#236
Een zittende monnik van gebeeldhouwd hardhout.
Un moine assis en bois dur sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#114A. Schmitz, Anvers
#230
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld.
Une statue africaine en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 79 cmEstimate: € 50 / 80 -
#166
“De kerkgangster”. Een gebeeldhouwd houten beeld.
"Le pratiquant". Une statue en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#257
Drie kruisbeelden in porselein.
Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#169
Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
#96
Een albasten beeld.
Sculpture en albâtre.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#66
Drie Afrikaanse houten beelden.
Trois statues africaines en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 25, 30 & 33 cmEstimate: € 20 / 25 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#181Fontaine
#106
“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.
#132
Pendule de cheminée en trois parties en zamak à décor de représentations allégoriques de la moisson. Complète avec clé.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 53 cm - 43 cmEstimate: € 150 / 250 -
#264
#135Herra
“De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.
#249
Een paar kleine zamakken cassolettes op marmeren voetstuk.
#242
Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.
Un lot de treize canards dont onze en bois et deux en paille.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 5 - 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#145Liberio Bretas
“O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.
"Oh Pétro". Une statue en stéatite. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 70 / 80 -
#234
#107
Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
#163
Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H:38cmEstimate: € 35 / 45 -
#221
"Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#237
#34
“Bliksemskater”. Een bronzen beeldje.
"Patineur de foudre". Une statuette en bronze.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80
#50
#186
“Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.
#94
Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
#262
Een kleine replica van een Zaans klokje met gewichten.
#46Goebel Crystal collection
Een dolfijntje van gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
#245
Un pot de fleurs cloisonné avec des fleurs de différents types de pietra dura. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. H. 47 cmEstimate: € 200 / 250 -
#240Pinton, arte sacra in porcellana
#1Val Saint Lambert
#225
Een paar grote glazen windlichten.
Une paire de grandes photophores en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#155
Une paire de vases chinois décoratifs en faïence émaillée multicolore, à décor de têtes de chien.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#24
Une lampe à huile en verre, à décor de fleurs tangées (une abîmée). Adapté à l'électricité.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#154
Vase balustre en porcelaine de Bruxelles, à décor peint à la main d'un joueur de flûte et de feuilles d'acanthe dorées. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100