Other lots in this auction
-
#251“Landschap met brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Doek opnieuw op te spannen.
Paysage avec pont. Huile sur toile. Signée. Toile à réétirer.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 90 cmEstimate: € 35 / 45 -
#281“Herenportret”. Olieverf op paneel.
Portrait d'homme . Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyDim. 95 x 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#171W. Brunet“Vissershaven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Port de pêche”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#104Gard Van Mechelen“Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.
“Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#110Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.
Quatre reproductions de planches botaniques dont deux d’après Redouté.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 24 & 38 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#138Een lot Afrikaanse voorwerpen, bestaande uit een pijp van aardewerk en hout, een krokodil, een maskertje van schors en een gepolychromeerde giraf.
Lot d'artefacts africains, composés d'une poterie et d'une pipe en bois, d'un crocodile, d'un masque d'écorce et d'une girafe polychrome.No longer availableOnline onlyDim. (h: 20 - 38 cm)Estimate: € 40 / 50 -
#117Johannes Domisse“Madonna met kind”. Een bruingepatineerd gipsen beeldje op bruin marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.
Vierge à l'enfant. Figurine en plâtre à patine brune sur socle en marbre brun. Signée au dos.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#292Kunimaro“Geisha”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
Geisha . Une gravure sur bois japonaise. Signé. Fin du XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#17Een drageoir en een designkandelaar van kleurloos kristal. De tweede met kleine beschadiging aan de basis. We voegen er een glazen bonbonnière aan toe.
Un drageoir et un bougeoir design en cristal incolore. Le second avec des dégâts mineurs à la base. Nous ajoutons une bonbonnière en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 & 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#126Frank Hoge“Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.
”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#258Een reproductie naar Ruysdael.
Une reproduction d'après Ruysdael.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#3“Ruiter te paard”. Een groepje van Staffordshire aardwerk.
Cavalier à cheval. Un groupe de poterie du Staffordshire.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 25

