#245Kristallen kroonluchter, met 12 armen en 18 lichtpunten.
#564Een vintage bar-cart, hout en glas, circa 1950.
#376Een klein houten kastje in Chinees lakwerk met florale decoratie.
#373Een Afrikaans vruchtbaarheidsbeeldje van de Songe, Congo. Hout en touw.
An African fertility figurine from the Songe people, Congo. Wood and rope.No longer availableDim. Hoogte 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#269Frognier“Amsterdam”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#182‘Galathea van de Sferen’, een gesigneerde kunstdruk naar het schilderij van Dali, met droogstempel van het atelier Dali.
#416Een langwerpig zijden Ghoum tapijtje
#178Een antiek vestzakpistooltje, model Derringer.
#139Herman Frederick Carel Ten KatePeriod: 1803 - 1856“De onbetaalde rekening.” Een aquarel op papier. Links onder gesigneerd.
"The unpaid bill." A watercolor on paper. Signed on the lower left.No longer availableDim. 16,5 x 24 cmEstimate: € 400 / 600