Other lots in this auction
-
#51Een lot Brussels en Frans porselein, bestaande uit negen kleine vaasjes, een kleine kandelaar en, een groepje met koppeltje (beschadiging) en een wijwatervaatje met een engel.
Un lot de porcelaine bruxelloise et française, composé de neuf petits vases, un petit chandelier et, un groupe avec couple (abimé) et un bénitier avec un ange.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 25,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#200Drie grote en drie kleine coupes van kleurloos geslepen kristal met een stermotief.
Trois grandes et trois petites coupes de cristal taillé clair avec un motif en étoile.No longer availableOnline onlyDim. Ø 21,5 & 15 cmEstimate: € 150 / 160 -
#10Drie herdenkingsplaquettes, waarvan twee van de A.F.A.C. en één van de Stad Brussel ter gelegenheid van een gouden jubileum.
Trois plaques commémoratives, deux de l'A.F.A.C. et une de la Ville de Bruxelles à l'occasion d'un jubilé d'or.No longer availableOnline onlyDim. 6,5 x 7 & 5 x 6 cm Ø: 7 cmEstimate: € 20 / 25 -
#253AtlantaEen staartklok met geelkoperen wijzerplaat. Met gewichten en slinger. Jaren 50.
Horloge murale dite Friese staartklok. Cadran en cuivre jaune. Avec poids et balancier. Années 50.No longer availableOnline onlyDim. H. 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#171Een moderne broche van hout, zilver en 18 K geelgoud. Omstreeks 1900.
Une broche moderne en bois, argent et or jaune 18 carats. Vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. 28,74 gEstimate: € 50 / 80 -
#235Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 20 / 30 -
#100Een lot zeldzaam vintage kappersgereedschap, nl. verschillende krultangen met verwarmingselementen.
Lot d'outils de coiffure vintage rares, c'est-à-dire divers fers à friser avec éléments chauffants.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#266Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableOnline onlyDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#71Een reeks van vijf aardewerken kruidenpotjes.
Un ensemble de cinq pots à épices en terre cuite.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 15 / 25 -
#133Een gevarieerd lot van groen geglazuurd steengoed, enkele stukken gemerkt Valauris en Saint-Hubert: vazen, een grote kandelaar (50 cm), een tisanière, kruiken, enz. Sommige beschadigd en/of hersteld.
Un lot varié de grès émaillé vert, quelques pièces marquées Valauris et Saint-Hubert : vases, un grand bougeoir (50 cm), une tisanière, pichets, etc. Certains abîmés et/ou restaurés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#64M. HottotEen lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#207Al. De Dobbelaer“Grazende koe in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd 10-’80.
”Vaches qui broutent dans un paysage”. Huile sur toile. Signée 10-’80.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80


