#378Een vintage set van een Duitse keramiek, bestaande uit een schaal en een vaas, gemerkt Germany.
A vintage set of German ceramics, comprising a bowl and a vase, marked Germany.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 50 / 75 -
#390Een lot van 22 munten uit Oostenrijk. 100 Schilling. 640/1000 23,93 g. 1975, Vertrag, Strauss, 100 J. Schilling, Olympiade, Winterspiele x2, 1976, 200 J. Burgtheater, 1000 J. Kärnten, Nestroy, 1977, 1200 J. Kremsmünster, 900 J. Höhen Salzburg, Hall, 1978, 1100 J. Villach, 700 J. Gmunden, Arlberg, 700 j. Slach Durnkrug, 1979, 200 J. Innviertel, 700 J. Wiener Neustadt, Festspiele Bregenz, Int. Zentrum Wien, 1980, 25 J. Vertrag.
A lot of 22 coins from Austria. 100 Schilling. 640/1000 23.93 g. 1975, Vertrag, Strauss, 100 J. Schilling, Olympics, Winter Games x2, 1976, 200 J. Burgtheater, 1000 J. Carinthia, Nestroy, 1977, 1200 J. Kremsmünster, 900 J. Salzburg Heights, Hall, 1978, 1100 J. Villach, 700 J. Gmunden, Arlberg, 700 J. Durnkrug Battle, 1979, 200 J. Innviertel, 700 J. Wiener Neustadt, Bregenz Festivals, Int. Center Vienna, 1980, 25 J. Treaty.No longer availableDim. Ag. Brut. 526,46 gEstimate: € 200 / 300 -
#76Een mahoniehouten ladenkastje met 1 deur en 3 laden. Onderaan versierd met snijwerk.
A mahogany chest of drawers with 1 door and 3 drawers. Decorated with carvings at the bottom.No longer availableDim. 100 x 120 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#410Een gouden munt uit Luxemburg. 20 LUF, 1964 “Troonsbestijging Groothertog Jan”. Au 900/1000 6,45 g
A gold coin from Luxembourg. 20 LUF, 1964 "Accession Grand Duke Jean". Au 900/1000 6.45 gNo longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#100Een 18 kt geelgouden geweven schakelarmband.
#564Pol MaraPeriod: 1920-1998“Can I still do it with brushes”, een kleurzeefdruk op papier, in potlood gesigneerd buiten de plaat, E.A.
"Can I still do it with brushes", a color screen print on paper, pencil signed outside the plate, E.A. (artist's proof).No longer availableDim. 78 x 53 cmEstimate: € 75 / 100 -
#573Een lot van 27 munten uit landen van de Commonwealth. George VI, Australië, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elisabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 stuks 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Eeuwfeest, 1959. 50 ct Autralië 1977 Jubilee, Ag 800/1000. En 15 kleinere waarden. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australië, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.
A lot of 27 coins from Commonwealth countries. George VI, Australia, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elizabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 pieces 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Centennial, 1959. 50 ct Australia 1977 Jubilee, Ag 800/1000. And 15 smaller denominations. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australia, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#22M. Van Laere“Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Van Laere.
"Boszicht", a painting, oil on canvas, signed M. Van Laere.No longer availableDim. 78 x 104 cmEstimate: € 40 / 60 -
#332GIENEen vaas met handvaten in de vorm van dolfijnen, met verguld en turkoois decor “Bernard”.
A vase with handles in the shape of dolphins, with gilded and turquoise decoration "Bernard".No longer availableDim. h 23,5 cmEstimate: € 40 / 60