#67Antares ParvaEen vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.
#307Maria Innocentia Hummel“Umbrella Girl”, een Hummel beeldje, genummerd 152/0 B. Periode 1990/1999.
"Umbrella Girl," a Hummel figurine, numbered 152/0 B. Period 1990/1999.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#331Een set van 2 sierbekers in verzilverd metaal met gevleugelde leeuwenkoppen, met glazen druiventrossen.
A set of 2 decorative cups in silver-plated metal with winged lion heads, adorned with glass bunches of grapes.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#227Een vroeg 19e eeuws Frans geweer, getransformeerd van vuursteen naar percussie.
An early 19th-century French gun, transformed from flintlock to percussion.No longer availableDim. l 143 cmEstimate: € 150 / 200 -
#350T. Walker & SonEen antieke messingen taffrail log spinner. Gemerkt “T. Walker & Son, Birmingham England”.
An antique brass taffrail log spinner. Marked "T. Walker & Son, Birmingham England".No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#102“Zeezicht met galjoen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#394“Schapenhoeder bij avondrood”, een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.
#69Louis Liévin Théophile Clesse“Vijvers van Heverlé”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
“Ponds of Heverlé”. A painting, oil on canvas. Signed at the back.No longer availableDim. 45 x 65 cmEstimate: € 80 / 120