#674lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.
#597Een aardewerken Vicus hoofdvat met gelaat en vogelbek bovenaan in precolumbiaanse stijl.
An earthenware Vicus vessel with a face and bird beak at the top in Pre-Columbian style.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#304Danny VlaminckPeriod: 1959 - ....“Stilleven met aardbeien en druiven”, ssn schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘88.
"Still life with strawberries and grapes", painting, oil on panel in a gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '88.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#192Een paar Italiaanse Corcesca speren met kruisvormige punt.
#336Een enkelzit in gesculpteerd hout en gestreepte stoffen bekleding.
#414Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Baignade”. Kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd E.A. 29/30.
"Baignade". Color lithograph. Signed, dated '97, and numbered E.A. 29/30.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#460Een 18 kt. witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten, diamant princesses en markiezen met een gezamenlijke gewicht van 0,42 ct.
An 18 kt. white gold necklace with a pendant set with brilliant-cut, princess-cut, and marquise-cut diamonds with a total weight of 0.42 ct.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 800 / 900 -
#387Rivarossi AtlaasEen vintage Atlas Rivarossi N schaal treinset, “Baltimore & Ohio”, bestaande uit “4093” stoomlocomotief, en 3 wagons; “2612, 2611, 2614”, in originele verpakking.
A vintage Atlas Rivarossi N scale train set, "Baltimore & Ohio", consisting of "4093" steam locomotive, and 3 wagons; "2612, 2611, 2614", in original packaging.No longer availableDim. 42 x 12 cmEstimate: € 80 / 120