#442Jozef (Jef) Gastmans“WINTER 880801-0-”. Een schilderij, olieverf op doek, bovenaan gesigneerd “Antoon 88”, onderaan getiteld.
"WINTER 880801-0-". A painting, oil on canvas, signed "Antoon 88" at the top, titled at the bottom.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#491Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken blaasinstrument in de vorm van een kikker. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic wind instrument in the shape of a frog. Peru.No longer availableDim. 6,5 x 13 cmEstimate: € 150 / 200 -
#672Een set van 3 bijzettafeltjes in Hollywood Regency stijl, messing en glas.
#243Abraham Van EmdenEen sextant in messing en staal met zijn originele koffer. Gemerkt A. Van Emden Amsterdam 319. Op bijhorend papier een aankoopplaats en datum: Leiden, 30 - 04 - 1937.
A brass and steel sextant with its original case. Marked A. Van Emden Amsterdam 319. Includes accompanying paper with purchase location and date: Leiden, 30 - 04 - 1937.No longer availableDim. 12.5 x 28 x 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#497Een paar Chinese voorraadpotten van blauw en wit porselein, versierd met lang leven symbolen.
A bronze sculpture inspired by the work of Rodin.No longer availableDim. H. 24 cm x Ø 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#9René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Havenzicht”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.
"Havenzicht", a painting, watercolor and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.No longer availableDim. 32 x 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#356Willy Van Der Meeren TubaxEen vintage bureaustoel, gemerkt Tubax en gedateerd 1966.
A vintage office chair, marked Tubax and dated 1966.No longer availableDim. 87 x 42 x 41 cmEstimate: € 40 / 60