#530Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Elizabeth II, 1 Pound 1957, Au 916,7/1000 7,99 g.
#45Een antiek reliek met bas-reliëf in was voorstellend Maria met Jezus en het Lam Gods aan de achterkant.
An antique relic with a wax bas-relief depicting Mary with Jesus and the lamb of God on the back.No longer availableDim. h 10.5 x b 8.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#608Dusart, BruxellesEen zwart marmeren mantelklok, met art-nouveau details. Voet vooraan en achteraan gerestaureerd.
#104“Moeder met kind”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Mother with child." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 72 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#643Een lot van drie aardewerken kannen, bestaande uit een Brusselse kan met Napoleon, een Hollandse steengoeden kan, en de laatste met abstract decor.
A lot of three earthenware jugs, consisting of a Brussels jug with Napoleon, a Dutch stoneware jug, and the last one with abstract decoration.No longer availableDim. h - 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#293A Bryant ProductEen lot van 9 vintage golfclubs in bijhorende tas, gemerkt “A Bryant product, made in England”.
A lot of 9 vintage golf clubs in accompanying bag, marked "A Bryant product, made in England".No longer availableDim. 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#362Een lot van 71 glazen projectieplaatjes voor een Lanterna Magica.
#99Josef BeckerPeriod: 1854-1928“Een man met een druppeltje”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"A man with a tear." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#159Léon DelderennePeriod: 1864-1921“Parkzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Park view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 90 x 75 cmEstimate: € 300 / 500