#621Linea FarmaciaEen vintage drievoudige lamp met bolvormige lampenkappen.
#632Anton PieckPeriod: 1895-1987“Pompoenenveld en hooischoven”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 89/200.
"Pumpkin field and haystacks". A lithograph on paper. Signed and numbered 89/200 at the bottom outside of the plate.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#161Een art deco bronzen panter op een sokkel in 2 soorten marmer, niet gesigneerd.
"Corsair flying bastard bentwing," a scale model of an aircraft in metal.No longer availableDim. 15 x 59 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#234Een rechthoekige spiegel in geslepen glas in een polychroom houten gesculpteerde omlijsting met vergulde details.
#681Een smeedijzeren luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
#375Een lot van 26 Belgische munten. Leopold III, 25 c, 1946 FN, Zn, 1 Bef, 1942 (Duitse bezetting), Zn. Karel, 100 Bef “Koningen”, 1949 N & F, 50 Bef, 1948 F, Boudewijn I, 50 Bef, 1951 N, alle Ag 835/1000 18 g. Karel, 20 Bef, 1950 F en Boudewijn, 20 Bef, 1953 N, beide Ag 835/1000 8 g. Karel en Boudewijn, 5 Bef, 1949 N & F, 1964 F, Karel en Boudewijn, 1 Bef, 1951 N en 1956 F, alle CuNi. 50 c, 1955 en 20 c, 1953, ‘54 en ‘57, alle CuSnZn. Boudewijn I, 50 Bef, Wereldtentoonstelling 1958 F & N, 2 x Huwe(..)
A lot of 26 Belgian coins. Leopold III, 25 c, 1946 FN, Zn, 1 Bef, 1942 (German occupation), Zn. Charles, 100 Bef "Kings", 1949 N & F, 50 Bef, 1948 F, Balduin I, 50 Bef, 1951 N, all Ag 835/1000 18 g. Charles, 20 Bef, 1950 F and Boudewijn, 20 Bef, 1953 N, both Ag 835/1000 8 g. Charles and Boudewijn, 5 Bef, 1949 N & F, 1964 F, Charles and Boudewijn, 1 Bef, 1951 N and 1956 F, all CuNi. 50 c, 1955 and 20 c, 1953, '54 and '57, all CuSnZn. Balduin I, 50 Bef, World Expo 1958 F & N, 2 x Marriage 1960, al(..)No longer availableDim. Ag 100 gEstimate: € 65 / 70 -
#252Sophie PirPeriod: 1858 - 1936“Stilleven met bakharing, gepofte patatjes en appelen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, rechts onder gesigneerd.
"Legend of Our Lady of Hal." Story in 12 drawings of the St. Martinus Basilica in Halle. Signed.No longer availableDim. 54 x 47 cmEstimate: € 120 / 200