Other lots in this auction
-
#10Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten, famille jaune, met spelende kinderen in het decor.
A pair of 2 Chinese porcelain ginger jars, famille jaune, depicting playing children in the design.Online onlyDim. h 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#284Een set van 2 keramische diepe schalen met floraal motief.
A set of 2 ceramic deep bowls with floral motif.Online onlyDim. h 5 x Ø 26.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#8Een kraagvaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose. Onderaan gemerkt.
A collar vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose. Marked at the bottom.Online onlyDim. Hoogte 40 cmEstimate: € 50 / 75 -
#13Twee kraagvazen en een sierbord van meerkleurig Chinees porselein. Famille rose.
Two collar vases and a decorative plate of multicolored Chinese porcelain. Famille rose.Online onlyDim. Hoogte 47, Ø 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#225‘Croquis d’architecture’. Een paar ingekaderde offset posters naar 19e eeuws voorbeeld.
'Architectural sketches'. A pair of framed offset posters inspired by 19th-century designs.Online onlyDim. 64/43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#223Period: 1981‘Neufvilles’, een aquarel. Getekend, met opdracht ‘Ter herinnering aan uw huwelijk’, 27.2.’82.
'Neufvilles', a watercolor. Signed, with dedication 'In memory of your wedding', 27.2.'82.Online onlyDim. 26/34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#9Een lot van twee Chinese koperen vaasjes in cloisonné stijl en ook een gelijkaardig dekselvaasje. Met decor van bloemen en vogels.
A lot of two Chinese copper vases in cloissoné style and a similar covered vase. Decorated with flowers and birds.Online onlyDim. h 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#136Roger Hebbelinck“Straatje te Brugge”, een ets/aquatint, gesigneerd.
"Street in Bruges", an etching/aquatint, signed.Online onlyDim. 24 x 19 cmEstimate: € 5 / 10 -
#156‘Portret van een jonge Aziatische vrouw’, acryl op doek. Niet getekend.
'Portrait of a young Asian woman', acrylic on canvas. Not signed.Online onlyDim. 90/60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#163Silhouettekening van een man met bril.
Silhouette drawing of a man with glasses.Online onlyDim. 10/14 cmEstimate: € 15 / 25 -
#235Een ronde verlengbare tafel met vier stoelen in Lodewijk XVI stijl. De stoelen zijn licht gepatineerd met olijfgroene bekleding. De tafel heeft een beetje schade aan het blad.
A round extendable table with four chairs in Louis XVI style. The chairs have a light patina with olive green upholstery. The table has some damage to the top.Online onlyDim. Hoogte 77, Ø 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#128‘Hoevezicht’, aquarel op papier. Onleesbaar getekend.
‘Hoevezicht’, watercolor on paper. Signed illegibly.Online onlyDim. 27/37 cmEstimate: € 30 / 50


