#79Delmotte?“Hoevelandschap met stroom en bruggetje.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#272Rémy De PillecijnPeriod: 1920-1985“Meisje met de grote ogen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 8-’63.
#678Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 7 lichtpunten.
#138Een decoratief sierkanon in staal.
A decorative steel cannon.No longer availableDim. l 64 cmEstimate: € 250 / 300 -
#414Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926 - 2006“Te paard”, een lithografie in kleur, gesigneerd in potlood buiten de plaat Jef Van Tuerenhout.
"On horseback", a color lithograph, signed in pencil outside the plate by Jef Van Tuerenhout.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#146Een lot van 8 designstoelen met hout gebogen rug en zitvlak, gesteund op gechromeerd metalen poten.
A set of 8 designer chairs with a bentwood seat and back, supported by chrome metal legs.No longer availableDim. 73 x 61 x 66 cmEstimate: € 250 / 350 -
#169Victor Julien Trip“Driemasters op woelige zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#6058 Belgische munten, Albert I, 20 Bef, 1932 Fr, Ni, 10 Bef, 1930 Nl, Ni, 5 Bef, 1930 Fr, Ni, 2 Bef, 1923 Fr, Ni, 1 Bef, 1922 Nl, Ni. 20 Bef, 1934 Nl, Ag 680/1000, 11 g, 2 Bef,1912 Nl, Ag 835/1000, 10 g.
8 Belgian coins, Albert I, 20 Francs, 1932 Fr, Ni, 10 Francs, 1930 Nl, Ni, 5 Francs, 1930 Fr, Ni, 2 Francs, 1923 Fr, Ni, 1 Franc, 1922 Nl, Ni. 20 Francs, 1934 Nl, Ag 680/1000, 11 g, 2 Francs, 1912 Nl, Ag 835/1000, 10 g.No longer availableEstimate: € 185 / 200 -
#230Een 18 kt witgouden ring bezet met twee centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct. DSI2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. EVVS1
An 18 kt white gold ring set with two central brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.04 ct, DSI2, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct, EVVS1.No longer availableDim. 7,14 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#331Een set van 2 sierbekers in verzilverd metaal met gevleugelde leeuwenkoppen, met glazen druiventrossen.
A set of 2 decorative cups in silver-plated metal with winged lion heads, adorned with glass bunches of grapes.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#699Een lot bestaande uit een brandweerhelm van Le Levoir en een Belgische WW1 helm.
A lot consisting of a Le Levoir firefighter helmet and a Belgian WW1 helmet.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#291StefEen art deco beeld van een olifant met mahout, gemerkt Stef, geglazuurd aardewerk met kleine glazuurschade.
An Art Deco statue of an elephant with mahout, marked Stef, glazed earthenware with minor glaze damage.No longer availableDim. 30 x 48 x 11 cmEstimate: € 60 / 80