#674Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
#270Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.32 ct.No longer availableDim. 4,28 gEstimate: € 600 / 700 -
#660Een Perzisch handgeknoopt tapijtje met geometrisch decor.
#236Een strakke massief eiken tafel op blokpoten.
#642G Decock“Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#371F. SanchezEen vintage geglazuurd keramische schaal, gesigneerd F. Sanchez.
#219Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Fietsster in onthullend kleedje”, gemengde techniek op papier, gemonogrammeerd JH.
"Cyclist in revealing dress", mixed media on paper, monogrammed JH.No longer availableDim. 118 x 47 cmEstimate: € 150 / 200 -
#200Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,79 ct. DEVVS1
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 2.79 ct. DEVVS1No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 3400 / 3600 -
#362Een lot van 71 glazen projectieplaatjes voor een Lanterna Magica.
#401Een bronzen beeld van een Chinese draak.
#363WMF ZinnEen art-nouveau houder voor een glas/vaasje in tin, gemerkt WMF, het glazen deel ontbreekt.
An Art Nouveau tin holder for a glass/vase, marked WMF, the glass part is missing.No longer availableDim. h 8 x Ø 9 cmEstimate: € 30 / 50