Een Duitse bajonet - Genummerd 614572.
Waffenfabrik Neuhausen

Een Duitse bajonet - Genummerd 614572. Met schede en foedraal.

A German bayonet - Numbered 614572.
Dim. L: 45 cm
SKU: 1712240038.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #38
Estimate: € 60 / 80

  • #567

    Een precolumbiaans blackware keramieken kruikje. Barst en gaatje in de zijkant.

    A Pre-Columbian blackware ceramic jar. Crack and hole in the side.
    Dim. 12 x 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #65
    Frans Masereel

    6 boeken over de kunstenaar. Francine de Nave, Antwerpen 1988. Lemperts Contempora 1985. Pierre Vorms, “Gespräche mit Frans Masereel”, Ed. VEB Verlag der Kunst, Dresden 1967. “Frans Masereel. Mijn Land. Honderd Houtsneden” Ed. Ilita 1964, 2de uitgave. “Frans Masereel. Mon Pays. Cent Bois Gravés”. Id. Franse versie. “Antwerpen. Frans Masereel”, hardcover met stofwikkel, met 78 houtsneden, viertalig. Ed. Mercatorfonds 1968. Alle zeer goede staat.

    6 books about the artist. Francine de Nave, Antwerp 1988. Lemperts Contempora 1985. Pierre Vorms, "Conversations with Frans Masereel", Ed. VEB Verlag der Kunst, Dresden 1967. "Frans Masereel. My Country. One Hundred Woodcuts" Ed. Ilita 1964, 2nd edition. "Frans Masereel. Mon Pays. One Hundred Wood Engravings". French version. "Antwerp. Frans Masereel", hardcover with dust jacket, with 78 woodcuts, quadrilingual. Ed. Mercatorfonds 1968. All in very good condition.
    Estimate: € 100 / 150
  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #86

    Een donker eikenhouten commode met 1 lade en 1 deurtje onderaan, en een linnenpers bovenop. Mechanisme van gedraaid hout, messing en smeedijzer. XIXde eeuw.

    A dark oak chest of drawers with 1 drawer and 1 door at the bottom, and a linen press on top. Mechanism made of turned wood, brass, and wrought iron. 19th century.
    Dim. 175 x 49 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #511

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerde lama. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic decanter with sculpted llama. Peru.
    Dim. 12 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #339

    Een lot steengoed bestaande uit een waterkan en een pre-Columbiaanse stijl zadelkan.

    A lot of stoneware consisting of a water jug and a pre-Columbian style saddle flask.
    Dim. h 21, Ø 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #507

    Een Chinees porseleinen tulpenvaas met een blauw en wit decor in drie onderdelen.

    A silver-plated metal champagne cooler. "Bruno Paillard, Reims".
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #152
    Louis Thevenet
    Period: 1870 - 1937

    "Still life painting." A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #28

    Een lot van 2 bronzen penningen en 5 munten bestaande uit een penning van het prins Leopold instituut voor tropische geneeskunde, 1906 - 1956, een plaquette van dr A. Broden, 1875 - 1929, directeur du laboratoire de Leopoldville, 500 frank, 150 jaar onafhankelijkheid van België, 2 x 250 frank, 1975 en 2 x 100 frank, 1949 en 1951.

    A lot of 2 bronze medallions and 5 coins including a medallion from the Prince Leopold Institute for Tropical Medicine, 1906 - 1956, a plaque of Doctor A. Broden, 1875 - 1929, director of the laboratory in Leopoldville, 500 francs, 150 years of Belgian independence, 2 x 250 francs, 1975 and 2 x 100 francs, 1949 and 1951.
    Dim. Ø 7 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #379
    Franz Montfort

    “Zittend naakt.” potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1916.

    "Sitting nude." Pencil on paper. Signed, dated 1916.
    Dim. 32,5 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #640

    Een ronde zilveren poederdoos met spiegel. Londen, met Engelse keuren. KLD: Kigu Ltd. Londen 1951-1977.

    A round silver powder box with mirror. London, with English hallmarks. KLD: Kigu Ltd. London 1951-1977.
    Dim. Ø 9 cm Bruto: 148 g
    Estimate: € 100 / 130
  • #113
    Buttura & Massoni Harveiluce
    Period: 1960-1970

    Een vintage design shell tafellamp met gechromeerde arm, kunststoffen kap en plateau. Ontwerp door Buttura & Massoni voor Harvey Guzzini, Italië ‘60s.

    A vintage design shell table lamp with chrome arm, plastic shade, and base. Designed by Buttura & Massoni for Harvey Guzzini, Italy '60s.
    Dim. 42 x Ø 35 cm
    Estimate: € 200 / 300

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00