Een Duits/Pruisische Mauser bajonet, M1871. Gemerkt Alex Coppel Solingen. Met regimentsstempel 12 R. D. 5. Met schede.

A German/Prussian Mauser bayonet, M1871. Marked Alex Coppel Solingen. With regiment stamp 12 R. D. 5. With scabbard.
Dim. Lengte 60 cm
SKU: 1612250161.
Categories: wapens, XIXe eeuw.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #161
Estimate: € 70 / 100

  • #148

    “Carte des environs de Paris et des fortifications avec l'indication des Foires et Fêtes patronales.” Een map met rondom bezienswaardigheden, Charle, Jean Baptiste Louis. 1841. Op doek verlijmd.

    "Map of the surroundings of Paris and its fortifications with the indication of Fairs and Patronal Feasts." A map showcasing local attractions by Charle, Jean Baptiste Louis. 1841. Mounted on canvas.
    Dim. 56 x 80.5 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #47

    Een lot van 3 replica officierssabels naar de 19de eeuw.

    A lot of 3 replica officer swords from the 19th century.
    Dim. Lengte 104 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #24
    A. Dekker

    'Man with Pipe', oil on oak panel, signed A. Dekker and dated 1858.
    Dim. 19.5 x 16.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #236

    Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.

    A round solid wooden table, crack in the top.
    Dim. h 75 x Ø 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #248

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met rode en gele lijnen binnenin en opliggende witte en blauwe lijnen. Omstreeks 1900. Schilfers onderaan en aan het handvat.

    A recruiting stick made of Italian glass with red and yellow lines inside and raised white and blue lines. Circa 1900. Chips at the bottom and on the handle.
    Dim. l 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #32

    Dim. 49/32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #48

    Een lot van 3 replica officierssabels, naar de 19de eeuw.

    A lot of 3 replica officer sabers, dating to the 19th century.
    Dim. Lengte 104 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #73

    Een lot van twee 19e eeuwse beeldjes, meerkleurig porselein, in de stijl van Meissen, niet gemerkt. Toegevoegd een engeltje en een cornetvaasje.

    A lot of two 19th-century figurines, multi-colored porcelain, in the style of Meissen, unmarked. Also included is an angel and a cornet vase.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #77

    Een paar grote hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Omstreeks 1900. Kleine schade.

    A pair of large horn vases of Brussels porcelain with a multicolored floral decor and gilded motifs. Circa 1900. Minor damage.
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #44

    Een paar tekeningen in gemengde techniek, vermoedelijk 19e eeuw. Gemonogrameerd HB.

    A pair of mixed media drawings, presumably from the 19th century. Monogrammed HB.
    Dim. 16/12 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #155

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 26 kleine briljanten en twee parels.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with 26 small brilliant-cut diamonds and two pearls.
    Dim. Bruto: 7,18 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #59

    “Portret van een dame”, een schilderij, olieverf op doek in beschadigde vergulde kader. Niet gesigneerd. Circa 1900.

    "Portrait of a Lady," a painting, oil on canvas in damaged gilded frame. Not signed. Circa 1900.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #179

    ‘Landschap met ruine’, potloodtekening. Getekend F. De Braekeleer, ‘78.

    'Landscape with ruin', pencil drawing. Signed F. De Braekeleer, '78.
    Dim. 22/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #106

    Een gemarquetteerde ronde tafel in Victoriaanse stijl op centrale voet.

    A marquetry round table in Victorian style on a central pedestal.
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #4

    ‘Romantic Embrace’, oil on metal plate in gilt cast iron frame.
    Dim. 42 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #243

    Een paar grote hoornvazen van Brussels porselein met een bloemendecor. Omstreeks 1900.

    A pair of large horn vases made of Brussels porcelain with a floral decoration. Circa 1900.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #227

    Een lot antieke koperen kandelaars bestaande uit 3 sets 18/19e eeuwse en één mogelijk laat 17e eeuws exemplaar.

    A lot of antique copper candlesticks consisting of 3 sets from the 18th/19th century and one possibly late 17th-century piece.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #126

    Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.

    A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.
    Dim. 202 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #167
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #171

    Een W.O.I Duitse M1898/05 zwaardbajonet met schede. Gemerkt Gottlieb Hammesfahr, Solingen Foche.

    A WW1 German M1898/05 sword bayonet with scabbard. Marked Gottlieb Hammesfahr, Solingen Foche.
    Dim. Lengte 50 cm
    Estimate: € 70 / 100

  • #211

    Een klassieke kapstok, onyx en messing.

    A classic coat rack, onyx and brass.
    Dim. h 171 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #54
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    ‘Geborgenheid’, olieverf op doek. Getekend E. Heirman.

    'Shelter', oil on canvas. Signed E. Heirman.
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #26
    Bulo

    Een set van 2 Bulo vergaderstoelen.

    A set of 2 Bulo conference chairs.
    Dim. 93 x 58 x 68 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #233
    Hubert De Vries

    Een kunstmap met 19 exemplaren E.C. genummerd van A tot S , bestemd voor de medewerkers. Gesigneerd.

    An art portfolio with 19 copies E.C. numbered from A to S, intended for employees. Signed.
    Estimate: € 50 / 100
  • #104
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928-1999

    'The Cathedral of Antwerp', oil on canvas. Signed J. G. Beernaert.
    Dim. 90/110 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #173

    Een handgeknoopt oosters tapijt

    A hand-knotted oriental carpet.
    Dim. 360/470 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #13

    Een porseleinen schaal met een bloemenmand in het decor en een bronzen voetstuk.

    A porcelain bowl with a flower basket decoration and a bronze base.
    Dim. 15 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #52
    Jef Lambeaux

    ‘Twee kinderen’. Een studie in potlood naar model. Getekend Jef Lambeaux.

    ‘Two children’. A pencil study from a model. Signed by Jef Lambeaux.
    Dim. 17/13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #63

    Een messingen kraagvaas met ingelegde bloemendecors.

    Vase à collerette en laiton à décors floraux incrustés.
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #160

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 1.50 ct in total.
    Dim. 4,23 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #117

    Een grote geslepen spiegel, vergulde kader met kuif.

    A large cut mirror, gilt frame with crest.
    Dim. 170 x 89 cm
    Estimate: € 280 / 340
  • #124

    Winterlandschap. Kleurentithografie naar een werk van Savereys door Roger Hebbelinck.

    Winter landscape. Color lithograph after a work by Savereys by Roger Hebbelinck.
    Dim. 57/48 cm
    Estimate: € 20 / 30

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00