#188Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano“Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.
#417Mon van GenechtenPeriod: 1903-1974“Oude Man”. Een tekening, gegraveerd op paneel. Bijgevoegd boek “Mon van Genechten, Vlaming en Chinees kunstenaar, Fang Hsi Sheng” door Lorry Swerts”
#695Een lot boeken over kunst en cultuur in België. ‘De schoonheid van België’ (A.J. Delen, Ed. Contact. 3 Vol.). “Anton van Wilderode, Van moerbijboom tot Overoever” (Lieven Rens. Ed. Mercator-Plantijn 1983) - “Gedichten een drieluik”. En “100 jaar plastische kunsten in België” (Ed. Artis-Historia 3 Vol).
#45Een antiek reliek met bas-reliëf in was voorstellend Maria met Jezus en het Lam Gods aan de achterkant.
An antique relic with a wax bas-relief depicting Mary with Jesus and the lamb of God on the back.No longer availableDim. h 10.5 x b 8.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#364Werner Boschmans“Clown”, een schilderij, olieverf op doek, naar het werk ban Bernard Buffet.
#572Oleg Dergatchov“Nude - I” Litho op papier. Genummerd 2/45. Gedateerd 1991. Gesigneerd buiten de plaat.
#58Weber & CostelloEen vintage 12-inch globe met aluminium vliegtuig. Gemerkt “Made by Weber Costello Co, Chicago Heights Illinois”.
A vintage 12-inch globe with aluminum airplane. Marked "Made by Weber Costello Co, Chicago Heights Illinois".No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#378Een vintage set van een Duitse keramiek, bestaande uit een schaal en een vaas, gemerkt Germany.
A vintage set of German ceramics, comprising a bowl and a vase, marked Germany.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 50 / 75 -
#570Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Victoria (2de portret) 1 Pound 1900, Au 916,7/1000 7,99 g.
A gold coin, United Kingdom. Victoria (2nd portrait) 1 Pound 1900, Au 916.7/1000 7.99 g.No longer availableEstimate: € 550 / 650