#402Een ronde geslepen spiegel in grote bronskleurige kader, vermoedelijk kunststof.
A round cut mirror in a large bronze-colored frame, presumably plastic.No longer availableDim. Ø44cm(spieg) - Ø90cmEstimate: € 80 / 120 -
#271CastlelliEen vintage Italiaans porseleinen tafelmiddenstuk met floraal decor en vergulde lijnen. Onderaan gemerkt.
A vintage Italian porcelain table centerpiece with floral decor and gilded lines. Marked at the bottom.No longer availableDim. 21 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#486HerizEen Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 385x276 cmEstimate: € 150 / 250 -
#521Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerd figuur varend op een vis. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic carafe with a sculpted figure sailing on a fish. Peru.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 250 / 350 -
#323Een grote koperen ketel met handvat en op pootjes, naar oud voorbeeld.
#520Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met en twee saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with two cabochon sapphires with a total weight of approximately 1.30 ct.No longer availableDim. 4,18 gEstimate: € 600 / 700 -
#203Een paar kristallen girandoles met pendeloques/
#154Pierre Creixams“Vaison La Romaine”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd, verso getiteld. Enige craquelé in de verf aanwezig. Herkomst: privé collectie Paul van Ostayen.
"Vaison La Romaine." A painting, oil on canvas, signed at the bottom, titled on the back. Some craquelure present in the paint. Provenance private collection of Paul van Ostaijen.No longer availableDim. 59 x 73 cmEstimate: € 300 / 400 -
#99Karel HeymansPeriod: 1899-1974“Kolen en Wortels”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd. Verso “Havenzicht”, schilderij op paneel.
"Coal and Roots." A painting, oil on panel, signed at the bottom. Verso "Harbor View," painting on panel.No longer availableDim. 36 x 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#601Een Chinees bronzen ritueel wijnvat.
A Chinese bronze ritual wine vessel.No longer availableDim. 22 cmEstimate: € 80 / 120