#515Een Zuid-Afrikaans muntstuk. 1 Pond, George VI, 1952. Au 917/1000 7,99 g.
A South African coin. 1 Pound, George VI, 1952. Au 917/1000 7.99 g.No longer availableEstimate: € 650 / 850 -
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijtje met jachttafereel decor.
#118Een houten Boulle pendule met diverse ornamenten versierd, 19e eeuws.
#334P. Regout & Co, MaastrichtEen paar blauw-witte aardewerken vazen met bloemendecor.
A pair of blue and white earthenware vases with floral decor.No longer availableDim. h 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#278Een lot bestaande uit een tinnen koffiekan en schaal. Diverse merktekens, 18e eeuws.
#86Een antieke salontafel in Louis XV stijl.
An antique coffee table in Louis XV style.No longer availableDim. 54 x 132 x 83 cmEstimate: € 80 / 120 -
#242Franz Courtens“Winters dorpzicht”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.
#398Een paar Vietnamees porseleinen vazen met figuratief decor.
A pair of Vietnamese porcelain vases with figurative decoration.No longer availableDim. 29 x Ø 19 cmEstimate: € 60 / 90 -
#481Een wandelstok van been met Chinese figuren gegraveerd.
A walking stick in bone engraved with Chinese figures.No longer availableDim. l 90 cmEstimate: € 250 / 300 -
#32“Moeder en kind op stoel.” Draagt handtekening A. Bartholomé, gedateerd 1913.
"Mother and child on chair." Signed by A. Bartholomé, dated 1913.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 50 / 100