Other lots in this auction
-
#105Val Saint-LambertEen vintage design kristallen vaasje, onderaan gemerkt.
A vintage design crystal vase, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 14 x Ø10cmEstimate: € 40 / 60 -
#210Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#18Flora Plateel, GoudaEen Hollands Gouda handgeschilderd aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt “Flora Plateel”, model 924.
A Dutch Gouda hand-painted earthenware vase. Marked "Flora Plateel" at the bottom, model 924.No longer availableOnline onlyDim. 15cmEstimate: € 30 / 60 -
#60Een lot van 3 geslepen kristallen karaffen.
A lot of 3 cut crystal decanters.No longer availableOnline onlyDim. 32cmEstimate: € 20 / 40 -
#220Ernst Karstens KeramikPeriod: 1960 - 1970Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#204Les Cordes‘Fantasia 49’ Een fantasiehalssnoer in rose kunststof.
'Fantasia 49' A fantasy necklace made of pink plastic.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#235Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.
Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.No longer availableOnline onlyDim. 12 à 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#19Unichrome“The Mystery of the Green Man”. Een uitvouwbare kubus met The Green Man in het decor.
"The Mystery of the Green Man". An expandable cube with The Green Man in the decor.No longer availableOnline onlyDim. 7 x 7 x 7cmEstimate: € 5 / 10 -
#221Een verzilverd metalen koffie-en theeservies: koffie-, thee-, melk- en suikerpot. Made in Sheffield. We voegen er een dienblad aan toe met een ander motief.
A silver-plated metal coffee and tea service: coffee, tea, milk and sugar bowl. Made in Sheffield. We add a tray with a different motif.No longer availableOnline onlyDim. H: 7-20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#98Een gevarieerd lot verzilverd metaal met o.a. lepeltjes, zout- peper- en suikerstrooiers, een kannetje, enz.
A varied lot of silver-plated metal including spoons, salt and pepper shakers, sugar shakers, a small jug, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#132Een set van twee 19e eeuwse rood koperen kandelaars.
A set of two 19th-century red copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#206Een Jacob-stijl pijpenkop van geglazuurd aardewerk (haarbarst) en een soortgelijke van pijpaarde, gemerkt Jacob en met eveneens een haarlijn naar boven toe.
A Jacob-style pipe bowl of glazed pottery (hair crack) and a similar one of pipe clay, marked Jacob and also with a hairline towards the top.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35

