Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driehoekige coupe en een belletje van groengekleurd kristal. Gemerkt.
Val St. Lambert

Een driehoekige coupe en een belletje van groen kristal. Gemerkt.

Coupe triangulaire et une sonnette en cristal vert. Avec marque.
SKU: 2710150247.
Category: Kristal.
Auction day: 27 October 2015 19:00
Catalogue #247
Estimate: € 20 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #540
    Val St. Lambert

    Een vaas van gerookt en zwart kristal. Tijdperk art deco. Kleine randschade. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal noir et fumé. Epoque art déco. Petit éclat à la base. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #348
    Val St. Lambert

    Een karaf van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Carafe en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #102
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaas op voet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase sur piédouche en cristal. Coloré vert dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #178
    Val St. Lambert

    Een lot van drie verschillende vazen van geslepen kristal, roze gekleurd in de massa. De grootste gemerkt met sticker.

    Lot de trois vases différents en cristal taillé colorés rose dans la masse. Le plus grand avec étiquette.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #257
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaas met getorste ribben, roze gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase en cristal aux côtes torses coloré rose dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #233
    Val St. Lambert

    Een coupe van meerkleurig kristal.

    Coupe en cristal polychrome.
    No longer available
    Dim. b: 26 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #177
    Val St. Lambert

    Een coupe en een dubbele koekjesschaal van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe et plat double à friandises en cristal incolore taillé. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80

Similar lots by type

  • #4

    Een mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een étagère. Gedraaide zuiltjes op de stijlen. Einde XIXde eeuw.

    Meuble à deux portes en acajou, le haut formant étagère. Colonnettes tournées sur les montants. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. 101 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #27

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen, likeurglaasjes en een koelemmer. Compleet voor twaalf personen. XIXe eeuw.

    Service de verres en cristal taillé et gravé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge, à vin blanc, des goûtes et un seau à glace. Complet pour douze personnes. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #377

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit dertien borrelglaasjes, elf witte wijnglazen, vier rode wijnglazen en een champagnefluit. Met bijhorende karaf.

    Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant une carafe, treize goûtes, onze verres à vin blanc, quatre à vin rouge et une flûte à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #201
    Cartier

    Een karaf van kleurloos kristal met sterling zilveren montuur. Gemerkt. Met certificaat en in originele doos.

    Carafe en cristal incolore à monture en argent sterling. Avec marque et avec certificat et boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. H 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #463
    Lalique, france

    Een achthoekige schaal van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Plat octogonal en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #428

    Een coupe van Canton porselein. Onderaan gemerkt. Hedendaags Chinees werk.

    Coupe en porcelaine du Canton. Marque sous la base. Travail chinois contemporain.
    No longer available
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #303

    Twee boterpotjes van kleurloos geslepen kristal. Kleine randschade.

    Deux beurriers en cristal incolore. Petits usures au bord.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #766
    Daum, France

    Een coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal incolore. Marquée.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #447
    Orrefors

    Een schaal van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Plat en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #53

    Twee drageoirs van kleurloos geslepen kristal.

    Deux drageoirs en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #103

    Een likeurstel van kleurloos kristal op een dienblad van spiegelglas. Bestaande uit een karaf in Lodewijk XVI-stijl met verzilverd montuur en vijf glaasjes.

    Garniture à liqueur en cristal incolore taillé et gravé sur plateau miroir. Comprenant une carafe de style Louis XVI à monture argenté et cinq goûtes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #381

    Een lot van zeven verschillende kristallen karaffen. We voegen er twee longdrinkglazen van De Coene aan toe.

    Lot de sept carafes diverses en cristal taillé. Nous ajoutons deux verres de long drink à la marque de De Coene.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #238

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Wolfers. 800 ‰.

    Vase en cristal taillé incolore à monture en argent. Poinçons de Wolfers et 800‰.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #342

    “Sir Baden Powell”. Zeefdruk naar een schilderij van Georges Blommaert (1920-2008) gedateerd 1953. Gesigneerd buiten de plaat in 2005 en authentificatie door Gerechtsdeurwaarder Jan Vindelinckx.

    “Sir Baden Powell”. Sérigraphie d’après un tableau par Georges Blommaert (1920-2008) daté 1953. Signée hors planche en 2005 et authentifiée par Huissier de Justice Jan Vindelinckx.
    No longer available
    Dim. Steinbach
    Estimate: € 20 / 30
  • #718

    Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit twee asbakjes, een bonbonnière, een belletje (gebarsten) en een aansteker. De eerste vier gemerkt van Val St. Lambert, het laatste Swarovski.

