#649“De Reuzenparade”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 70/80.
"The Giant Parade." A lithograph on paper. Signed and numbered 70/80 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 41 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#145Een lot van 3 design hanglampen met gechromeerde kap en roostertjes.
#622Nicola De MariaPeriod: 1954“Facia Sorridi”. Een print op papier.
"Smiling Face". A print on paper.No longer availableDim. 68 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#573Een lot van 27 munten uit landen van de Commonwealth. George VI, Australië, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elisabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 stuks 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Eeuwfeest, 1959. 50 ct Autralië 1977 Jubilee, Ag 800/1000. En 15 kleinere waarden. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australië, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.
A lot of 27 coins from Commonwealth countries. George VI, Australia, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elizabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 pieces 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Centennial, 1959. 50 ct Australia 1977 Jubilee, Ag 800/1000. And 15 smaller denominations. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australia, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#350T. Walker & SonEen antieke messingen taffrail log spinner. Gemerkt “T. Walker & Son, Birmingham England”.
An antique brass taffrail log spinner. Marked "T. Walker & Son, Birmingham England".No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#442“Abstracte boot”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#574Maurits Nevens“Paardenmolen”. Een glas in lood, onderaan met signatuur. Bijgevoegd boek “Maurits Nevens Kunstglazenier”.
"Horse carousel." A stained glass window, signed at the bottom. Includes book "Maurits Nevens Art Glass Artist."No longer availableDim. 38 x 53,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#380Royal Nippon NishikiEen Japanse vaas met vijverdecor.
A Japanese vase with pond decoration.No longer availableDim. h 31,5 cmEstimate: € 6 / 80 -
#535Een lot van 27 munten uit Duitsland. 5 Mark, Bayern Ludwig II 1874, Otto 1898, Luitpold 1911, Hamburg 1875 & 1903, Lübeck 1904, Preussen Friedrich 1888, Wilhelm II 1903 & 1913, telkens Ag 900/1000 27,77 g. 3 Mark, Bayern Luitpold 1911, Hamburg 1910, Preussen Willhelm II, 1908, 1910 Universität Berlin, 1911 Universität Breslau, 1913 25 Jahre, 1914, telkens Ag 900/1000 16,66 g. 2 Mark, Bayern Ludwig II 1876, Otto 1902, Luitpold 1911, Bremen 1904, Hamburg 1906, Preussen Wilhelm I 1876, Wilhelm II 1(..)
A lot of 27 coins from Germany. 5 Mark, Bavaria Ludwig II 1874, Otto 1898, Luitpold 1911, Hamburg 1875 & 1903, Lübeck 1904, Prussia Friedrich 1888, Wilhelm II 1903 & 1913, each Ag 900/1000 27.77 g. 3 Mark, Bavaria Luitpold 1911, Hamburg 1910, Prussia Wilhelm II 1908, 1910 University Berlin, 1911 University Breslau, 1913 25 Years, 1914, each Ag 900/1000 16.66 g. 2 Mark, Bavaria Ludwig II 1876, Otto 1902, Luitpold 1911, Bremen 1904, Hamburg 1906, Prussia Wilhelm I 1876, Wilhelm II 1903, 1905, 200 (..)No longer availableDim. Ag 487 gEstimate: € 400 / 460