Other lots in this auction
-
#438Een Indisch verguld houten sierstukje met dansende Shiva (XIXde eeuw) en een rococo sierstuk van gebeeldhouwd notenhout met rocaillemotief (XVIIIde eeuw).
An Indian giltwood ornament with dancing Shiva (19th century) and a Rococo ornament of carved walnut wood with rocaille motif (18th century).No longer availableDim. L: 22-42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#247Maurice FrécourtEen paar Art Deco bronzen boeksteunen in de vorm van vogels op marmeren voet. Gesigneerd op de achterzijde. Medio 1930.
A pair of Art Deco bronze bookends in the shape of birds on marble base. Signed on the back. Circa 1930.No longer availableDim. 15 x 8 x 12 cmEstimate: € 150 / 250 -
#417Mon van GenechtenPeriod: 1903-1974“Oude Man”. Een tekening, gegraveerd op paneel. Bijgevoegd boek “Mon van Genechten, Vlaming en Chinees kunstenaar, Fang Hsi Sheng” door Lorry Swerts”
"Old Man". A drawing, engraved on panel. Included book "Mon van Genechten, Flemish and Chinese artist, Fang Hsi Sheng" by Lorry Swerts.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#647Een Murano stijl glaspasta vaas met millefleurs decor.
A Murano style glass paste vase with millefleurs decoration.No longer availableDim. 29 x Ø 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#631Een paar aardewerken vazen met druipdecor. Rood, met blauw in de kraag.
A pair of earthenware vases with dripping decoration. Red, with blue on the rim.No longer availableDim. h 29,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#694BiekensEen lot van vier vellen Biekens chromo’s uit St. Niklaas, midden jaren 50 van de vorige eeuw. Elk vel bestaat uit 16 chromo’s.
A lot of four sheets of Biekens chromos from St. Niklaas, mid-1950s. Each sheet contains 16 chromos.No longer availableDim. 24 x 32.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#229Floris Jespers“Havenzicht”. Een ets op papier. Onderaan binnen en buiten de plaat gesigneerd, genummerd 10/20.
"Havenzicht". An etching on paper. Signed inside and outside the plate at the bottom, numbered 10/20.No longer availableDim. 13 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#52Een lot van 2 vintage emaille borden, bestaande uit “Antwerpse Maatschappij van Deposito’s en Hypotheken” en “Niet Inschakelen”.
A lot of 2 vintage enamel signs, consisting of "Antwerpse Maatschappij van Deposito's en Hypotheken" and "Do Not Operate".No longer availableDim. 41 x 46 & 20 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#314Rubens“L’érection de la croix”. Een ets op papier naar P. P. Rubens. Preperation par Erin Corr, terminé par J. B. Michiels.
"The Erection of the Cross." An etching on paper after P. P. Rubens. Prepared by Erin Corr, finished by J. B. Michiels.No longer availableDim. 66 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109E. Godfroy“Kadezicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd E. Godfroy en gedateerd 1912. Klein gaatje in de linker bovenhoek.
"Kadezicht", a painting, oil on canvas, signed E. Godfroy and dated 1912. Small hole in the top left corner.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#33Val Saint LambertEen vintage kristalglazen vaas, geslepen met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
A vintage crystal glass vase, cut with red in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. 20,5 x Ø 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#670Een set van 6 massief eikenhouten stoelen met snijwerk met velours bekleding. 4 met oud roze velours en 2 geherstoffeerd in blauwe velours.
A set of 6 solid oak chairs with carving and velvet upholstery. 4 in old pink velvet and 2 reupholstered in blue velvet.No longer availableDim. 98 x 43 x 40 cmEstimate: € 40 / 60