    Lot de cristaux incolores comprenant deux cendriers, une bonbonnière, une sonnette (fissure) et un allumeur. Les quatre premiers à la marque de Val St-Lambert. Le dernier de Swarovski.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #51

    Een lot geslepen kristal bestaande uit een kleurloze coupe en een coupe, een vaas en een asbak rood gekleurd in de massa. De laatste gemerkt Val St. Lambert.

    Lot de cristal taillé comprenant une coupe incolore et une coupe, un vase et un cendrier colorés rouge dans la masse. Le dernier avec la griffe de Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #18

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.

    Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #453
    Gouda

    Een kleine jardinière van plaatwerk met polychroom decor. Onderaan gemerkt en “Pico 86/22”.

    Petite jardinière en tôle à décor polychrome. Marque sous la base et “Pico 86/22”.
    No longer available
    Dim. L. 23 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #149
    Val St-Lambert e.a.

    Een lot van 10 stuks geslepen kristal met asbak, drageoir, diverse vazen, een tafelbel enz. Overwegend gemerkt. Een aantal schilfers en beschadigingen.

    Lot de 10 pièces en cristal taillé dont un cendrier, un drageoir, des vases divers, une sonnette etc. La plupart avec marque. Quelques éclats et dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #757

    Een witgelakte fauteuil in Lodewijk XV-stijl.

    Fauteuil de style Louis XV laqué blanc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #452

    Een kristallen art deco likeurstel, bestaande uit een karaf met 950 ‰ zilveren montuur en vijf borreltjes.

    Garniture à liqueur art déco en cristal comprenant une carafe à monture en argent 950‰ et cinq goûtes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #243

    Een doosje van mauve kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid. 800‰.

    Boîte en cristal mauve à monture en argent. Poinçons de Delheid et 800‰.
    No longer available
    Dim. b: 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #111

    Een karaf en twee glazen van blauw geslepen kristal. We voegen er een rood derde exemplaar aan toe.

    Carafe et deux verres en cristal bleu taillé. Nous ajoutons un troisième exemplaire rouge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #200

    Een 18 karaats wit gouden ketting met art nouveau hanger of broche bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif art nouveau serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,30 ct. Peut également servir de broche.
    No longer available
    Dim. 21,46 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #737
    Bergen

    Een tête-à-tête van polychroom plateel. Herstelling aan het theepotdeksel. Onderaan gemerkt.

    Tête-a-tête en faïence polychrome. Réparation au couvercle de la théière. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #591

    Eeen driedelig klokstel van verguld koper in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars op onyxen sokkels.

    Garniture de cheminée comprenant une pendule et deux candélabres en cuivre doré sur socles en onyx. Style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #507

    Een dekselpot van blauw en wit porselein met personages in het decor.

    Pot couvert en porcelaine bleue et blanche à décor de personnages.
    No longer available
    Dim. H 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #679
    Hulstaert

    “Plattelandszicht” & “Windmolen te Vlijtingen”. Een aquarel en een inkttekening op papier. Beiden gesigneerd.

    “Vue de campagne”. et “Moulin à vent à Vlijtingen”. Une aquarelle et un dessin à l’encre sur papier. Les deux signés.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #151

    “Arend”. Een koperen beeldje op een onyxen sokkel. Italiaans werk omstreeks 1960.

    “Aigle” Statuette en cuivre sur socle en onyx. Travail italien vers 1960.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #570

    Zeven messenleggers van gesculpteerd ivoor, versierd met olifantjes. Kleine beschadigingen.

    Sept porte-couteau en ivoire sculpté décorés d’éléphants. Première moitié du XXe siècle. Petits usures.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #346

    Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden met porseleinen handgrepen in de bovengordel.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes pleines et deux tiroirs aux poignées en porcelaine.
    No longer available
    Dim. B 113 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #357

    Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit schalen, theepotjes, filters, schoteltjes, enz. Overwegend Wiskemann.

    Grand lot de métal argenté comprenant des plats, des théières, des filtres, des petits plats etc. En majorité par Wiskemann.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #242
    G. Wiegman

    “Twee havenzichten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Deux vues de port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #287

    Een platte vaas met twee oren van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.

    Vase aplati à deux anses en faïence polychrome. Marqué.
    No longer available
    Dim. H 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #647

    Een vrouwenfiguur van terracotta. Nokstijl, Nigeria.

    Femme en terre cuite. Style Nok, Nigeria.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More