Een Duitse geslepen kristalen coupe. Gemerkt ‘Made in Germany’. Kleine schilfers onderaan de voet.

Een Duitse geslepen kristallen coupe. Gemerkt ‘Made in Germany’. Kleine schilfers onderaan de voet.

A German cut crystal compote. Marked 'Made in Germany'. Small flakes at the bottom of the foot.
Dim. h 18,5 - Ø 21,5 cm
SKU: 2210240007.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #7
Estimate: € 60 / 80

  • #406
    Mobitec

    Een set van 6 moderne stoelen in beige kunstleder.

    A set of 6 modern chairs in beige faux leather.
    Dim. 87 x 47 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #570

    Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Victoria (2de portret) 1 Pound 1900, Au 916,7/1000 7,99 g.

    A gold coin, United Kingdom. Victoria (2nd portrait) 1 Pound 1900, Au 916.7/1000 7.99 g.
    Estimate: € 550 / 650
  • #523

    Drie Duitse penningen. Z.g. Städte Dukaten. Oberwesel, Neustadt, Freudenstadt 1968. Au 18 kt of 22 kt.

    Three German medals. So-called City Ducats. Oberwesel, Neustadt, Freudenstadt 1968. Gold 18k or 22k.
    Dim. 12 g
    Estimate: € 650 / 800
  • #218
    Gallé

    Een glaspasta Art-Nouveau bolvormige vaas met klassiek bloemendecor.

    A glass paste Art Nouveau spherical vase with classic floral decoration.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 220 / 360
  • #453

    Een gouden munt Zuid-Afrika. 1/10 Krugerrand 1980. Au 917/1000, 3,39 g. Gekocht als proof in 1980.

    A gold coin South Africa. 1/10 Krugerrand 1980. Au 917/1000, 3.39 g. Purchased as proof in 1980.
    Estimate: € 180 / 220
  • #598

    Een mandoline met inlegwerk met decor van een bloem.

    A mandolin with inlay work featuring a floral design.
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #659

    Een vintage keramische schenkkan in de vorm van een abstracte baardmankruik.

    A vintage ceramic pitcher in the shape of an abstract Bellarmine jug.
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #490

    Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Victoria 1 Pound 1882, Au 916,7/1000 7,99 g.

    A gold coin, United Kingdom. Victoria 1 Pound 1882, Au 916.7/1000 7.99 g.
    Estimate: € 550 / 650
  • #446

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted carpet with geometric design.
    Dim. 136 x 206 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #394

    “Schapenhoeder bij avondrood”, een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.

    "Shepherd at Sunset," a painting, oil on panel, unsigned.
    Dim. 68 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #342
    Henri Martin
    Period: 1886 - 1960

    A set of 2 art-deco hand-painted glass vases by Martin Henri for Scailmont, the vases with pattern number 6027 are featured in the catalog 'Les Verreries de Scailmont à l’époque Art déco' from 2013.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #137

    Een bronzen beeld van een struisvogel bereden door een cherubijn met samoerai zwaard en schild in hand.

    A bronze statue of an ostrich ridden by a cherub with a samurai sword and shield in hand.
    Dim. 55 cm
    Estimate: € 220 / 280

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00