Similar lots by type
-
#657Een divers lot verzilverd bestek, waarbij o.a. een bestek voor twaalf personen in etui (één mes manco).
Un lot varié de couverts en métal argenté, dont des couverts pour douze personnes dans un étui (un couteau manquant).No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#588Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Tijdperk Napoleon III. Gemerkt.
Un service à café et thé quatre pièces en métal argenté. Epoque Napoléon III. Avec poinçon.No longer availableEstimate: € 65 / 85 -
#298Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, bestaande uit een visbestek, koffielepeltjes, dessertvorkjes, lepels en vorken. Het visbestek gemerkt van Wiskemann. Eén visvork manco.
Un couvert en métal argenté pour douze personnes, composé d'un couvert à poisson, cuillères à café, fourchettes à dessert, cuillères et fourchettes. Les couverts à poisson marqués par Wiskemann. Une fourchette à poisson manquante.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#311Gallia (Christofle)Een witmetalen koffie- en theestel. Onderaan gemerkt. Dienblad bijgevoegd.
Un service à café et thé en métal blanc. Marqué en bas. Plateau inclus.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#291Een opengewerkt verzilverd metalen vaasje. Tijdperk art nouveau.
Un vase en métal argenté ajouré. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#309V. Guffens“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue du canal”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 29 x 35,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#102Een gepolychromeerd houten Christusbeeld tegen een handgeschilderde achtergrond met landschapsdecor. Het beeld XVIIIe eeuw, de achtergrond XIXe eeuws.
Une statue du Christ en bois polychrome sur un fond peint à la main avec un décor de paysage. La statue est du 18ème siècle, le fond est du 19ème siècle.No longer availableDim. 78,5 x 44,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#678H. AntheunisPeriod: 1905 - 1975“Sint Anna ten Drieën” & “De lezers”. Drie groepjes van gepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.
Sainte-Anne Trinitaire & Les lecteurs. Trois groupes de plâtre patiné. Signé au dos.No longer availableDim. h: 20 & 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#133“Windhond”. Een zamakken beeldje op sokkel van graniet en onyx.
Greyhound. Une statue en régule sur un piédestal de granit et d'onyx.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#668Argyle and SutherlandEen klaroen van koper en messing.
Un clairon en cuivre et laiton.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#544Een Chinees meubeltje met twaalf kleine laden.
Un meuble chinois avec douze petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#107“Sint-Jozef met kind Jezus”. Een terracotta groep, afkomstig uit het klooster de Stad Gods te Hilversum.
Saint Joseph avec l'enfant Jésus. Un groupe en terre cuite, du monastère de Stad Gods à Hilversum.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#139Ward“Het burengesprek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La Conversation des Voisins. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#682Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955“Man met paarden”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat en met opdracht.
“Homme aux chevaux”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.No longer availableDim. 20 x 25,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#569“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue du parc. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#371Een lot van acht boeken:- Historische parodies.- Pétrole Hahn- Larousse wijn encyclopedie- Van Breugel tot Rubens- De mooiste interieurs van België- Steden: Tokio- Antiek- Maya’s.
Un lot de huit livres : - Parodes historiques. - Pétrole Hahn - Encyclopédie des vins Larousse - De Breugel à Rubens - Les plus beaux intérieurs de Belgique - Villes : Tokyo - Antiquités - Mayas.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#392G. WautersDrie olieverfschilderijtjes op paneel, waarbij twee zichten op de markt te Nice en één met zicht op Vresse sur Semois. Alledrie gesigneerd.
Trois peintures à l'huile sur panneau, deux avec vue du marché de Nice et une avec vue de Vresse sur Semois. Les trois signées.No longer availableDim. 24 x 30 & 22 x 30 cm

