Other lots by Limoges, France
#281Limoges, France
Een lot van twee paar porseleinen flessen, versierd met handgeschilderde decors van bloemen en barokke motieven met putti, waarbij één paar in rood en één paar in blauw. Stoppen beschadigd. Onderaan gemerkt.
Lot de deux paires de bouteilles en porcelaine, décorées de décors de fleurs peints à la main et de motifs baroques avec putti, une paire en rouge et une paire en bleu. Bouchons abîmés. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/120
#141
#131
#87
Garniture de cheminée trois pièces en laiton et faïence rouge, composée d'une pendule et de deux chandeliers.No longer availableDim. h: 59 & 64 cmEstimate: € 200/260
#686
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. Arm gerestaureerd.
#450
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,50 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 2300/2500 -
#691
#438
#590
Une broche en or blanc 14 carats, sertie d'une perle et de trois petits diamants, d'un poids combiné de 0,06 ct.No longer availableDim. 6,6 gEstimate: € 180/200 -
#553
“Etende man”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
#588
Een Afrikaans houten masker met wol, droog gras, veren en geitenhoorns.
#392Nadine Van Lierde
Personages in een kamer. Inkt en potlood op papier.
#200
Een 18 K witgouden ring bezet met een diamant van +- 1,60 ct. F - G SI1.
#671
Twee verschillende lampenvoeten van kristal, roze gekleurd in de massa. Beide gemerkt met sticker, maar niet gegraveerd onderaan.
#113
“Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.
#498
Een theedoosje van been en schildpad.
Un plat de service à thé avec os et tortues.No longer availableDim. 17 x 17 x 11 cmEstimate: € 300/320