#610Een 18 kt witgouden ring bezet met één briljant en vier kleine diamanten oude slijp.
An 18 kt white gold ring set with one brilliant cut diamond and four small old cut diamonds.No longer availableDim. 1,80 gEstimate: € 300 / 400 -
#181Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken stijgbeugel-tuitfles met gesculpteerd figuur van een aapje bovenaan. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic pitcher with a sculpted figure of a monkey on top. Peru.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#308Een lot oud apothekersmateriaal bestaande uit 2 rood koperen (verwarmings?)-toestellen met uitneembare ringen in verschillende diameters en een supositoir-mal in messing.
A lot of old apothecary equipment consisting of 2 red copper (heating?) devices with removable rings in various diameters and a suppository mold in brass.No longer availableDim. h 34.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#221Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.
A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.No longer availableDim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cmEstimate: € 120 / 180 -
#148Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.
An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 600 / 800 -
#687Een viool in koffer, met label ‘Stradivarius’, ‘1738’.
A violin in case, with label 'Stradivarius', '1738'.No longer availableDim. l 59 cmEstimate: € 50 / 75 -
#497Een paar Chinese voorraadpotten van blauw en wit porselein, versierd met lang leven symbolen.
A bronze sculpture inspired by the work of Rodin.No longer availableDim. H. 24 cm x Ø 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#465Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 1,10 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.10 ct.No longer availableDim. 8,60 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#4Kurt Peisser“Twee schipperskinderen”. Ets. Gesigneerd in de plaat.
"Two Shipmen's Children". Etching. Signed in the plate.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#298Een lot documenten met betrekking tot de kroning van King George IV & Queen Elizabeth (II) in ‘37 & ‘53.
A lot of documents regarding the coronation of King George IV & Queen Elizabeth II in '37 & '53.No longer availableEstimate: € 40 / 50