#181Een houten affuit voor een klein kanonnetje.
#17Limonges FranceEen paar Singer polychroom porseleinen vaasjes met bloemdecor en vergulde rand. Gemerkt onderaan.
A pair of Singer polychrome porcelain vases with floral decoration and gilded rim. Marked on the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 20,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#45Een lot van 2 verzilverde dienbladen, waarvan 1 gemerkt Wiskeman en 2 schaaltjes.
#203Les CordesEen fantasie halsketting ‘Code 2162’.
#260Een verstelbare messing lampvoet zonder kap.
#180“Lezend meisje met kat.” Een beeldje, galvanoplastie.
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
#5Een kunstbrons beeldje op marmeren sokkeltje, draagt handtekening Houdon.
#131Een beeldje van een tijger in zamak, gemerkt Scali.
A wooden table with a veneered top and carved foot. 2 drawers missing.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 128 x 81cmEstimate: € 25 / 50