#28Een art deco vaas van booms glas, groen met goudverf.
An Art Deco vase made of Bohemian glass, green with gold paint.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 23, Ø 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#159Een antieke sextant, gemerkt Alex Dobbie Glasgow. Onvolledig.
#254Een bronzen Boeddha hoofd op houten sokkel, Zuid Oost Azië.
#77Een set van 2 beschilderde opaline vazen met druiventrossen in het decor. Eerste helft van de 20ste eeuw.
#115Een lot van 8 verbronsde kinderschoentjes.
A lot of 8 bronzed children's shoes.No longer availableOnline onlyDim. l 18 cmEstimate: € 5 / 10 -
#271Armogrès BelgiumEen keramisch wapenschild met kroon, gemerkt Armogrès Belgium.
#46Een beeld van een haan in Muranoglas.
#312‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op paneel. Met monogram.
'Portrait of a young woman', oil on panel. With monogram.No longer availableOnline onlyDim. 50/39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#36Een gevarieerd lot kristal.
#38Drie houten kistjes.
Three wooden boxes.No longer availableOnline onlyDim. B 12-31 cmEstimate: € 40 / 60