Een Duitse bajonet - Genummerd 614572.
Waffenfabrik Neuhausen

Een Duitse bajonet - Genummerd 614572. Met schede en foedraal.

A German bayonet - Numbered 614572.
Dim. L: 45 cm
SKU: 1712240038.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #38
Estimate: € 60 / 80

  • #402

    Een ronde geslepen spiegel in grote bronskleurige kader, vermoedelijk kunststof.

    A round cut mirror in a large bronze-colored frame, presumably plastic.
    Dim. Ø44cm(spieg) - Ø90cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #271
    Castlelli

    Een vintage Italiaans porseleinen tafelmiddenstuk met floraal decor en vergulde lijnen. Onderaan gemerkt.

    A vintage Italian porcelain table centerpiece with floral decor and gilded lines. Marked at the bottom.
    Dim. 21 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #486
    Heriz

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt.

    A Persian hand-knotted carpet.
    Dim. 385x276 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #521

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerd figuur varend op een vis. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic carafe with a sculpted figure sailing on a fish. Peru.
    Dim. 21 x 24 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #323

    Een grote koperen ketel met handvat en op pootjes, naar oud voorbeeld.

    A large copper kettle with handle on legs, modeled after an antique design.n
    Dim. h 32 x Ø 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #655

    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #534

    A wrought iron chandelier with eight light points, decorated with crystal pendeloques.
    Dim. H: 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #520

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met en twee saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with two cabochon sapphires with a total weight of approximately 1.30 ct.
    Dim. 4,18 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #203

    Een paar kristallen girandoles met pendeloques/

    A pair of crystal girandoles with pendeloques.
    Dim. H.64 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #154
    Pierre Creixams

    “Vaison La Romaine”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd, verso getiteld. Enige craquelé in de verf aanwezig. Herkomst: privé collectie Paul van Ostayen.

    "Vaison La Romaine." A painting, oil on canvas, signed at the bottom, titled on the back. Some craquelure present in the paint. Provenance private collection of Paul van Ostaijen.
    Dim. 59 x 73 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #99
    Karel Heymans
    Period: 1899-1974

    “Kolen en Wortels”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd. Verso “Havenzicht”, schilderij op paneel.

    "Coal and Roots." A painting, oil on panel, signed at the bottom. Verso "Harbor View," painting on panel.
    Dim. 36 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #601

    Een Chinees bronzen ritueel wijnvat.

    A Chinese bronze ritual wine vessel.
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00