#235Lescrauwaet
#152
Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.
#18
#12
Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
#94
Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
#91
Un plat octogonal en porcelaine de Chine multicolore à décor de fleurs, d'un héron et de deux femmes en pousse-pousse tiré par un cerf.No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 40/50 -
#83
Een paar Medici siervazen van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw.
Une paire de vases décoratifs Médici en porcelaine de Bruxelles à décors dorés. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#115Val Saint Lambert
#252Guerra, Italy
Een oude hoge hoed.
#133
#232
#221
"Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 120/200