkt.
#413Poterie des 3 Terres
#83
“Paris Sex Appeal”. Een vintage erotisch magazine, ingebonden jaargang 1934.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#57
#91Dupuis
#311
Place a bid ›Estimate: € 60/90 -
#94Frans Van ImmerseelPeriod: 1909-1978
“Zelfportret in Cel 212 te Antwerpen, 30/10/1945”. Potlood op grijs papier, gesigneerd. Van Immerseel werd ter dood veroordeeld wegens collaboratie, als lid van het Vlaams Legioen.
#263Hergé
#33
#283
Een set van 2 19e eeuwse Franse porseleinen vazen, Empire, met landelijke taferelen beschilderd.
#68
Place a bid ›Estimate: € 80/120