Een Duitse bajonet - Genummerd 614572.
Waffenfabrik Neuhausen

Een Duitse bajonet - Genummerd 614572. Met schede en foedraal.

A German bayonet - Numbered 614572.
Dim. L: 45 cm
SKU: 1712240038.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #38
Estimate: € 60 / 80

  • #495
    Paul Sersté

    Dim. 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #610

    Een 18 kt witgouden ring bezet met één briljant en vier kleine diamanten oude slijp.

    An 18 kt white gold ring set with one brilliant cut diamond and four small old cut diamonds.
    Dim. 1,80 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #181

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken stijgbeugel-tuitfles met gesculpteerd figuur van een aapje bovenaan. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic pitcher with a sculpted figure of a monkey on top. Peru.
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #308

    Een lot oud apothekersmateriaal bestaande uit 2 rood koperen (verwarmings?)-toestellen met uitneembare ringen in verschillende diameters en een supositoir-mal in messing.

    A lot of old apothecary equipment consisting of 2 red copper (heating?) devices with removable rings in various diameters and a suppository mold in brass.
    Dim. h 34.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #221

    Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

    A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.
    Dim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #687

    Een viool in koffer, met label ‘Stradivarius’, ‘1738’.

    A violin in case, with label 'Stradivarius', '1738'.
    Dim. l 59 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #158

    Een Griekse Lekythos vaas uit de Romeinse periode in rood aardewerk met kalkaanslag, versierd met figuren.

    A Greek Lekythos vase from the Roman period in red earthenware with lime deposits, decorated with figures.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #497

    Een paar Chinese voorraadpotten van blauw en wit porselein, versierd met lang leven symbolen.

    A bronze sculpture inspired by the work of Rodin.
    Dim. H. 24 cm x Ø 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #465

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 1,10 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.10 ct.
    Dim. 8,60 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #4
    Kurt Peisser

    “Twee schipperskinderen”. Ets. Gesigneerd in de plaat.

    "Two Shipmen's Children". Etching. Signed in the plate.
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #298

    Een lot documenten met betrekking tot de kroning van King George IV & Queen Elizabeth (II) in ‘37 & ‘53.

    A lot of documents regarding the coronation of King George IV & Queen Elizabeth II in '37 & '53.
    Estimate: € 40 / 50

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00