#17R. Hall & Sons, DuryEen oude Engelse schietspoel.
#3Een koro van meerkleurig Chinees porselein met een Fo-hond op het deksel.
#172“Supplicum Sceleri Fraenum”. Oude gravure. Parijs.
#238“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#58Een gravure naar Linnig en een reproductie.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 10 cm -
#131Een 18 K geelgouden ring bezet met opaal.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'opale.No longer availableOnline onlyDim. 1,64 gEstimate: € 40 / 60 -
#43Twee vergulde fotokadertjes, waarbij één van hout en plaaster en één van messing en glas. (Glasschilfer achteraan)
Deux cadres photo dorés, l'un en bois et plâtre et l'autre en laiton et verre. (éclat de verre à l'arrière).No longer availableOnline onlyDim. 21 x 14 & 36 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#136“Moderne composities”. Acryl op papier. Zonder signaturen.
“Compositions modernes”. Acrylique sur papier. Sans signatures.No longer availableOnline onlyDim. 98 x 68 cmEstimate: € 100 / 120