Een Duitse geslepen kristalen coupe. Gemerkt ‘Made in Germany’. Kleine schilfers onderaan de voet.

Een Duitse geslepen kristallen coupe. Gemerkt ‘Made in Germany’. Kleine schilfers onderaan de voet.

A German cut crystal compote. Marked 'Made in Germany'. Small flakes at the bottom of the foot.
Dim. h 18,5 - Ø 21,5 cm
SKU: 2210240007.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #7
Estimate: € 60 / 80

  • #67
    Antares Parva

    Een vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.

    A vintage portable Italian typewriter, marked Antares Parva, circa 1960.
    Dim. 7 x 30 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #307
    Maria Innocentia Hummel

    “Umbrella Girl”, een Hummel beeldje, genummerd 152/0 B. Periode 1990/1999.

    "Umbrella Girl," a Hummel figurine, numbered 152/0 B. Period 1990/1999.
    Dim. h 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #611

    Een tulpenvaas van Chinees porselein met een decor van bloemen en personages. Famille noir stijl.

    A tulip vase made of Chinese porcelain with a design of flowers and figures. Famille noir style.
    Dim. H: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #202
    Karl Palda

    Dim. 22 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #331

    Een set van 2 sierbekers in verzilverd metaal met gevleugelde leeuwenkoppen, met glazen druiventrossen.

    A set of 2 decorative cups in silver-plated metal with winged lion heads, adorned with glass bunches of grapes.
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #227

    Een vroeg 19e eeuws Frans geweer, getransformeerd van vuursteen naar percussie.

    An early 19th-century French gun, transformed from flintlock to percussion.
    Dim. l 143 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #350
    T. Walker & Son

    Dim. 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #102

    “Zeezicht met galjoen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Seascape with galleon." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #394

    “Schapenhoeder bij avondrood”, een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.

    "Shepherd at Sunset," a painting, oil on panel, unsigned.
    Dim. 68 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #304

    A terracotta statue of a Cocker Spaniel. Restoration on the left leg.
    Dim. 48 x 68 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #657
    Val Saint Lambert

    A set of a lamp base and vase (signed) made of cast crystal, red in color.
    Dim. h 21, 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #69
    Louis Liévin Théophile Clesse

    “Ponds of Heverlé”. A painting, oil on canvas. Signed at the back.
    Dim. 45 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00