#154Een zamakken gesculpteerd beeld op sokkel. Naar Romeins voorbeeld.
#211Internationale Camera ActiengesellschaftEen antieke slide projector type “Skioptikon” gemerkt ICA Dresden uit hout en metaal.
#245Een schouwpendule van zwart marmer.
A XIXth century column clock in marble and alabaster. With pendulum and key. Some minor damage.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 200
#385Een grote, platte dekselpot in cloisonne met een veelkleurig floraal decor.
#464Keith Haring Foundation“Wolf”. Een litho op papier. Genummerd 115/150, in de plaat gesigneerd “Keith Haring”, met stempel en droogstempel “The Keith Haring Foundation”.
#454Keith Haring Foundation“Acrobat”. Een litho op papier. Genummerd 33/150, in de plaat gesigneerd “Keith Haring”, met stempel en droogstempel “The Keith Haring Foundation”.
"Acrobat". A lithograph on paper. Numbered 33/150, signed in the plate "Keith Haring", with stamp and embossing "The Keith Haring Foundation".No longer availableDim. 69 x 48cmEstimate: € 200 / 250 -
#322Period: 1846-1851Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.
#475Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .
#131Een bestek gemerkt Villeroy & Boch, 60 stuks in menagére, met bijgevoegd 2 doosjes beide 6 stuks dessertvorken en dessertlepels. Serie Neufaden Merlemont, 18/10 stainless.
Cutlery marked Villeroy & Boch, 60 pieces in menagére, with 2 boxes, each containing 6 dessert forks and dessert spoons. Series Neufaden Merlemont, 18/10 stainless.No longer availableEstimate: € 600 / 900 -
#415Een fruithouten, Engels verlengbare eettafel. Met twee verlengstukken, tot 3 meter.
A fruit wood, English extendable dining table. With two extensions, up to 3 meters.No longer availableDim. 77 x 180 x 105Estimate: € 80 / 120 -
#288Delfts blauwEen blauw-wit Delfts aardewerken plooischotel met diverse figuren en landschap in het decor.
A blue and white Delft earthenware folding dish with various figures and a landscape in the decor.No longer availableDim. Ø36cmEstimate: € 40 / 60 -
#205Een grote eikenhouten opbergkoffer.
#318Een lot van 4 oude decoratieve Larousse boeken met lederen rug.
#575Een rond gefineerd bijzettafeltje in art-deco stijl.
A round veneered side table in Art Deco style.No longer availableDim. h 82 x Ø 60 cmEstimate: € 180 / 240